لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

ما قرار است چقدر وارد جزئیات شغلی که میخواهیم در آن مهارت پیدا کنیم بشویم؟ آیا می توانیم بعد از آن پروژه بگیریم یا استخدام بشیم؟

در این مسیر شغلی طبیعتا با انجام دو سه تسک نمیشه در پوزیشن شغلی خاصی به سطحی رسید که شانس زیادی برای استخدام شدن داشته باشید. اما به شما دید مناسبی برای ادامه مسیر شغلی تون میده. مهارت با تکرار و تمرین زیاد به دست میاد. مثلا شما یک دستور رو باید حداقل توی ۳ پروژه استفاده کنید که کارکردش رو ببینید و به خوبی درکش کنید. به هر حال همه چیز به هدف شما بر میگرده. اگر قضیه استخدام شدن و کار کردن فعلا(تا ۶ ماه آینده) خیلی برای شما جدی نیست و یا شرایطش رو ندارید، این مسیر شغلی کاملا مناسبتونه. اگر نه قطعا مسیر شغلی job-track انتخاب کاملتر و متناسب تریه.
کما اینکه میتونید بعدا هم به مسیر شغلی job-track سوییچ کنید و کارتون رو ادامه بدید. در شرایط فعلی صرف مهارت تخصصی به تنهایی کافی نیست. رزومه، مصاحبه کردن، شبکه سازی به اندازه مهارت مهم نباشه کمتر نیست. در هر حالت دارید روی توانمندی ها و تجربه خودتون سرمایه گذاری میکنید که در آینده ثمره اش رو خواهید دید.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد