لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

آیا واجد شرایط پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار خواهم بود؟

این ۲ مدل پرداخت صرفا برای منتی هایی است که متقضایی مسیر شغلی تغییر شغل و استخدام (Job-Track) هستند. لطفا برای جزئیات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ تماس بگیرید.

هدف ما  این است که به منتی ها از همه اقشار و شرایط مختلف کمک کنیم تا به برنامه‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. ما دو راه ممکن برای تضمین پرداخت به شما ارائه می‌کنیم:

خودتان به تنهایی یا باضامن.

برای اینکه ببینید آیا برای پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار واجد شرایط هستید یا نه، یک درخواست ارسال کنید تا آن را بررسی کنیم. در فرآیند ارزیابی، ما یک بررسی اعتباری نرم بدون تأثیر بر امتیاز اعتباری شما انجام خواهیم داد. علاوه بر راهنمایی بیشتر در مورد واجد شرایط بودن خود، می‌توانید نرخ‌ها و شرایطی را که برای شما مناسب تر است را نیز مشاهده کنید.

متقاضیان باید شهروند ایرانی، مقیم دائم با سابقه اعتباری مثبت و بدون بدهی بانکی باشند. ساکنان غیر ایرانی می توانند با ضامن معتبر مقیم ایران درخواست خود را به گلرن ارایه دهند.

فرآیند درخواست ارزیابی ما جزئیات درآمد و شغل ضامن را نیز  بررسی می کند.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد