لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

ما چقدر وارد جزئیات شغل خواهیم شد؟ آیا می توانیم بعد از پایان برنامه منتورینگ پروژه بگیریم یا استخدام شویم؟

طبیعتا برای افراد تازه کار صرفا با انجام ۳ تسک نمی توان در پوزیشن های شغلی حوزه تِک، به سطحی رسید که شانس زیادی برای استخدام شدن داشته باشید. اما انجام تسک ها و ارتباط با افراد متخصص، به شما دید مناسبی برای ادامه مسیر شغلی تان خواهد داد.

مهارت با تکرار و تمرین زیاد به دست می آید. مثلا شما یک دستور برنامه نویسی را باید حداقل در طی ۳ پروژه استفاده کنید که کارکردش رو ببینید و به خوبی درکش کنید. به هر حال همه چیز به هدف شما بر میگردد. اگر قضیه استخدام شدن و کار کردن فعلا(تا ۶ ماه آینده) خیلی برای شما جدی نیست و یا شرایطش رو ندارید، این مسیر شغلی کاملا مناسب شماست.

اما اگر میخواهید تا ۱ سال آینده قطعا استخدام شوید، پروژه بگیرید و یا حتی مهاجرت کنی بهتر است سایر برنامه های منتورینگ را انتخاب کنید.
البته پس از تکمیل این برنامه نیز می توانید بعدا به مسیر شغلی job-track وارد شوید و ادامه مسیر شغلی تان را در پیش بگیرید. در این صورت تعداد تسک ها و حتی مبلغ پرداختی شما نیز از برنامه جدیدتان کسر می شود.

به طور خلاصه بهتر است بدانید در شرایط فعلی صرف داشتن مهارت تخصصی به تنهایی کافی نیست. اهمیت رزومه، مصاحبه کردن، شبکه سازی به اندازه مهارت نباشد کمتر از آن نیست. در هر حالت و جدای از مسیر شغلی که واردش می شوید، شما در حال سرمایه گذاری روی توانمندی ها و تجربه خودتان هستید که در آینده ثمره اش را خواهید دید.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…