لوگوی گل اِرن
برنامه منتورینگ مدیریت محصول گلرن ویژه مهاجرت کاری مدیریت محصول

اگر می خواهید محصولات نرم افزاری را تجزیه و تحلیل کنید و با  به چالش کشیدن مهارت های خود تجربه و ارزش منحصر به فردی برای مشتری و کسب و کار خلق کنید، تا در نهایت آماده گرفتن جاب آفر شوید، برنامه منتورینگ مدیریت محصول ویژه شماست.

برنامه منتورینگ مدیریت محصول

پیش از شروع برنامه منتورینگ لازم است تا وارد فرایند ارزیابی و برنامه ریزی شوید. با این کار برنامه تان را متناسب با نیازهای شخصی و اهداف شغلی تان در قالب چند اسپرینت و مشابه محیط کار طراحی می کنیم، منتورهای متناسب تان را انتخاب می کنیم و در طی این مسیر نیز همراهی تان هستیم.

افزایش مهارت آنالیز و حل مسئله

پروژه های علم داده به درک بهتر شما از دنیای واقعی کمک می کنند و چالش های مختلفی را پیش رویتان قرار خواهند داد.

درک کافی از کسب و کار و نیاز مشتری

با ورود به شغل مدیریت محصول همزمان که با مشتری در ارتباط هستید به ارکان و نیاز شرکت ها نیز تسلط پیدا می کنید.

کار در کنار سایر تیم ها

به واسطه اینکه شما به عنوان مدیر محصول مسوولیت اصلی را بر عهده دارید، نیاز دارید با اعضای تیم فنی، طراحی، مارکتینگ، فروش و خود مشتری نیز به صورت مداوم کار کنید

ترتیب و زمانبندی پیشنهادی انجام تسک ها

تسک ارزیابی
سطح دشواری: ۲ از ۱۰
اسپرینت اول
۱ تسک تخصصی + ۱ تسک شغلی
سطح دشواری: ۴ از ۱۰
اسپرینت دوم
۲ تسک تخصصی + ۱ تسک شغلی
سطح دشواری:‌۶ از ۱۰
اسپرینت سوم
۳ تسک تخصصی + ۱ تسک شغلی
سطح دشواری: ۵ تا ۷ از ۱۰
اسپرینت چهارم
۲ تسک تخصصی + ۱ تسک شغلی
سطح دشواری: ۷ تا ۹ از ۱۰
شروع
۱ هفته تا ۱۰ روز
۳ تا ۴ هفته
۵ تا ۶ هفته
۸ تا ۱۰ هفته
۶ تا ۸ هفته

برنامه منتورینگ تسک محور
با پرتفولیو و مجموعه ای از نمونه کارهای واقعی رزومه تان را می سازید.

دورکاری، آنلاین و منعطف
تسک ها و مسیر یادگیری را با شرایط شما تنظیم می کنیم و کنارتان هستیم تا در راه نمانید.

تسک های هر مسیر شغلی را افراد متخصص متناسب با نیاز روز بازار کار طراحی کرده اند. که در کنار مسیر یادگیری تعبیه شده در تسک، به شما اطمینان دهد مهارت های مورد نیاز کارفرمایان را کسب کنید.

تمامی تسک هایتان، با توجه به اینکه که به دنبال شناخت بازار کار، استخدام در ایران و یا مهاجرت باشید، تعریف می شوند. در کنار تسک هایی مثل طراحی رزومه، طراحی سایت، تمرین مصاحبه تا شبکه سازی، که شما را به یک کارجوی ایده آل تبدیل خواهند کرد.

در طی هر تسک حداقل ۲ و حداکثر ۶ جلسه فردی با منتورهایتان خواهید داشت. در طی این جلسات تمامی سوالات و چالش هایتان برطرف می شوند.

پرتفولیوی مصطفی معمرشهنانی در گلرن

( Job Migration - Career Path)​

هدف اصلی این مسیر شغلی، تکمیل رزومه و رساندن سطح شما به نیاز بازار کار بین المللی است(به ویژه  بازار کار اروپا و آمریکای شمالی). که برای استخدام شدن در آنجا هدفگذاری کرده اید.در کنار منتورهای متخصص ۸ تسک تخصصی متناسب با شرایط و توانمندی هایتان انجام می دهید و مسیر شغلی تان نیز با کمک افرادی که تجربه کار با شرکت های غیر ایرانی داشته اند، در همان پوزیشن شغلی ترسیم می شود.

در این مدت همزمان با انجام تسک های تخصصی، ۴ تسک شغلی نیز انجام می دهید. تا  سایر مهارت های مکملی که برای پیدا کردن کار به آنها نیاز دارید را نیز، کسب کنید.

به صورت منظم و فرد به فرد در جلسه با منتورتان شرکت می کنید تا شما را برای ورود موفق به شغل جدید همراهی کنند. در پایان نیز تمامی مهارت ها، تسک ها و دستاوردهایتان با حمایت همیشگی گلرن در رزومه، سایت شخصی، لینکدین و پرتفولیوی شما که همگی به زبان انگلیسی آماده می شوند، به عنوان نمونه کار قابل ارایه درج می شوند.

نمایش ویدیو درباره با مهاجرت کاری و ورود به بازار بین المللی از برنامه منتورینگ گلرن، چه انتظاری می توان داشت؟ (۲)

فرشید امامی

ب طور کلی هماهنگی و پاسخگویی همه اعضای مشغول در گلرن بشدت راضی کننده بود. همه اعضای تیم در یک جهت مشخص حرکت میکردن. تنها مسئله ای ک فک میکنم میتونه بهبود پیدا کنه، بازه زمانی نسبتا زیاد، ک برای تحلیل تسک و بررسی اون صرف میشه. هدف من: ادامه دادن مسیرم به عنوان یک برنامه نویس بک اند. تیم گلرن و برنامه ریزی های این مجموعه به تقویت توانایی های من کمک زیادی کرد.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

محمد جواد امینی بیات

سیتمی کاملا متفاوت و بروز بود. که البته یکسری خلا هایی هم داشت که می‌تونست مسیر رو راحت‌تر و لذت‌بخش تر کنه؛ مثل استفاده از Microsoft teams به جای واتس‌اپ و گوگل میت و همچنین داشتن پنل کاربری برای هر فرد در وبسایت برای تعریف تسک و ارائه ی گزارش. هدف من:‌ با مفاهیم پایه کامل آشنا بشم و تجربه ی انجام پروژه ی واقعی رو داشته باشم که تا حدودی به همش رسیدم.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

نیلوفر صحرائی

در کل فرآیندی خوب،حرفه ای و کارآمد دارد. تسک ها نیاز به شفافیت بیشتری دارند. بعضی از تسک ها نیاز به تجربه ی حضور در سازمان ها دارند و مسیر شغلی با توجه به هدف منتی و استعداد او تعیین می‌شود.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

علی سلطانی

منتورینگ خوب بود و اگر بشود منتی قبل از شروع دوره و انجام تسک ها با منتور خود آشنا شود و خودش انتخاب کند بنظرم بهتر است. هدف من: تبدیل شدن به یک برنامه نویس موفق و کار آمد بود که برنامه های خوبی بتونم پیاده سازی کنم و در آمد خوبی هم داشته باشم. و با توجه به تلاش خودم و کمک منتور ها و تیم پشتیبانی گلرن به تقریبا ۳۰ تا ۴۰ درصد اون چیزی که میخوام رسیدم.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

هانیه جانثاری

اینکه میتوانیم مسیر اسان تر و با بهره وری بیشتر را پیدا کنیم خوب است و اینکه کارگاه های اموزشی برای ورود به بازار کار دارید هم مفید میباشد

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

علی شاهی

به نظر من این برنامه خیلی عالی هست ومیتونه خیلی کمک کنه هم به من منتی و هم به شرکت هایی که دنبال نیروی کار میگردن. هدف من: بتونم در یه جایی باشم که هم مجبور باشم تسکی رو انجام بدم و هم بتونم توی جایی که بلد نیستم از یه کسی کمک بگیرم و حلش کنم و این به لطف تیم عالی و بزرگ گلرن حل شد.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

الهه ابراهیمی

پلن برنامه منتورینگ بسیار ایده آل و کارآمد بوده ولی باتوجه به هدف منتی و شرکت گلرن می بایستی در جهت کمک به منتی این برنامه واقعی تر اجرا شود. هدف من: یادگیری زبان های برنامه نویسی حوزه فرانت اند و در عین حال به کارگیری آنها در پروژه های عملی بوده که این هدف به وصرت واقعی عملی شده.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

آسیه مجلسی

خوب بود. اولش واقعا شروع سختی داشتم. چون زمانی که تایم ازادم زیاد بود شروع دوره با تاخیر تقریبا زیادی شروع شد. و خب در حینش کرونا گرفتم که خب کار را سختتر کرد. من واقعا هفته اول سر در گم بودم ولی بعدش بهتر شد...و به نظرم از یه جایی به بعد که جلسات شروع شد و اینکه نوع گفتار آقای عباسی را بهتر درک کردم و خیلی لذت بخش شده بود. هدف من: میخواستم برای بازار کار دیتا ساینس آماده بشم و هنوز واقعا نمیدونم دقیقا کجای مسیر هستم.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

حسین سلحشور

خوب بود. خیلی دوستانه و دو طرفه. این تسک ها باعث شد تا خیلی از مهارت های مورد نیازم رو افزایش بدم هدف من: تسلط بر مفاهیم دیتا آنالیز

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

محمد رضا رفسنجانی

عالی. این برنامه هم تا حد زیادی کمکم کرده ولی مشکلاتی هم هست که داره یکمی اذیت میکنه. هدف من:‌ بتونم تو حوزه وب پیشرفت کنم و بتونم در بخش فرانت اند فعالیت کنم.

تعداد تسک ها

رضایت از منتورینگ

امتیاز منتور

مهشید کهندل

دوره منتورینگ فرصت خوبی است برای شناخت استعدادها و توانایی های فردی و پرورش آنها. توصیه به منتی ها: هدف اصلی خودشان را تعیین کنند و سعی کنند روی آن متمرکز بمانند. در راستای هدف شان پیش بروند.

امتیاز به عملکرد منتی

رضایتمندی از تیم منتورینگ

حمید احسانی

با توجه به رشد روزافزون ابزارها و آموزش‌ها، سردرگمی منتی ها در هر حوزه شغلی گریزناپذیر است. درنتیجه بهترین رهیافت برای کسب مهارت در زمینه علم داده (DataScience) روبرو شدن با چالش‌های دنیای واقعی و دستیابی به مهارتهای متناسب هست، از اینرو برنامه منتورینگ گلزن را یک ایده‌ی کاملا نو و موثر ارزیابی می‌کنم. توصیه به منتی ها: دستیابی به نتیجه موثر نیازمند اختصاص وقت و تلاش بوده و هست، از اینرو برای دریافت خدمات منتورینگ باید زمان و انرژی مناسبی لحاظ شود.

امتیاز به عملکرد منتی

رضایتمندی از تیم منتورینگ

صدرا عزیزی

مزایای کار با گلرن فرصتی برای فعالیت تحت عنوان منتور برای تربیت کارآموزان و همچنین تایم کاری آن است که شناور است و با توجه به تایم خود منتور تنظیم میشود. معایب گلرن پرداخت هایی که دیر تر از موعد مقرر انجام میشود. توصیه به منتی ها:‌ پیشنهاد ها و محدوده ای که منتور ها برای آن ها در هر تسک ترسیم می کنند را به طور دقیق دنبال کنند.

امتیاز به عملکرد منتی

رضایتمندی از تیم منتورینگ

ایمان عباسی

به طور کلی اینکه هدف گلرن آماده سازی افراد برای کار کردن در محیط واقعی است، شرایط مناسب هست و آینده روشنی برای افرادی که در فرآیند منتورینگ هستند می‌بینم. توصیه به منتی ها: حتما در ابتدا با جستجو و کمک منتورها مسیر شغلی درست را انتخاب کنند تا بعد از شروع کار دل سردی یا عدم علاقه برایشان ایجاد نشود. برنامه تعیین شده برای دوستان حاصل زحمات چندین ساله هر کدام از منتورها می‌باشد و قطعا مسیر را به خوبی می‌شناسند، منتی‌ها سعی کنند که به درستی از آن پیروی کنند.

امتیاز به عملکرد منتی

رضایتمندی از تیم منتورینگ

مدل های پرداخت

پرداخت به صورت یکجا

پرداخت به صورت ماهانه

پرداخت به صورت اسپرینت به اسپرینت

چه چیزهایی کسب می کنم

منتورینگ شغلی

مناسب کسانیست که سابقه یا نمونه کار قبلی دارند و در ساختن رزومه، برند سازی شخصی، شبکه سازی ، مصاحبه و درکل تمامی الزامات مربوط به پیدا کردن کار نیاز به کمک منتور متخصص دارند.

مشاور شغلی
مشاوره مسیر شغلی

برای افرادی مناسب است که آشنایی با بازارکار، علایق و استعداد شان ندارند و می خواهند به صورت هدفمند و اختصاصی مسیر و آینده شغلی شان را شفاف کنند و سپس به آن ورود کنند.

ما در آپدیت اخیر سیستم منتورینگ گل ارن (Aug 23) شرایط منتور شدن در گل ارن را سختگیرانه تر کرده ایم. به عنوان مثال داشتن حداقل ۵ سال سابقه کار مرتبط و شاغل بودن را به عنوان شرط لازم برای شروع همکاری به عنوان منتور، در نظر گرفته ایم. با این حال به عنوان منتی چنانچه با موفقیت برنامه تان را تکمیل کنید، و البته پس از طی حداقل ۱۲ ماه از تاریخ پایان برنامه، شاغل باشید، می توانید به عنوان منتور مجددا وارد فرایند ارزیابی شوید.

برای این منظور صفحه سیاره ما را مشاهده کنید.

بله. قطعا. ما اولین سازمانی هستیم که مشتاقانه آماده شروع همکاری با منتی های با استعداد و آماده به کارمان هستیم. 

البته در این زمینه با توجه به اینکه فرایند همکاری و جذب و استخدام هر شرکت الزامات خاص خودش را دارد، در طی سال با اشخاص محدودی توانایی هم تیمی شدن داریم. اما شاید این نکته که تاکنون بیش از ۷۰ درصد اعضای تیم گل ارن را کارآموزان و منتی هایش تشکیل داده اند، برایتان جذابیت داشته باشد

برنامه های منتورینگ مسیر شغلی مهاجرت کاری در گُل اِرن با آپدیت جدید(اسفند ماه ۱۴۰۱-Feb 21) اولین برنامه کاری با هدف مهاجرت در ایران است. بنابراین هیچ آمار قبلی و تجمیعی از آن در دسترس نیست. 

اما بسیاری از کارآموزان قبلی ما(که در برنامه های مشابه شرکت کرده اند) موفق به مهاجرت شده اند و یا در حال حاضر در فرایند مهاجرت هستند. 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مدیر برنامه های منتورینگ گُل اِرن تماس بگیرید.

لغت اسپرینت (Sprint) در مدیریت پروژه چابک و اسکرام(سبکی از مدیریت یک پروژه یا محصول است) به معنی مدت زمانی است برای انجام یک سری اقدامات مشخص روی محصول یا پروژه. در واقع یک دوره زمانی است که به شما فرصت داده میشود تا محصول را توسعه دهید و در پایان اسپرینت بعدی را در تکمیل فرایند توسعه محصول شروع کنید. تعیین مدت زمان اسپرینت تجربی و دلخواه است. اما معمولا بین کمتر از ۲ ماهه تعیین می شود.

با توجه به اینکه منتی ها نیاز است بارهای یک مهارت را در تسک ها و پروژه های مختلف تمرین کنند تا به خوبی به آن مسلط شوند، ما این برنامه را در قالب ۴ اسپرینت تعریف کرده ایم. که هر اسپرینت ترکیبی از تسک های شغلی و تسک های تخصصی است. که پس از تکمیل هر ۴ اسپرینت به سطح بسیار مناسبی از مهارت های شغلی و فنی برای استخدام شدن می رسید.

فاکتورهای زیادی برای اینکه بتوانید یک پیشنهاد شغلی خوب(جاب آفر) دریافت کنید که منتهی به ویزای کار کشور مقصدتان شود وجود دارند که مهمترین آنها عبارتند از:

۱- سابقه کاری(در اکثر مواقع بیش از ۳ سال)

۲- سطح تسلط به زبان انگلیسی و زبان رسمی آن کشور(نیاز به مدرک زبان نیست)

۳- تمکن مالی برای یکسال زندگی ( به ویژه زمانیکه بدون جاب آفر ویزای کار می گیرید)

۴- آشنایی به بازار کار، روابط عمومی و شبکه قوی، آشنایی با فرهنگ زندگی و کار کشور مقصد، نحوه معرفی و مصاحبه و کیفیت برندسازی که برای خودتان انجام می دهید. 

۵- مدرک تحصیلی مرتبط (در تعدادی از کشورها برای ارزیابی میزان امتیاز شما برای اعطای مجوز کار،‌مدرک تحصیلی مرتبط مهم است)

۶- داشتن توصیه نامه و معرفی نامه از افراد شناخته شده یا شرکت ها

۷- داشتن حساب بانکی در یک بانک مورد تایید شرکتی که میخواهید از آن پیشنهاد شغلی بگیرید.

در حال حاضر شما می توانید زبان انگلیسی را نیز به عنوان زبان فرعی برنامه منتورینگتان انتخاب کنید. 

در این حالت تسک ها و جلساتتان با منتوری که به زبان انگلیسی مسلط است، به این زبان انجام می شود. و تمام ایمیل ها و مکاتبات کاری بین ما نیز به انگلیسی خواهد بود.

ما در انتخاب منتورها فاکتورهای زیادی را لحاظ می کنیم و ایشان بایستی حداقل امتیاز کافی جهت شروع همکاری با ما را کسب کنند. 

همچنین در مسیر شغلی مهاجرت کاری، سعی می کنیم افرادی که سابقه کار خارج از کشور دارند را به عنوان منتورتان انتخاب کنیم. بیشترین مزیت این کار بالاتر رفتن اعتماد به نفس و انگیزه شما جهت تکمیل موفق برنامه تان است.

هدف برنامه منتورینگ در مسیر شغلی مهاجرت کاری، آماده شدن شما از لحاظ نمونه کار، نحوه ارائه و روش های جستجوی کار در مراحل گرفتن جاب آفر و طی کردن فرایند مهاجرت است. که مهمترین فاکتورهایی است چه برای گرفتن جاب آفر و یا گرفتن پروژه های دلاری به آنها نیاز دارید. 

بنابراین ما مستقیما برای شما جاب آفر یا پروژه ای نمی گیریم. اما به کمک برنامه منتورینگ تخصصی و شغلی تان به صورت متمرکز در طی این مسیر کنارتان هستیم.

البته اگر در طی این مسیر نیاز به راهنمایی داشتید، حتما کنارتان هستیم.

بله حتما. ما در یک فرمت استاندارد و مشخص به شما گواهی پایان برنامه که در آن تسک هایی که انجام داده اید و نام منتورتان به همراه نمره ارزیابی تان را قید می کنیم. 

همچنین چنانچه برای مهاجرت و یا استخدام در شرکت خاصی نیاز به معرفی نامه با فرمت خاصی دارید نیز به صورت کاملا رایگان این کار را انجام خواهیم داد.

با توجه به اینکه امکان پرداخت به صورت مرحله ای(تسک به تسک یا اسپرینت به اسپرینت) را دارید، می توانید زمانیکه بودجه تان به میزان مورد نیاز رسید وارد برنامه شوید. 

اما چنانچه میخواهید سریعتر فرایند رشد شغلی تان را طی کنید و زودتر به نتیجه برسید، و صرفا پرداخت این مبالغ برایتان چالش بر انگیر شده است، پیشنهاد می کنیم حتما این موضوع را به ما اطلاع دهید تا به طرقی این مشکل را حل کنیم. پس جواب این سوال «بله» است!

با مشاور برنامه های منتورینگ گُل اِرن صحبت کنید

با ما در تماس باشید تا بفهمید:

( Job Migration - Career Path)​

مهارت و تجربه خود را با برنامه منتورینگ گلرن به شکل فرد به فرد، طی 8 ماه و با انجام ۱۲ تسک اختصاصی در کنار منتورهای متخصص ارتقا دهید و آماده فرود در پوزیشن شغلی دلخواهتان در  بازار کار اروپا و آمریکای شمالی خواهید شد. 

مهاجرت شغلی مطمئن را در کنار منتورهای مسیر شغلی تسهیل می کنیم

تمامی جزییات برنامه منتورینگ ما با تمرکز بر مهاجرت شغلی شما طراحی و اجرا میشود. در کنار انجام تسک و برگزاری جلسات منظم با منتور متخصص، وارد برنامه منتورینگ شغلی نیز خواهید شد که طی آن بازنگری و اصلاح رزومه، سایت شخصی و صفحه لینکدین و همچنین تمرین جلسات مصاحبه نفر به نفر(که همگی به زبان انگلیسی هستند) به شما کمک می کند تا برای رسید به شغل ایده آلتان به سطح آمادگی قابل قبولی برسید.

این مسیر شغلی مناسب شماست اگر.....

چه طور شما را برای مهاجرت شغلی آماده می کنیم؟

با انجام به موقع و هدفمند تمامی اقدامات زیر:

مدل ۱: پرداخت نقدی (شامل تخفیف ویژه)

تسویه حساب یکجا تا ۱ ماه پس از شروع برنامه

در صورتی که مبلغ برنامه را به صورت نقدی و تا حداکثر ۱ ماه از شروع برنامه تسویه کنید، مشمول دریافت حداقل ۸ درصد تخفیف در پرداخت خواهید شد. 

مبلغ برنامه منتورینگ (ویژه مهاجرت)= 38/000/000 تومان

مبلغ قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف = ۳۴/900/000 تومان

مدل ۲: پرداخت ماهانه (وام بدون بهره)

پرداخت مرحله ای

در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ  در ابتدا پرداخت می کنید. و ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده را نیز طی حداکثر ۸ ماه بعد در قالب ۸ چک تسویه خواهید کرد. این حالت کاملا مشابه دریافت یک وام بدون بهره است که با استفاده از آن می توانید برنامه را سریعا آغاز کنید. 

مبلغ قابل پرداخت برنامه منتورینگ = 3۸/0۰۰/۰۰۰ تومان

مدل ۳: پرداخت اسپرینت به اسپیرینت

پرداخت به میزان کار انجام شده

در این حالت شما بر اساس تعداد اسپرینت انتخابی، تسویه حسابتان را انجام می دهید و سپس وارد برنامه منتورینگ خواهید شد. در این حالت میتوانید با انتخاب حداقل ۱ اسپرینت برنامه را شروع کنید.

از ۶ ماه به بالا (به صورت منقطع)