برنامه منتورینگ علم داده گلرن

علم داده یا (Data-science)

با دیجیتالی شدن پایه و اساس هر جنبه ای از زندگی ما، داده ها روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند. از این روی حوزه های شغلی مرتبط با علم داده یک فرصت ایده آل با امکان رشد فوق العاده در آینده است. با توجه به این که داده ها نقش مهمی در محصولات و تصمیم گیری شرکت ها، بازی می کنند. بنابراین تقاضا برای آن بسیار زیاد است، حقوق ها رقابتی است، و مزایای بسیار زیادی برای کار کردن در این پوزیشن دارد.

اگر می خواهید داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و با  به چالش کشیدن مهارت های خود تصاویری زیبا از آنها خلق کنید، از SQL برای مدیریت حجم زیادی از داده ها استفاده کنید و حتی اصول یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را در عمل درک کنید، برنامه منتورینگ علم داده ویژه شماست.

برنامه منتورینگ علم داده

پیش از شروع برنامه منتورینگ از شما می خواهیم به سوالاتی در مورد تجربه و دانش خود در این زمینه پاسخ  دهید، سپس ما برنامه را متناسب با نیازهای شخصی و اهداف شغلی تان در قالب چند تسک مشابه محیط واقعی طراحی می کنیم و منتورهای متناسب را نیز به شما معرفی کرده و در طی این مسیر نیز همراهی تان می کنیم.

قرار است در کنار هم، داده ها و ابزارهایی مثل SQL، Tableau و Python  تجربه و مجموعه ای از مهارت های عملی را بارها تمرین کنیم تا داده ها را به اطلاعات مفید و جذاب تری تبدیل کنیم.

این پوزیشن شغلی چه توانمندی خاصی به شما اضافه می کند

مهارت عمیق در کار با یکی از زبان های برنامه نویسی

شما در یک زبان برنامه نویسی سازگار با داده مثل Python یا R مهارت های لازم کسب می کنید، و با کتابخانه های اصلی و ضروری جهت تحلیل و مدل سازی داده ها آشنا می شوید.

افزایش مهارت آنالیز و حل مسئله

پروژه های علم داده به درک بهتر شما از دنیای واقعی کمک می کنند و چالش های مختلفی را پیش رویتان قرار خواهند داد.

درک کافی از مفاهیم آماری و الگوریتم های هوش مصنوعی

درک کامل پایگاه داده و مفاهیم پیش پردازش داده و روش های آماده سازی داده ها که بییشترین نیاز شرکت ها و بازار کار است تسلط پیدا می کنید.

10 کشور اول با بیشترین متقاضی دیتا ساینس

میانگین حقوق کارشناس دیتاساینس در سال 2021

بازارکار و سطح درآمد دیتا ساینس

 براساس اطلاعات موجود، ایالات متحده در صدر کشورهایی است که به نیروی فعال در گرایش‌های مختلف علم داده نیاز دارد. شرکت های تکنولوژی آمریکا بالغ بر 2.3 بیلیون دلار برای استخدام نیروی دیتا ساینس در سال 2022 اختصاص داده اند. با توجه اطلاعات اداره آمار کار آمریکا، استخدام در رشته علم داده و گرایش‌های مرتبط به آن تا سال ۲۰۳۰ به میزان 31.4 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. می‌توان گفت تعداد شغل‌های مرتبط با علم داده از سال 2020 تا 2030، 31.4 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

آمارها همچنین نشان می‌دهد میانگین دریافتی حقوق سالانه تا سال 2021، حدود 100,480$ بوده است.

مدیران میانی

برای انجام تصمیم گیری های حیاتی و مبتنی بر داده، بهبود قابلیت های تجزیه و تحلیلی خود و کار کردن موثرتر با اعضای تیم تان

شرکت ها و سازمان ها

شرکت هایی که برای باقی ماندن در این بازار رقابتی نیاز به تولید محصولات و ارائه خدمات مبتنی بر داده ها دارند.

کارشناسان آینده در علم داده

افراد تازه کاری که قصد دارند در آینده به صورت هدفمندی در این حوزه ی پرتقاضا وارد بازار کار شوند.

متخصصین در پوزیشن های شغلی مختلف

افرادی که می خواهند در حوزه ی تخصصی خود نسبت به سایرین پیشرفت چشمگیری را تجربه کنند.

دیتا ساینس مناسب چه کسانی می باشد؟

در حال حاضر بسیاری از سازمان‌ها از افرادی که این مهارت را داشته باشند با آغوش باز استقبال می‌کنند. اگر در پوزیشن شغلی هستید که باید تصمیمات مبتنی بر داده و تجزیه و تحلیل داده ها را خودتان شروع کنید و به علم داده آشنا نیستید ، این دوره به شما دانش و مهارت هایی را می دهد تا از داده ها با اطمینان در پوزیشن شغلی خود استفاده کنید .

به عنوان مثال:

مارکتر ها  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های بازاریابی و هدف قرار دادن سرنخ ها و بررسی شاخص های موفقیت کمپین های تبلیغاتی پر هزینه

تحلیل گران مالی و حسابدارها در جهت شناخت بهتر الگوهای مالی،تحلیل روابط آنها، پیش بینی شاخص های مالی و همچنین کشف تقلب در حرفه حسابداری

کارآموزی منتورینگ علم داده بروز رسانی شده است لذا برای مشاهده از طریق دکمه زیر وارد صفحه شوید.

برای دریافت آخرین وبینارها و آفرهای شغلی ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد