لوگوی گل اِرن

مدل های پرداخت ویژه برنامه های منتورینگ مهاجرت کاری

ما ۳ مدل پرداخت متنوع برای شروع برنامه منتورینگ و متناسب با مسیر شغل شما پیش بینی کرده ایم. همچنین اگر پس از اولین تسک(تسک ارزیابی) به هر علتی از روند کار  راضی نباشید، مشمول سیاست بازپرداخت کامل مبلغ برنامه خواهید شد. (ماده ۸ ضوابط و شرایط همکاری)

الان روی خودتان سرمایه گذاری کنید، کم کم پرداخت کنید

در این مدل پس از انجام واریز اولیه، طی ۹ ماه می توانید پرداختتان را کامل کنید.

پرداخت با تخفیف

در صورتیکه کل مبلغ را به صورت یکجا پرداخت کنید نیز از ۳ تا ۸ درصد تخفیف بهره مند خواهید شد.

دقیقاً میدانید بابت چه چیزی پرداخت میکنید

مبلغی که در هر حالت باید پرداخت کنید به صورت شفاف مشخص شده است و میزان آن طبق جزییات هر تسک و شرایط خودتان تعیین می شود.

مدل ۱: پرداخت نقدی (شامل تخفیف)

یکجا قبل از شروع برنامه منتورینگ

در حالت پرداخت نقدی و یکجا شامل تخفیف نیز می شوید. همچنین اگر حین مرحله برنامه ریزی و انجام تسک ارزیابی ( پیش از تعریف تسک اول) درخواست کنسل کردن برنامه تان را کتبا به گلرن اعلام کنید، مشمول بازپرداخت ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی می شوید.(ماده ۸ شرایط و ضوابط را مطالعه کنید)

روش های پرداخت:

۱- از طریق درگاه پرداخت آنلاین

۲- واریز به شماره حساب شرکت به نام: توسعه کسب و کار چابک

۳- مراجعه حضوری و یا ارسال پستی چک صیادی به نام شرکت و به تاریخ حداکثر ۱ ماهه

مدل ۲: پرداخت ماهانه (بدون تخفیف-بدون افزایش)

پرداخت مرحله ای

در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ اصلی را به عنوان پیش پرداخت پیش از ورود به برنامه پرداخت می کنید. ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده نیز بر اساس مدت تخمینی برنامه ( تا ۶ ماه) قابل پرداخت است. در این حالت مبلغ کل برنامه منتورینگ شما افزایشی نخواهد داشت و البته مبلغ پرداختی شامل هیچگونه تخفیفی نیز نخواهد شد. 

نکته برای افراد فاقد دسته چک صیادی:‌ در حال حاضر و طبق قانون جدید بانک مرکزی، تمامی افراد بالای ۱۸ سال بدون معرف می توانند جهت افتتاح حساب جاری و اخذ دفترچه چک اقدام کنند. همچنین امکان ارائه سفته جهت تضمین پرداخت نیز وجود دارد. در این مورد در صورت نیاز شما را راهنمایی خواهیم کرد. 

روش های پرداخت:

۱- از طریق درگاه پرداخت آنلاین ماه به ماه(تا زمان تسویه حساب کامل، یک چک به مبلغ کل باقی مانده نزد شرکت می ماند)

۲- واریز در زمان مشخص به شماره حساب شرکت توسعه کسب و کار چابک(تا زمان تسویه حساب کامل، یک چک به مبلغ کل باقی مانده نزد شرکت می ماند)

۳- مراجعه حضوری و یا ارسال پستی چک های صیادی به نام شرکت و تا حداکثر ۵روز پس از ورود به برنامه( می توانید در قالب ۳ چک به صورت ماهانه پرداخت خود را تسویه کنید)

مدل ۳: پرداخت اسپرینت به اسپرینت

پرداخت به میزان کار انجام شده

در این حالت شما بر اساس تعداد اسپرینت انتخابی، تسویه حسابتان را انجام می دهید و سپس وارد برنامه منتورینگ خواهید شد. در این حالت میتوانید با انتخاب حداقل ۱ اسپرینت برنامه را شروع کنید. در پایان برنامه در صورتیکه امتیاز لازم را کسب کردید و خودتان آمادگی ادامه برنامه را داشتید، با انتخاب اسپرینت جدید(با شرایط و مبالغ روز) برنامه تان را ادامه خواهید داد.

ماشین حساب (جهت مشاهده مبلغ نهایی)
مدل پرداختی را انتخاب کنید تا مبلغ برای شما نمایش داده شود
اعتبار تا آخرین تاریخ شروع برنامه

سوالات رایج

با توجه به اینکه امکان پرداخت به صورت مرحله ای(تسک به تسک یا اسپرینت به اسپرینت) را دارید، می توانید زمانیکه بودجه تان به میزان مورد نیاز رسید وارد برنامه شوید. 

اما چنانچه میخواهید سریعتر فرایند رشد شغلی تان را طی کنید و زودتر به نتیجه برسید، و صرفا پرداخت این مبالغ برایتان چالش بر انگیر شده است، پیشنهاد می کنیم حتما این موضوع را به ما اطلاع دهید تا به طرقی این مشکل را حل کنیم. پس جواب این سوال «بله» است!

شاید کسی (به جز سرمایه گذاران) تا این لحظه به این صراحت این سوال را از ما نپرسیده باشد. درواقع ما همیشه از شفافیت استقبال می کنیم. هرچند در شرایط و روزگار فعلی صداقت بیش از حد بارها به ضررمان تمام شده است! با این حال دست از ارزش هایمان بر نمیداریم و دیگران و قوانین حاکم نمی توانند ذهنیت ما را تغییر دهند(ارزش هر کس به کاری است که انجام می دهد نه کاری که منتظر است دیگران در حقش انجام دهند!). بنابراین در این مورد هم تا جای امکان با شما شفافانه صحبت می کنیم. 

 

مهمترین مواردی که قیمت گذاری برنامه های منتورینگ گل ارن را تحت شعاع قرار می دهند، به شرح زیر هستند:

 • تعداد تسک هایی که انجام می دهید.(هر تسک با توجه به اینکه توسط افراد متخصص تعریف می شود و فرایند مشخصی را با ایشان طی می کنید، بین ۶ تا ۱۵ درصد مبلغ کل پرداختی شما را شامل خواهد شد)
 • نظارت، ارزیابی و مدیریت برنامه شما توسط مدیر برنامه و کارشناس تجربه انسانی تان(با توجه به اینکه ایشان افرادی متخصص و ارزشمند هستند، به طور متوسط ۱۰ تا ۱۵ درصد از کل مبلغ پرداختی شما شامل این بخش می شود)
 • هزینه های فنی مربوط به وبسایت، خرید ابزارها و…(که تا ۱۰ درصد از مبلغ پرداختی شما را شامل می شود)
 • هزینه های مربوط به تبلیغات و بازاریابی(قطعا هر کسب و کاری بدون شناخته شدن نمی تواند ادامه حیات دهد. البته ما تاکنون کمترین مبلغ را به این کار اختصاص داده ایم(متاسفانه و خوشبختانه!). چیزی کمتر از ۵ درصد کل مبلغ پرداختی شما مربوط به این بخش است)
 • هزینه های قانونی و مربوط به نگهداری کسب و کار( که شامل مالیات، تغییرات شرکت،‌ تمدید مجوزهاست که حدود ۱۰ درصد دیگر از مبلغ کل پرداختی شما را شامل خواهد شد)
 • حقوق، دستمزد و بیمه منابع انسانی( این رقم در کسب وکارهای خدماتی بیشترین تاثیر را در مبلغ نهایی خواهد گذاشت. اما چون قبلا ما دو بخش مهم آنرا جدا کرده ایم، و سعی کرده ایم اندازه تیم اصلی گل ارن را نیز بسیار کوچک نگه داریم،‌ خوشبختانه! کمتر از ۱۰ درصد مبلغ پرداختی شما مربوط به این بخش است)
 • هزینه های جاری کسب و کار مانند:‌اجاره دفتر، خرید تجهیزات، یوتیلیتی و… که حداقل ۵ درصد از مبلغ پرداختی شما را شامل می شود.
 • بنابراین بازه سودی که از هر درآمد نصیب کسب و کار می شود(که در این مرحله صرفا بایستی در توسعه و زیرساخت هایش هزینه شود و قرار نیست به جیب سهامداران برود) بین ۵ تا ۲۰ درصد متغیر است!

 

 این در حالی است که با نرخ تورم فعلی این میزان سود دهی برای هیچ کسب و کاری قابل قبول نیست و از این بابت گل ارن برای بانکها و سرمایه گذار ایرانی جذابیتی ندارد! 

واقعیت این است که ما به عنوان خلق یک اثر هنری به کارمان نگاه می کنیم نه صرفا یک منبع درآمدی پرسود!‌ ما از همان ابتدا می دانستیم چنین کسب و کارهایی در ایران به چه سرنوشتی دچار خواهند شد و با دید باز تصمیم گرفتیم وارد حوزه ای شویم که بسیار دوستش داریم و به راحتی دست از آن نمی کشیم.

اگر تصمیم به ماندن در شرکت را دارید بهتر است از مدیرتان بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. در غیر اینصورت چنانچه ترک شغل و تغییر آن تا ۶ ماه آینده قطعی است، بهتر است خودتان مستقیما اقدام کنید.

اگر در پیش از شروع تسک اول از برنامه خود خارج شوید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت می شود و هیچ عددی از آن کسر نخواهد شد. اگر پس از آن درخواست خروج از دوره را داشته باشید، مبلغی در هر ماه که توسط گلرن تعیین شده است، از شما کسر می شود.

ویژگی های مشترک برنامه های شغلی ما شامل موارد زیر است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه همان برنامه منتورینگ برای مسیر شغلی خودش مراجعه کنید:

 • مسیر شغلی که توسط کارشناسان صنعت تنظیم شده است
 • جلست هفتگی ۱-۱ با منتور شخصی خود
 • دسترسی به یک جامعه انحصاری از منتورهای، منتورهای شغلی و دیگر افراد متخصص
 • مدیر برنامه منتورینگ اختصاص داده شده و ارائه بازخورد در مورد پروژه ها و تسک ها
 • بازخورد شخصی برای کمک به شما برای بهبود رزومه، نمونه کارها، و نمایه های اجتماعی
 • شرکت  در جلسات ۱ به ۱ با یک منتور مسیر شغلی برای شخصی سازی برنامه و استراتژی جستجوی شغل شما
 • تمرین مصاحبه عمیق از طریق ۱ مصاحبه های آزمایشی
 • دسترسی انحصاری به شبکه کارفرمایان گلرن
 • ۱۰۰% ضمانت بازگشت پول در صورتی که ظرف ۸ ماه پس از اتمام برنامه نتوانید شغلی پیدا کنید. *برای منتی هایی که شرایط گارانتی شغل را دارند
 • لطفا توجه داشته باشید که تمامی موارد فوق برای مسیر آمادگی برای بازار کار صدق نمی‌کند.

است.

هنگامی که برنامه خود را کامل کردید، مادام العمر به حساب خود دسترسی خواهید داشت. ما حتی در صورت درخواست، ۳ ماه دیگر دسترسی به شبکه متخصصین را برای شما فراهم خواهیم کرد. هر زمان که تیم توسعه برنامه ما برنامه ای را به روز کند، این به روز رسانی در برنامه منتورینگ شما نیز در بازه همکاری اعمال می گردد.

لطفاً برای جزییات دقیق تر، از صفحات برنامه های منتورینگ و مسیرهای شغلی دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ گلرن ارتباط بگیرید.