لوگوی گل اِرن

خلاصه آمار و ارقام گلرن

شفافیت و مسئولیت پذیری از ارزش های ماست

هر کسب و کار و شخصی طی مدت فعالیت خود دستاوردهایی دارد. زمانی می تواند عملکرد خود را بهتر ارزیابی کند که آن را به صورت دائم ثبت و با اهداف خود مقایسه کند. ما هم در حال یادگیری و رشد هستیم. پس نیاز به اطلاعات دقیق و کاملی از ابعاد مختلف کارمان داریم.

۰

+ تعداد منتی ها

۰

+ تعداد منتور ها

۰

تحلیل شخصیتی و استعداد سنجی

۰

مصاحبه های آنلاین

۰

مصاحبه های آفلاین

دستاورد برنامه منتورینگ

شما با ورود به برنامه منتورینگ، جعبه ابزار تان را برای ورود به بازار کار ایران یا بین المللی را به عنوان یک متخصص از طریق انجام تسک های فردی و تیمی، ایجاد ارتباط و شبکه سازی، یادگیری طبق نیاز و دریافت راهنمایی های شغلی و بازخورد از افراد حرفه ای  پر می کنید.

گارانتی شغل

در صورتیکه ظرف مدت ۸ ماه پس از برنامه منتورینگ& شغل جدیدی پیدا نکنید، ما مبلغ پرداختی شما را بازپرداخت خواهیم کرد

منتی ها چگونه شغل جدیدشون رو پیدا می کنند.

خود منتی به طور مستقیم
۵۸%
شبکه سازی و ارتباطات
۱۱%
از طریق گلرن
۳۱%

منتی های ما اکنون در این شرکت ها فعالیت می کنند

عملکرد ۹ ماه اخیر گلرن:

برنامه‌های ما ۱۰۰% آنلاین و ناهمزمان(asynchronous) هستند. بنابراین می‌توانید به راحتی از خانه یا حتی محل کار و بر اساس برنامه‌ای که با شرایط و اهدافتان سازگار است، روی رشد و پیشرفت خود سرمایه گذاری کنید. در اینجا مروری بر نحوه عملکرد ما به زبان اعداد و ارقام آورده شده است.
۰

تعداد تسک های اختصاصی تعریف شده

۰

تعداد تسک های انجام شده

۰

تعداد رزومه های دریافتی از درگاه های استخدامی

۰

تعداد فرم های درخواست ارزیابی تکمیل شده

۰

تعداد سازمان هایی که با آن ها همکاری کرده ایم

میزان تنوع و گستردگی

ما به تنوع بالای منتی های خود افتخار می کنیم و معتقدیم که هر کسی که متعهد به یادگیری باشد می تواند در مشاغل فناوری موفق شود.منتی های گلرن  پیشینه‌ها و شرایط مختلفی دارند. البته همه با یک هدف مشترک: رسیدن به شغل دلخواهشان، قدم در این مسیر گذاشته اند.

وضعیت اشتغال منتی ها

دانشجو
۳۲%
شاغل پاره وقت
۱۸%
بیکار
۲۰%
فریلنسر
۱۵%
شاغل تمام وقت
۱۵%

تجربه قبلی کاری

منتی های ما از مبتدیان کامل گرفته تا طراحان و توسعه دهندگان با تجربه تر که می خواهند در حرفه خود پیشرفت کنند، متغیر هستند. پیشینه شما هرچه که باشد، در شرکت خوبی هستید.

منتی های ما از مبتدیان کامل گرفته تا طراحان و توسعه دهندگان با تجربه تر که می خواهند در حرفه خود پیشرفت کنند، متغیر هستند. پیشینه شما هرچه که باشد، در شرکت خوبی هستید.