مراحل ورود به فرآیند منتورشیپ
100%

مرحله اول

درخواست ارزیابی

مرحله دوم

مصاحبه اول HX

مرحله سوم

مصاحبه دوم JC

مرحله چهارم

پیش پرداخت(ویژه منتی ها)

مرحله پنجم

مصاحبه سایکولوژیکال

مرحله ششم

مصاحبه با CEO

مرحله هفتم

دوره مقدماتی

مرحله هشتم

آنبوردینگ و شروع همکاری

آنبوردینگ و شروع همکاری

آنبوردینگ و شروع همکاری

سلام هم تیمی حال دلت چه طوره؟

از اونجایی که قراره مدتی با هم واسه رسیدن به هدف شغلی مون همسفر بشیم، لازمه که اول از همه هم فکر و هم زبون بشیم. برای همین خوبه که همین اول کار، یکسری قول هایی به هم بدیم و سعی کنیم تا آخرش بهشون پایبند بمونیم.

1- مسئولیت پذیر هستم

قبل از شروع هرکاری هر سوال و ابهامی دارم رو می پرسیم و در منابع متنوع اونهارو جستجو می کنم تا با ذهن شفاف و روشن بتونم تمامی تسک ها و کارهایی که به من محول میشه رو در زمان خودش و طبق خروجی مورد انتظار برای اون تسک انجام بدم. و حین و بعد از کار، اگر شرایط جوری که انتظار داشتم هم پیش نرفت، می ذارم پای تازه کار بودن خودم و مسئولیت تمامی عواقب رو هم می پذیرم. و بدون اینکه دنبال مقصر بگردم صرفا تلاش میکنم در تسک بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

3 - برای رشد مستمر خودم و دیگران ارزش قائل هستم

 اجازه نمی­دم فضای جامعه و دوستانم مسیر رشد شخصیم رو منحرف کنه و همیشه عملکرد خودم رو با خودم مقایسه می­کنم. اگر روزی خسته یا درمانده شدم هم، می­دونم من اولین کسی ام که می­تونه بهم کمک کنه.

2 - از حاشیه دوری میکنم

رابطه من با هم تیمی هام تو گلرن، تا پشت در خروجی شرکت، صرفاً یک رابطه کاریه، بعد ازون دیگه بستگی به تصمیم خودم و انتخابمون داره.

4 - پیگیر کارم هستم

اگر در انجام تسک ها، سوال، مشکل، ابهام و یا حتی انتقادی داشتم در کمال شفافیت و شجاعت در اسرع وقت، موضوع رو با اسکرام مستر و منتورمون در میون می ذارم و در صورت مشخص نشدن نتیجه، درخواستم رو به صورت مکتوب(از طریق ایمیل و واتساپ) به شکل رسمی تری اعلام می کنم و با صبر و حوصله پیگیر کارهام هستم.
برای دریافت آخرین وبینارها و آفرهای شغلی ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد