لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

مدل های مالی و شرایط پرداخت برنامه های منتورینگ گلرن

ما ۴ مدل پرداخت متنوع برای شروع برنامه منتورینگ و متناسب با مسیر شغل شما پیش بینی کرده ایم. همچنین اگر پس از اولین تسک(تسک ارزیابی) به هر علتی از روند کار  راضی نباشید، مشمول سیاست بازپرداخت کامل مبلغ برنامه خواهید شد. (ماده ۸ ضوابط و شرایط همکاری)

برای مسیر شغلی«تغییر شغل و استخدام»، اگر طبق ضوابط و شرایط ما عمل کنید و تا ۸ ماه پس از پایان برنامه شاغل نشوید، ۱۰۰ درصد مبلغ تان بازگشت می شود. در واقع شما هیچگونه ریسکی را متحمل نمی شوید. 

با حمایت گلرن وارد مسیر شغلی جدیدتان شوید و از "گارانتی شغل" ما استفاده کنید

الان روی خودتان سرمایه گذاری کنید، بعداً پرداخت کنید

در این مدل پس از انجام واریز اولیه، تا یک سال نیاز به هیچ پرداختی جدیدی نیست! بعد از شاغل شدن پرداختتان را کامل میکنید.

دقیقاً میدانید بابت چه چیزی پرداخت میکنید

برخلاف دریافت وام، کل مبلغی که در هر حالت باید پرداخت کنید به صورت شفاف مشخص شده است و میزان آن طبق مدل بازپرداخت و شرایط خودتان تعیین می شود.

پرداخت های ثابت ماهانه

هنگامی که یک پیشنهاد شغلی دریافت کردید - یا ۸ ماه پس از تکمیل برنامه منتورینگ - شروع به پرداخت کم و ثابت پرداخت ماهانه برای ۶ ماه آینده خواهید کرد.(امکان پرداخت تا ۲۳ پس از شروع برنامه)

مدل ۱: پرداخت نقدی (شامل تخفیف)

یکجا قبل از شروع برنامه منتورینگ

در حالت پرداخت نقدی و یکجا کمترین مبلغ ممکن را پرداخت می کنید که این مدل شامل تخفیف نیز می شود. همچنین اگر حین مرحله برنامه ریزی و انجام تسک ارزیابی ( پیش از تعریف تسک اول) درخواست کنسل کردن برنامه تان را کتبا به گلرن اعلام کنید، مشمول بازپرداخت ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی می شوید.(ماده ۸ شرایط و ضوابط را مطالعه کنید)

روش های پرداخت:

۱- از طریق درگاه پرداخت آنلاین

۲- واریز به شماره حساب شرکت توسعه کسب و کار چابک

۳- مراجعه حضوری و یا ارسال پستی چک صیادی به نام شرکت و به تاریخ حداکثر ۱ ماهه

تخفیف های قابل اعمال روی هر مسیر شغلی:

۱-  آمادگی برای بازار کار: ۱۳ درصد (مبلغ اصلی برنامه: ۶ میلیون تومان-مبلغ قابل پرداخت ۵.۲ میلیون تومان)

۲- تغییر شغل و استخدام: ۹.۵ درصد (مبلغ اصلی برنامه: ۲۲ میلیون تومان- مبلغ قابل پرداخت ۱۹.۹ میلیون تومان)

۳- ورود به بازار کار بین المللی:‌ ۹.۵ درصد (مبلغ اصلی برنامه: ۱۷ میلیون تومان-مبلغ قابل پرداخت ۱۵.۴ میلیون تومان)

مدل ۲: پرداخت ماهانه (بدون تخفیف-بدون افزایش)

به صورت مرحله ای

در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ اصلی را به عنوان پیش پرداخت پیش از ورود به برنامه پرداخت می کنید. ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده نیز بر اساس مدت تخمینی برنامه (3 تا حداکثر  9 ماه متناسب با مسیر شغلی) در قالب ۱ یا چند چک صیادی بخش بندی و قابل پرداخت است. در این حالت مبلغ کل برنامه منتورینگ شما افزایشی نخواهد داشت و البته مبلغ پرداختی شامل هیچگونه تخفیفی نیز نخواهد شد. در نظر داشته باشید دوره جستجوی کار شامل مدل پرداخت ماهانه نیست و کل مبلغ بایستی پیش از آن و حین برنامه منتورینگ به طور کامل تسویه شود.

 در این حالت لازم است حداقل یک چک به کل مبلغ باقی مانده در وجه شرکت توسعه کسب و کار چابک ارایه شود. 

نکته برای افراد فاقد دسته چک صیادی:‌ در حال حاضر و طبق قانون جدید بانک مرکزی، تمامی افراد بالای ۱۸ سال بدون معرف می توانند جهت افتتاح حساب جاری و اخذ دفترچه چک اقدام کنند. در این مورد در صورت نیاز شما را راهنمایی خواهیم کرد.

روش های پرداخت:

۱- از طریق درگاه پرداخت آنلاین ماه به ماه(تا زمان تسویه حساب کامل، یک چک به مبلغ کل باقی مانده نزد شرکت می ماند)

۲- واریز در زمان مشخص به شماره حساب شرکت توسعه کسب و کار چابک(تا زمان تسویه حساب کامل، یک چک به مبلغ کل باقی مانده نزد شرکت می ماند)

۳- مراجعه حضوری و یا ارسال پستی چک های صیادی به نام شرکت و تا حداکثر ۱ ماه پس از ورود به برنامه( می توانید در قالب چند چک به صورت ماهانه پرداخت خود را تسویه کنید)

مدل ۳: پرداخت حین کار
(بدون تخفیف-بدون گارانتی شغل-بیشترین میزان افزایش) ویژه تغییر شغل و استخدام (Job-Track) و ورود به بازار کار بین المللی (Career migration track)

از حقوق زمانی که سرکار رفتید

در این حالت پرداخت شما طی دو مرحله انجام می شود: 

!- شما طی ۳ ماه اول از شروع برنامه حداقل ۲۰ درصد از مبلغ کل برنامه را پرداخت می کنید  و پس از اتمام برنامه و شاغل شدنتان(که ممکن است بین ۳ تا ۱۷ ماه طول بکشد)، مابقی مبلغ را به نرخ روز) از حقوقی که دریافت می کنید، با گلرن تسویه خواهید کرد. در واقع برای شروع برنامه و تا زمانی که هنوز کار جدیدی را شروع نکرده اید، صرفا یک مبلغ اولیه پرداخت کرده اید و تا زمانیکه کار جدیدی پیدا نکنید نیازی به پرداخت جدید نخواهید داشت.

۲- ۸۰ درصد باقی مانده را طی حداکثر ۶ ماه از زمانیکه شاغل می شوید و یا ۱۴ ماه پس از آنکه برنامه منتورینگ را تمام کردید، فرصت تسویه دارید. شما تا سقف ۲ برابر مبلغ باقی مانده، با گلرن تسویه خواهید کرد.

طبیعتا هرچه زودتر تسویه حساب کنید، مبلغ کمتری پرداخت خواهید کرد. در این حالت و پس از تسویه حساب، اگر تمامی ضوابط و شرایط مربوط به گارانتی شغل را حین جستجوی کار برآورده کنید و همچنان در طی ۸ ماه پس از پایان برنامه شغل جدیدی پیدا نکنید، مشمول گارانتی شغل می شوید و برنامه شما کاملا رایگان خواهد بود.

برای استفاده از این مدل پرداختی، لازم است به میزان ۲ برابر مبلغ باقی مانده دوره، ۲ چک صیادی (از دو شخص متفاوت) در وجه شرکت توسعه کسب و کار چابک تا زمان تسویه حساب کامل به گلرن تحویل دهید. برای این منظور یک قرارداد در دو نسخه تنظیم می گردد که تمامی اطلاعات و شرایط بازپرداخت در آن گنجانده شده است.

مدل ۴: پرداخت ترکیبی
(بدون تخفیف-کمترین میزان افزایش)

طبق شرایط مالی شما

در این حالت نیز شما طی ۳ مرحله زیر مبلغ برنامه را پرداخت می کنید:

۱- ۱۰ درصد از مبلغ کل برنامه را پیش از شروع پرداخت می کنید.  

۲- ۵۰ درصد از مبلغ را مطابق مدل ۲ حین برنامه منتورینگ پرداخت می کنید.

۳- ۴۰ درصد باقی مانده را طی حداکثر ۶ ماه از زمانیکه شاغل می شوید و یا ۱۴ ماه پس از آنکه برنامه منتورینگ را تمام کردید، پرداخت می کنید. شما تا سقف ۲ برابر مبلغ باقی مانده، با گلرن تسویه خواهید کرد.

همچنین اگر تمامی ضوابط و شرایط مربوط به گارانتی شغل را حین جستجوی کار برآورده کنید و همچنان در طی ۸ ماه پس از پایان برنامه شغل جدیدی پیدا نکنید، مشمول گارانتی شغل می شوید و برنامه شما کاملا رایگان خواهد بود.

برای این منظور لازم است به میزان ۲ برابر مبلغ باقی مانده دوره، ۲ چک صیادی (از دو شخص متفاوت) به نام شرکت توسعه کسب و کار چابک تا زمان تسویه حساب کامل به گلرن تحویل دهید. برای این منظور یک قرارداد در دو نسخه تنظیم می گردد که تمامی اطلاعات و شرایط بازپرداخت در آن گنجانده شده است.

ماشین حساب (جهت مشاهده مبلغ نهایی)
مسیر شغلی و مدل پرداختی را انتخاب کنید تا به صورت اتوماتیک محاسبه و برای شما نمایش داده شود
تمامی مبالغ تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۱ معتبر است.

سوالات رایج مدل های پرداخت

مبلغ پرداختی شامل چیست و چه چیزی در برنامه گنجانده شده است؟

ویژگی های مشترک برنامه های شغلی ما شامل موارد زیر است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه همان برنامه منتورینگ برای مسیر شغلی خودش مراجعه کنید:

  • مسیر شغلی که توسط کارشناسان صنعت تنظیم شده است
  • جلست هفتگی 1-1 با منتور شخصی خود
  • دسترسی به یک جامعه انحصاری از منتورهای، منتورهای شغلی و دیگر افراد متخصص
  • مدیر برنامه منتورینگ اختصاص داده شده و ارائه بازخورد در مورد پروژه ها و تسک ها
  • بازخورد شخصی برای کمک به شما برای بهبود رزومه، نمونه کارها، و نمایه های اجتماعی
  • شرکت  در جلسات 1 به 1 با یک منتور مسیر شغلی برای شخصی سازی برنامه و استراتژی جستجوی شغل شما
  • تمرین مصاحبه عمیق از طریق 1 مصاحبه های آزمایشی
  • دسترسی انحصاری به شبکه کارفرمایان گلرن
  • 100% ضمانت بازگشت پول در صورتی که ظرف ۸ ماه پس از اتمام برنامه نتوانید شغلی پیدا کنید. *برای منتی هایی که شرایط گارانتی شغل را دارند
  • لطفا توجه داشته باشید که تمامی موارد فوق برای مسیر آمادگی برای بازار کار صدق نمی‌کند.

است.

 

هنگامی که برنامه خود را کامل کردید، مادام العمر به حساب خود دسترسی خواهید داشت. ما حتی در صورت درخواست، ۳ ماه دیگر دسترسی به شبکه متخصصین را برای شما فراهم خواهیم کرد. هر زمان که تیم توسعه برنامه ما برنامه ای را به روز کند، این به روز رسانی در برنامه منتورینگ شما نیز در بازه همکاری اعمال می گردد.

لطفاً برای جزییات دقیق تر، از صفحات برنامه های منتورینگ و مسیرهای شغلی دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ گلرن ارتباط بگیرید. 

 

 

آیا واجد شرایط پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار خواهم بود؟

این ۲ مدل پرداخت صرفا برای منتی هایی است که متقضایی مسیر شغلی تغییر شغل و استخدام (Job-Track) هستند. لطفا برای جزئیات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ تماس بگیرید.

هدف ما  این است که به منتی ها از همه اقشار و شرایط مختلف کمک کنیم تا به برنامه‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. ما دو راه ممکن برای تضمین پرداخت به شما ارائه می‌کنیم: 

خودتان به تنهایی یا باضامن.

برای اینکه ببینید آیا برای پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار واجد شرایط هستید یا نه، یک درخواست ارسال کنید تا آن را بررسی کنیم. در فرآیند ارزیابی، ما یک بررسی اعتباری نرم بدون تأثیر بر امتیاز اعتباری شما انجام خواهیم داد. علاوه بر راهنمایی بیشتر در مورد واجد شرایط بودن خود، می‌توانید نرخ‌ها و شرایطی را که برای شما مناسب تر است را نیز مشاهده کنید.

متقاضیان باید شهروند ایرانی، مقیم دائم با سابقه اعتباری مثبت و بدون بدهی بانکی باشند. ساکنان غیر ایرانی می توانند با ضامن معتبر مقیم ایران درخواست خود را به گلرن ارایه دهند.

فرآیند درخواست ارزیابی ما جزئیات درآمد و شغل ضامن را نیز  بررسی می کند.

آیا تا زمانی که در حال جستجوی کار هستم پرداختی لازم است؟

خیر، در طول زمانی که در دوره ۸ ماهه کاریابی هستید، نیازی به پرداخت نیست. و طبق ۲ مدل از مدل های پرداختی، ما تا زمانیکه شما شاغل نشوید(تا حداکثر۶ ماه پس از پایان دوره جستجوی کار) برای تسویه حساب به شما فرصت خواهیم داد.

آیا در صورت عدم پیدا کردن کار، مبلغ پرداختی به من بازپرداخت می شود و یا مهلت پرداخت تمدید خواهد شد؟

گلرن سیاست بازپرداخت را در شرایط خاصی ارائه می دهد. لطفاً به صفحه گارانتی شغل مراجعه کنید.

اگر شرایط گارانتی شغلی گلرن را برآورده کنید و ظرف ۸ ماه شغل مناسبی پیدا نکنید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت خواهد شد. اگر شرایط گارانتی شغل گلرن را برآورده نکردید و ظرف ۸ ماه شغل نیز پیدا نکردید، ممکن است گلرن با به تعویق انداختن پرداخت های شما تا حداکثر ۳ ماه دیگر موافقت کند. 

اگر برنامه ام را کامل نکنم چه؟

اگر در پیش از شروع تسک اول از برنامه خود خارج شوید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت می شود و هیچ عددی از آن کسر نخواهد شد. اگر پس از آن درخواست خروج از دوره را داشته باشید، مبلغی در هر ماه که توسط گلرن تعیین شده است، از شما کسر می شود.

آیا ضامن پرداخت ضروری است و چه طور باید آن را اضافه کنم؟

بله، برای مدل ۳ و ۴ پرداخت بایستی یک ضامن اضافه کنید. بسته به سلامت اعتبار شما، ممکن است به ۱ یا ۲ ضامن نیاز باشد. ضامن ممکن است سلامت اعتبار کلی برنامه شما را تقویت کند. اگر در مورد واجد شرایط بودن خود نگران هستید، یک شرکت ضامن با اعتبار اعتباری قوی اضافه کنید. 

ما این فرآیند را آسان کرده ایم. می‌توانید قبل یا پس از ورود به برنامه، ضامن خود را نیز معرفی کنید.

ما شما و ضامن شما را از وضعیت درخواست شما در طول فرآیند به روز خواهیم کرد. در صورتی که شما یا ضامن شما اقدامات لازم را انجام دهید، ایمیل یا اعلانی مبنی بر تایید درخواست ورود به برنامه دریافت خواهید کرد.

آیا می توانم مبلغ برنامه خود را سریعتر از مدت اولیه پرداخت کنم؟

بله، می توانید مبلغ خود را در هر زمانی پرداخت کنید. شما انعطاف پذیری دارید تا زودتر پرداخت کنید یا مبلغ خود را به طور کامل بدون کارمزد پرداخت کنید. در این حالت مبلغ در زمان پرداخت محاسبه شده و به اطلاع شما خواهد رسید و پس از تسویه حساب چک های دریافتی نیز به شما عودت می گردد.

 

آیا من باید کل "مبلغ" را بپردازم حتی اگر زودتر برنامه را به پایان برسانم؟

نه، شما می توانید با پرداخت زودهنگام مبلغ پرداختی خود را کاهش دهید! این مزیتی است که امیدواریم منتی های ما از آن استفاده کنند. وقتی برای پرداخت مرحله ای درخواست می‌کنید، تا جایی که می‌توانیم جزئیات را به شما نشان می‌دهیم. یکی از این جزئیات مبلغ کل پرداختی است، که کل مبلغی است که در طول مدت زمان برنامه ریزی شده پرداخت می کنید. محاسبه ما از کل مبلغ فرض می کند که مبالغ خود را با حداقل پرداخت به موقع برای کل مدت زمان خود، که حداکثر ۲۳ ماه است، پرداخت خواهید کرد. کل هزینه شامل (1) پیش پرداخت (2) مبلغ پرداختی حین برنامه و (3) مبلغ پرداختی حین جستجوی کار یا پس از شاغل شدن شما+ افزایش مبلغ بابت تاخیر در پرداخت است.

مهسا نصر اصفهانی mahsa-nasr esfahani کارشناس تجربه انسانی

میتونی بعد از مطالعه سایت، درمورد مسیر شغلی و برنامه های منتورینگ، از طریق تقویم کاری زیر زمان جلسه ات رو تنظیم کنی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنم.