لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

سیستم منتورشیپ، برای چه پوزیشن های شغلی مناسب تر است؟

 در حالت کلی برای بسیاری از پوزیشن شغلی (اداری، خدماتی، فنی، تولیدی و…) می توان از از این سیستم جهت جذب نیرو و یا افزایش مهارت و توانمندی های پرسنل و اعضای تیم استفاده کرد. اما ما در حال حاضر صرفا بر پوزیشن های مرتبط با حوزه تکنولوژی که هم تقاضای خوبی از سمت نیروی کار داراست و هم می توان با استفاده از روش های مدیرت و کنترل پروژه به صورت دورکاری آنها را برنامه ریزی و اجرایی کرد متمرکز هستیم.

به شما نیز توصیه می کنیم برای پوزیشن­ هایی از این روش استفاده کنید که: 

۱- سازمانتان به طور جدی از کمبود سطح کمی و کیفی نیروهای خود در آنجا رنج می­برد و نتوانسته است از روش­های کلاسیک و مرسوم برای پرکردن این خلا پاسخ مناسبی بگیرد. 

۲- در صورتی که برنامه توسعه شما برای حداقل ۶ ماه آینده تدوین شده است و فورس زیادی از لحاظ منابع زمانی و مالی وجود ندارد.

 ۳- در صورتیکه شرکت بخواهد به خاطر کاهش ریسک مربوط به کمبود نیرو به طور مداوم دسترسی به نیروی جوان و آماده به کار داشته باشد.

 ۴- در صورتیکه سازمان علاقه مند باشد به صورت هدفمند و شفاف، کیفیت نیروی کار را در سازمان خود بالا ببرد.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…