لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

من قصد مهاجرت دارم. برنامه منتورینگ گلرن چه کمکی به من می کند؟

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود. با توجه به اینکه ما برنامه های منتورینگ و استخراج تسک ها را متناسب با نیاز بازار کار به ویژه در خارج از کشور(با بررسی نیاز شرکت ها در وبسایت های استخدامی نظیر indeed ) تعریف میکنیم، شما بعد از اینکه تسک ها و پروژه ها رو انجام بدید هم  داخل رزومه  به آنها استناد می کنید و هم اینکه به یه مهارت قابل قبولی هم دست پیدا می کنید که این موضوع به شما در مصاحبه های شغلی خیلی کمک خواهد کرد.

همچنین با توجه به اینکه ما با مشاور ها و سازمان هایی که در حوزه مهاجرت فعالیت می کنند همکاری می‌کنیم، همزمان شما رو در یک فرآیند منتورینگ آماده سازی شغلی هم قرار خواهیم داد که مهارت های جانبی تون رو هم در کنار مهارت های تخصصی ارتقا بدید و با آمادگی و اعتماد بیشتری اپلای کنید.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد