لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

آیا در برنامه منتورینگ قسمت آموزشی شبیه کلاس نداریم؟ یا خودمون باید آموزشهارو ببینیم و فقط تسکهارو انجام بدیم؟

ما رویکرد متفاوتی نسبت به آموزش داریم و نمیخوایم شمارو مجدد درگیر کورس ها و دوره ها طولانی و از جایی به بعد خسته کننده کنیم. شما برای رشد شغلی و یا ورود به بازار کار نیازمند کسب تجربه، مهارت و نمونه کار هستید که ما مستقیما با انجام تسک ها میریم سراغشون. 

اما هرگز آموزش حذف نشده. در تسک شیت شما قسمتی تحت عنوان مسیر یادگیری و منابع قید شده که منتورها با شناختی از اون حوزه شغلی دارن و تجربه خودشون، مسیر یادگیری رو واستون ترسیم می کنن. در طی جلسات منتورینگ هم که بین ۴ تا ۶ جلسه برای هر تسک با منتور دارید، سوالاتتون رو میپرسید و منتور هم شما رو راهنمایی و پیگیری میکنه. 

نکته مهم اینکه اکثر این دوره ها رایگان هستند و تا جای ممکن شما مبلغ اضافه ای واسه آموزش پرداخت نمی کنید. مگر اینکه قبلا تهیه کرده باشید یا اون دوره خیلی با کیفیت باشه و یا اینکه خودتون بخواید خریداریش کنید.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد