لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

آشنایی با سیستم منتورینگ گلرن

به رشد دیگران کمک کن ...

گلرن بستر اختصاصی تامین نیروی انسانی متناسب با نیاز بازار کار و یا سازمان هدف است که با توجه به تجربه در حوزه تامین، منتورینگ و تربیت نیرو و ارائه خدمات منابع انسانی به سازمانهای مختلف، آشنایی خوبی با کسب وکارها و نیازهای بازار کار و چالشهای حوزه منابع انسانی دارد.
person-insurance

تربیت 112 نفر نیرو آماده به کار

personal-development

معرفی به کار 60 درصدی کارآموزان

brokerage-broking-mediation

همکاری با بیش از 30 منتور

منتورینگ چیست ؟

یک رابطه فرد به فرد میان دو نفر را در نظر بگیرید که در آن، یکی از طرفین نیازمند ارتقای تجربه، توانمندی و مهارتهایی در زمینه خاص است که لازم است آنها را به تدریج و در طی زمان از طریق یک منتور کسب کند. ما تمامی اقدامات در طی این مسیر را فرایند منتورینگ در نظر میگیریم.

ما به چه کسی منتور میگوییم؟

منتور کسی است که نقش یک راه بلد را برای یک منتی یا همان کارآموز تازه کار و کم تجربه در مواجهه با چالشهای احتمالی در طی کردن مسیر خاصی بازی میکند. منتور را میتوان از بین نیروهای حال حاضر سازمان هدف و یا خارج از آن انتخاب کرد.
career

به چه کسی کارآموز یا (منتی)می گوییم؟​

کارآموز یا منتی شخصی است که با گلرن قرارداد کارآموزی یا منتورینگ شغلی دارد که برای موقعیت شغلی مشخصی طی زمان و فرمت خاصی در کنار منتورها به توسعه مهارتهای مورد نیاز سازمان هدف یا بازار کار مشغول است.

فرآیند منتورینگ چیست ؟

دوره هایمان را به صورت فردی برگزار می کنیم و برای هر کارآموز متناسب با سطح ، هدفش ، شغل یا سازمان مربوطه دوره طراحی می شود و بعد از فرایندی که طی می کند تا بستن قرار داد ، تعدادی تسک و پروژه باید انجام دهد.

سوالات رایج منتورینگ

خودمدیریتی، پیگیری، جدیدیت، تخصص کافی، تجربه کار و تجربه مدیریت تیم از مهمترین ویژگی های یک منتور متناسب با فضای گلرن است.

ما ترجیح می دهیم شما پیش از قبل تجارب مختلفی در مورد تعریف پروژه، تسک و مدیریت افراد داشته باشید و با چالش های این کار آشنا باشید. اما در مواردی که شما سایر فاکتورها و ویژگی های لازم را داشته باشید میتوانیم با استفاده از تجارب خودمان به شما در انجام این موضوع کمک کنیم.

با توجه به اینکه شما فرایند منتورینگ را برای هر نفر به صورت کاملا مستقل و مجزا انجام میدهید و به طور متوسط زمان و انرژی مشخصی در انجام هرم تسک/پروژه صرف این کار میکنید، دریافتی شما بستگی به تعداد کارآموزان، میزان زمان منتورینگ و تعداد تسک ها و پروژه های تعریف شده برای هر یک دارد. با توجه به اینکه تعریف کار و پیگیری آن مسئولیت مهمی است طبیعتا میزان دریافتی شما از همکاری عدد بسیار مناسبی خواهد بود.

شما اگر ساکن اصفهان هستید می توانید جلسات منتورینگ را در محل دفتر انجام دهید. در غیر اینصورت با هماهنگی قبلی با ناظر تسک جلسات به صورت از پیش تعیین شده به صورت غیرحضوری خواهد بود و با توجه به اینکه ما خروجی هر یک از کارآموزان را بررسی می کنیم، اینکه شما بتوانید در طی مدت مشخصی آنها را به سطح قابل قبولی برای معرفی کردنشان به بازار کار برسانید مهمترین انتظار ماست.

شما می توانید پس از مطالعه کتابچه« معرفی سیستم منتورینگ» که لینک آن در پایین صفحه قرار دارد، فرم همکاری موجود در آن را تکمیل کرده تا برای مصاحبه دوم با شما تماس بگیریم. پس از آن در صورتیکه شرایط همکاری وجود داشت، تسک منتورینگ شما تعریف شده پس از امضای قرارداد همکاری، با معرفی اولین کارآموز همکاری ما به صورت رسمی شروع خواهد شد.

مراحل منتورینگ به چه صورت می باشد ؟

در صورتیکه به همکاری با ما به عنوان منتور علاقه مند هستید جهت آشنایی بیشتر با سیستم منتورینگ در گلرن فایل زیر را دانلود و مشاهده کنید. پس از مطالعه کتابچه و تکمیل فرم پذیرش موجود در انتهای کتاب، با شما تماس خواهیم گرفت.

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد