برنامه منتورینگ شغلی گُل اِرن

توسعه مهارت های فردی و شغلی در کنار افراد تخصص، کار را را ساده می کند.

پیدا کردن شغل دلخواه، با توجه به مشکلات و پیچیدگی های آن کار راحتی نیست. به ویژه اینکه در بازار کار کنونی، هم تنوع شغل ها بیشتر شده و هم با به وجود آمدن نیازهای جدید در سازمان ها، معادلات پیچیده تر هم شده اند.
ما از طریق برنامه منتورینگ شغلی، و در قالب تسک های کاملا عملی، مهارت های شغلی جدیدی را به ویژگی های ارزشمندتان ضمیمه خواهیم کرد.

مشاوره شغلی و منتورینگ فردی

شامل ۴ تسک ۲ هفته ای تا ۴ هفته ای

ایده آل برای استخدام یا مهاجرت

تمامی تسک هایتان، با توجه به اینکه که به دنبال استخدام در ایران و یا مهاجرت باشید، تعریف می شوند. از طراحی رزومه، طراحی سایت، تمرین مصاحبه تا شبکه سازی، شما را به یک کارجوی ایده آل تبدیل خواهند کرد.

آنلاین و کاملا منعطف

مهم نیست کجای دنیا هستید و یا محدودیت های زمانی تان به چه صورت است، می توانید به صورت دورکاری روی تسک هایتان کار کنید. در طی این مدت با مدیر برنامه، کارشناس HX و منتورهایتان نیز در ارتباطید.

جلسات منظم با منتورهای شغلی

در طی هر تسک حداقل ۲ جلسه اختصاصی و حداکثر ۶ جلسه با منتورهایتان خواهید داشت. در طی این جلسات تمامی سوالات و چالش هایتان در مسیر تکمیل برنامه منتورینگ شغلی را برطرف می کنید.

منتورینگ شغلی دقیقا شامل چیست؟

شبکه سازی و گسترش حضور در بازار کار

افزایش آگاهی و شناخت اشخاص و شرکت ها نسبت به توانمندی ها، مهارت ها و ویژگی های خاص با هدف برقراری ارتباط یا همکاری با آنها در آینده

پروفایل لینکدین تا رسیدن به سطح Advanced
درگیر شدن با پست های کانکشن هایتان در قالب ارسال کامنت، لایک و ری اکشن روی حداقل ۱۰۰ پست در طی ۲ هفته اخیر
اضافه کردن حداقل ۳۰۰ کانکشن طی مدت انجام تسک(لازم است این کار را به صورت روزانه و مداوم انجام دهید)
در این مرحله تمرکز بر آماده کردن بستر و شروع شبکه سازی است. و الزامی بر ارسال پیام، شرکت در جلسات، ارسال درخواست همکاری وجود ندارد و تمرکز شما را برهم خواهد زد.
لینکدین شایان نادری

ترتیب و زمانبندی پیشنهادی انجام تسک ها

پس از ثبت نام، با اولین تسک، برنامه منتورینگ شغلی را شروع می کنید.
تسک اول
طراحی رزومه اختصاصی و تحلیل بازار کار
تسک دوم
طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی
تسک سوم
شبکه سازی و گسترش حضور در بازار کار
تسک چهارم
ارسال درخواست همکاری و تمرین مصاحبه
شروع
2 هفته
3 هفته
2 هفته
4 هفته

مائده مستاجران

الان عضو تیم ایرانیکارت هستم. گلرن توی مصاحبه و نوشتن رزومه خیلی بهم کمک کرد تا در کنار توانایی های خودم بتونم جای بهتری استخدام بشم.

4/5
مائده مستاجران

مهدی توکلی

از اول قصدم این بود که تو حوزه دیجیتال مارکتینگ مشغول به کار بشم. گلرن این مسیرو واسم هموارترش کرد.

3/5
مهدی توکلی

مهسا بابایی

الان به عنوان کارشناس شبکه های اجتماعی مشغول به کار هستم. اولین جایی که برای مصاحبه رفتم جاییه که الان مشغول به کارم. دیگه توضیح اضافه لازم نیست!

5/5
مهسا بابایی

محمد سجادی

گلرن بهم کمک کرد جایی که دوست دارم مشغول به کار بشم.

3/5
محمد سجادی

تضمین می کنیم که مبالغ تا نزدیک ترین تاریخ شروع برنامه تغییر نمی کنند.

چه چیزهایی کسب می کنم

۹.۴ میلیون تومان

۹.۴ میلیون تومان

مبلغ اصلی ۱۰ میلیون تومان

برای کل برنامه منتورینگ شغلی و انجام هر ۴ تسک

شروع برنامه منتورینگ شغلی :۱۰ اسفند 1401

تاریخ های بعدی 20 فروردین 1402، 10 اردیبهشت 1402، 30 اردیبهشت 1402
ثبت نام و پرداخت

اکثر شرکت ها در حال حاضر مدرک گرا نیستند اما کمتر از ۱ درصد از آنها به خاطر سوابق ناخوشایند قبلی شان ترجیح می دهند با فارغ التحصیلان از دانشگاهای خاصی به ویژه دولتی-روزانه-تهران همکاری کنند. پس داشتن حداقل مدرک دیپلم یا لیسانس برای اکثر شرکت ها کافی است. اما جدا از آن، شما برای ورود به برنامه منتورینگ به هیچ مدرک یا مهارت دیگری نیاز ندارید.

 از آنجایی که دانستن نحوه دسترسی و هدایت به بازار کار از هر چیزی مهمتر است، متخصص شغلی شما به صورت جداگانه با شما کار خواهد کرد تا به شما در درک و شناسایی بازار کار و شرکت های مناسبتان برای ارسال درخواست همکاری(رزومه) کمک کند. مشاغلی که با مهارت ها و تجربه شما همخوانی بیشتری دارند، و شما یاد خواهید گرفت که چگونه پرتفولیو، رزومه و سایت شخصی بسازید که نشان می دهد مهارت های شما چگونه با بازار کار مرتبط است.

پس از پایان برنامه با توجه به داشتن سابقه و نمونه کار، برخی از منتی ها به‌عنوان توسعه‌دهنده یا طراح تازه کار شغل رسمی پیدا می‌کنند، در حالی که برخی دیگر به انتخاب خود برای چند ماه، قرارداد کارآموزی با حقوق یا بدون حقوق می بندند(که در صورت مصاحبه و مذاکره بهتر مدت دوره آزمایشی کمتر و احتمال گرفتن حقوق بالاتر است) تا مهارت‌ها و نمونه کارهای خود را پیش از رفتن به یک موقعیت تمام وقت، تکمیل کنند.

بله حتما. ما در یک فرمت استاندارد و مشخص به شما گواهی پایان برنامه که در آن تسک هایی که انجام داده اید و نام منتورتان به همراه نمره ارزیابی تان را قید می کنیم. 

همچنین چنانچه برای مهاجرت و یا استخدام در شرکت خاصی نیاز به معرفی نامه با فرمت خاصی دارید نیز به صورت کاملا رایگان این کار را انجام خواهیم داد.

هدف هر کاری که ما در گُل اِرن انجام می‌دهیم، این است که شما را به مهارت‌ها و تجربه‌ای که برای ساختن حرفه رویایی‌تان به آنها نیاز دارید مجهز کنیم و می‌دانیم که این روش به خوبی کار می‌کند! به عنوان یک منتی، نمونه کار های حرفه‌ای در دوره های منتورینگ ۱:۱ ایجاد می‌کنید، یک مجموعه از مهارت‌های تخصصی به دست می‌آورید و استراتژی و مهارت‌های جستجوی شغل و برند سازی شخصی تان را از طریق منتورینگ و پشتیبانی حرفه‌ای و کاملا شخصی ما، ایجاد و تقویت می‌کنید.

سابقه کار قابل استناد

پورتفولیو و خروجی هر تسکی که تکمیل می کنید به رزومه شما الصاق می شود. مجموعه ای از پروژه هایی که مهارت های جدید شما را به نمایش می گذارند و توجه کارفرمایان را به خود جلب می کنند.

منتورینگ ۱:۱

در طول دوره منتورینگ، شما به صورت فرد به فرد ۱:۱ روی تسک های مشخصی که متناسب با شرایط شما و بازار کار آن حوزه شغلی برایتان تعریف شده اند، کار خواهید کرد و با انجام مداوم تسک ها و یادگیری دانش ضروری در هرکدام به مرور زمان به یک کاربلد در آن حوزه تبدیل می شوید.

تخصص و تجربه

تسک ها و پروژه هایی که انجام می دهید در شما یکسری مهارت بسیار رقابتی ایجاد خواهند کرد. برنامه های منتورینگ تخصصی ما در حوزه های شغلی با تقاضای بالا در بازار کار تمرکز دارد که شما را نسبت به سایرین بسیار متمایز می کنند.

آماده‌سازی و منتورینگ شغلی

برنامه آمادگی شغلی به شما دسترسی کاملی به منتور های شغلی ما می‌دهد. که شامل پیگیری وضعیت درخواست های شغلی شما، شبیه‌سازی جلسه مصاحبه، طراحی سایت شخصی، ایجاد رزومه های حرفه ای، و کار روی برند شخصی شما و شبکه سازی تان است.

ارزیابی کاملا اختصاصی

در طول مسیر شغلی تان منتور، ناظر تسک و کارشناس تجربه انسانی گلرن در کنارتان خواهند بود تا بینش خود را با شما به اشتراک بگذارند و ارزیابی دقیقی از عملکرد شما ارائه دهند، تا اطمینان حاصل شود که کار شما مطابق با استانداردهای بازار کار است.

بله. در حال حاضر به صورت محدود سرویس معرفی نیروی کار ما نیز فعال است و شرکت های متقاضی نیرو پس از طی فرایند احراز صلاحیت و ارزیابی، لیستی از منتی های آماده به کار را دریافت می کنند. 

دقت کنید که این سرویس به صورت غیر رسمی و صرفا برای برنامه های منتورینگ در مسیر شغلی تغییر شغل و استخدام فعال است.

بله. قطعا. ما اولین سازمانی هستیم که مشتاقانه آماده شروع همکاری با منتی های با استعداد و آماده به کارمان هستیم. 

البته در این زمینه با توجه به اینکه فرایند همکاری و جذب و استخدام هر شرکت الزامات خاص خودش را دارد، در طی سال با اشخاص محدودی توانایی هم تیمی شدن داریم. اما شاید این نکته که تاکنون بیش از ۷۰ درصد اعضای تیم گل ارن را کارآموزان و منتی هایش تشکیل داده اند، برایتان جذابیت داشته باشد

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

رمز عبور

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

رمز عبور
مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد