لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

آیا قبل از شروع برنامه منتورینگ شغلی، مدرک تحصیلی یا مهارت های خاصی نیاز دارم؟

اکثر شرکت ها در حال حاضر مدرک گرا نیستند اما کمتر از ۱ درصد از آنها به خاطر سوابق ناخوشایند قبلی شان ترجیح می دهند با فارغ التحصیلان از دانشگاهای خاصی به ویژه دولتی-روزانه-تهران همکاری کنند. پس داشتن حداقل مدرک دیپلم یا لیسانس برای اکثر شرکت ها کافی است. اما جدا از آن، شما برای ورود به برنامه منتورینگ به هیچ مدرک یا مهارت دیگری نیاز ندارید.

 از آنجایی که دانستن نحوه دسترسی و هدایت به بازار کار از هر چیزی مهمتر است، متخصص شغلی شما به صورت جداگانه با شما کار خواهد کرد تا به شما در درک و شناسایی بازار کار و شرکت های مناسبتان برای ارسال درخواست همکاری(رزومه) کمک کند. مشاغلی که با مهارت ها و تجربه شما همخوانی بیشتری دارند، و شما یاد خواهید گرفت که چگونه پرتفولیو، رزومه و سایت شخصی بسازید که نشان می دهد مهارت های شما چگونه با بازار کار مرتبط است.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…