لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن
مراحل ارزیابی پیش از ورود به برنامه منتورینگ گلرن(کارآموزی مدرن)
65.2%

مرحله آنبوردینگ و پرداخت
پیش از ورود به برنامه منتورینگ

سلام هم تیمی حال دلت چه طوره؟

از اونجایی که قراره مدتی با هم واسه رسیدن به هدف شغلی مون همسفر بشیم، لازمه که اول از همه هم فکر و هم زبون بشیم. برای همین خوبه که ، یکسری قول هایی به هم بدیم و سعی کنیم تا آخرش بهشون پایبند بمونیم. ما ۴ اصلی که واسمون مهمترن رو در قالب ۴ پیمان گلرنی ها ذکر کردیم. ممنون میشیم ک مطالعه کنین و اگر باهاشون اکی هستین فرایند رو ادامه بدین. در غیر اینصورت به ما پیام بدین تا در این باره باهم صحبت کنیم.

۴ پیمان گلرنی ها

1- مسئولیت پذیر هستم

قبل از شروع هرکاری هر سوال و ابهامی دارم رو می پرسیم و در منابع متنوع اونهارو جستجو می کنم تا با ذهن شفاف و روشن بتونم تمامی تسک ها و کارهایی که به من محول میشه رو در زمان خودش و طبق خروجی مورد انتظار برای اون تسک انجام بدم. و حین و بعد از کار، اگر شرایط جوری که انتظار داشتم هم پیش نرفت، می ذارم پای تازه کار بودن خودم و مسئولیت ۱۰۰ درصدیش(نه بیشتر نه کمتر) رو هم می پذیرم. و بدون اینکه خودم یا شخص دیگری رو مقصر کنم، صرفا تلاش میکنم طبق فیدبکی که از عملکردم دریافت کردم در تسک بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

2- برای رشد مستمر خودم و دیگران ارزش قائل هستم

 اجازه نمی­دم فضای جامعه و دوستانم مسیر رشد شخصیم رو منحرف کنه و همیشه عملکرد خودم رو با خودم مقایسه می­کنم. اگر روزی خسته یا درمانده شدم هم، می­دونم من اولین کسی ام که می­تونه بهم کمک کنه.

3- از حاشیه های مخرب دوری میکنم

رابطه من با هم تیمی هام، تا پشت در خروجی شرکت، صرفاً یک رابطه کاریه، بعد ازون دیگه بستگی به تصمیم خودم و انتخابمون داره. سعی میکنم تا جای ممکن تمرکزم رو صرفا روی انجام همون تسکی که بهم واگذار شده بگذارم و تا رسیدن به نتایج ملموس و رضایت بخش به تلاشم ادامه بدم.

4 - پیگیر کارم هستم

اگر حین همکاری، سوال، مشکل، ابهام و یا حتی انتقادی داشتم در کمال شفافیت و شجاعت در اسرع وقت، موضوع رو با مدیر برنامه، کارشناس HX و یا منتورم در میون می ذارم و اون رو به صورت مکتوب(از طریق ایمیل و واتساپ) به شکل رسمی اعلام می کنم و با صبر و حوصله پیگیر کارهام هستم.

نحوه و شرایط پرداخت متناسب با مسیر شغلی

در این مرحله نیاز است که برنامه منتورینگ مد نظر،‌ مسیر شغلی و مدل پرداخت خود را انتخاب کنید. در صورتیکه پرداخت نقدی را انتخاب کنید مستقیما به درگاه پرداخت متصل خواهید شد. در صورتیکه به صورت منعطف یا مرحله ای(مدل پرداخت ۲ تا ۴) تمایل به پرداخت دارید، در این مرحله لازم است ۱۰ درصد مبلغ اصلی را پرداخت کرده تا وارد مرحله برنامه ریزی شوید.

نکته ها:

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد