مراحل ارزیابی جهت ورود به سیستم منتورینگ گلرن

(ویژه منتی ها)

0%
مرحله اول (ارزیابی عمومی)

مرحله دوم

پیش پرداخت و رزرو

مرحله سوم

جلسه با روانشناس 

مرحله چهارم

 آنبوردینگ و پرداخت

مرحله پنجم

 انجام تسک ارزیابی

مرحله ششم

ارزیابی فنی و برنامه ریزی

متاسفانه در حال حاضر (صرفا طبق اطلاعات دریافتی از فرم ارزیابی عمومی)، حداقل شرایط لازم جهت ادامه فرایند همکاری مهیا نیست!

طبق اطلاعات دریافتی از شما و تطبیق آنها با شرایط احراز ویژه این جاب پست (در سیستم منتورینگ گُل اِرن)، در حال حاضر امکان ادامه فرایند ارزیابی، پیش از شروع همکاری مقدور نیست (شما حداقل امتیاز ۴ از ۱۰ را کسب ننموده اید). از صمیم قلب امیدواریم در آینده شرایط همکاری مجددا مهیا شود.

لازم به ذکر است پارامترهای مهم ما جهت ارزیابی شما به شرح زیر هستند:

ما شفافیتمان را مانند یک دُر گرانبها در هر شرایطی نثار انسانیت کرده و خواهیم کرد. اما چنانچه فکر می کنید فرایند ارزیابی ما دقت کافی ندارد(ما هرگز در فضای احتمالاتِ این دنیای آشوبناک، خداگونه صحبت نمی کنیم) و یا در تکمیل فرم ارزیابی اطلاعاتی را از قلم انداخته اید و مستندات کاملتری دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید.

همچنین اگر هنوز هم قلبا به شرکت در برنامه های منتورینگ گُل اِرن علاقه مند هستید، می توانید از طریق این لینک وارد مرحله دوم شوید. البته به یاد داشته باشید از این پس ما شما را به صورت ویژه تری ارزیابی می کنیم. لازم است یادآور شویم با توجه به اینکه از این پس تمامی فرایندهای ارزیابی به صورت دستی انجام خواهند شد و نیروی انسانی در آن نقش دارد، مشمول پرداخت مبلغ می گردد. لطفا در غیر اینصورت به همین میزان پیشرفت فرایند بسنده کنید و یا طی ماههای آتی مجددا فرم ارزیابی را تکمیل فرمایید.

دپارتمان تجربه انسانی تیم گُل اِرن (GHXD)
شرکت توسعه کسب و کار چابک

فروردین ماه ۱۴۰۲

با تشکر از زمان و انرژی ارزشمند شما

 
برای دریافت آخرین وبینارها و آفرهای شغلی ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد