لوگوی گل اِرن

مراحل ارزیابی جهت ورود به سیستم منتورینگ گلرن

(ویژه متخصصین و منتورها)

۰%
مرحله دوم (تعریف تسک آزمایشی)

ویدیوی راهنمای تعریف تسک

در این ویدئو فرشته عزیزی مدیر برنامه های منتورینگ گلرن نحوه و روش تعریف تسک را توضیح داده است. حین یا پس از مشاهده آن میتوانید با دانلود تسک شیت یک تسک سمپل به انتخاب خودتان در یکی از حوزه هایی که بیشترین تجربه را در آن دارید، تعریف کرده و جهت ارزیابی و ادامه فرایند آن را برای به ایمیل ما ارسال نمایید.

نمایش ویدیو درباره فرشته عزیزی مدیر برنامه های منتورینگ گل ارن گلرن ویژه استخدام در ایران و مهاجرت کاری

انجام منتورینگ در سیستم منتورینگ گُل اِرن روی تسک منتی (مطابق فرم تسک شیت) متناسب با نیاز بازار کار(در کشوری مشخص یا سازمان مشخصی) و شرایط منتی، جهت آماده کردن ایشان به عنوان نیروی کار به شکلی که در مسیر شغلی "تغییر شغل و استخدام؛ ایشان تا ۶ ماه پس از پایان برنامه منتورینگ، به صورت پروژه ای، پارت تایم یا فول تایم وارد بازار کار در آن پوزیشن شغلی خاص شود.

سوالات رایج

توصیه میشود جهت آمادگی هرچه بیشتر جهت مواجهه با موانع و ریسک های ذکر شده در ابتدای هر تسک منتی جوانب و جزییات مختلف را بررسی نمایید. همچنین اکیدا پیشنهاد می کنیم در صورت مواجه شدن با چالش حین منتورینگ نیز٬ موضوع به طور شفاف با ناظر تسک یا کارشناس تجربه انسانیHX مطرح شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب موضوع را پیگیری کنید.

فرشته عزیزی fereshteh-azizi مدیر عملیات برنامه منتورینگ

درصورتی که درمورد نحوه ی اجرای برنامه، ابزار های مورد استفاده و تسک ها و گزارش دهی و موضوعات مرتبط با منتی ها، هنوز سوالی دارید می توانید از طریق «قرار ملاقات در Calendly» زمان جلسه تنظیم کنید تا راهنمایی تان کنم.

(نیاز به فیلتر شکن)

هیچ داده ای یافت نشد