لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

منتور های گلرن

Mentor's Filter
منتور خود را انتخاب کنید.

Saeed Hoseini

Full Stack Developer

Database,(MySQL, PostgreSQL)HTTPPHP

طی مدتی که در خدمت شرکت گلرن بودم با چهره ها و افراد بسیار نازنینی مثل آقای فرشاد عرب و دیگر مسولین شرکت آشنا شدم . و منتی هایی هم در حوزه بک اند باهاشون افتخار همکاری داشتم .در کل گلرن مجموعه بسیار خوبیه که هدفش تربیت نسلی از جوانهاست که طبق بازار کار مهارت لازم رو کسب کنن و بتونن طبق نیاز بازار کار وارد حوزه عملی بشن .

Hamid Reza Mojtahed

Full Stack Developer

Database,(MySQL, PostgreSQL)DjangoPythonREST

دوره منتورینگ به نظر خیلی سازگار با روحیه من هست و من تونستم در مسیر کمک و تربیت برنامه نویس های جدید تاثیر کمی داشته باشم.

Keyvan Poursoltani

Full Stack Developer

Database,(MySQL, PostgreSQL)HTTPPHPRESTSQL

با توجه به تجربیات قبلی در آموزش، به شدت معتقدم که بهترین راه درک یه موضوع آموزش به دیگرانه و مشتاقانه منتظرم تا تجربیات خودم را با بقیه به اشتراک بذارم و با هم پیشرفت کنیم.

Moein Sepehri

UX designer

Adobe XDFigmaKnowledge of color theory & typographyPrototypingUX and CXVisual design

Senior Product Designer🔸B2B Oriented🔸Specialized in SaaS Products🔸Experienced in CRM, BPA, & Digital KYC Solutions🔸Mentoring Junior Designers🔸Advocate Of Intuitive Decision Making

Mehdi Hosseinpour

Frontend Developer

BootstrapReact.js

فرصت خوبی برای پرورش افراد با پروژه‌های عملی ایجاد می‌کند

Mojtaba KHoshsirat

Business intelligence

Big DataData engineeringMathematicsProgramming

حضور به عنوان منتور در سه تسک در زمینه برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی از ابتدای امر و طراحی فرآیندهای ارزیابی عملکرد و تجزیه و تحلیل شغل

farzaneh Dadashi

Frontend Engineer

BootstrapCSSHTMLJavaScriptReact.jsSASS

دوره منتورينگ گلرن فرصت خيلي خوبيست براي استفاده از تجربيات افرادي که در حوزه تخصص خودشان انواع چالش ها را تجربه کرده اند و مي توانند در پيشرفت افراد ديگر موثر واقع شوند

Iman Abbasi

Machine learning

PythonTableau

برای یادآوری و مرور مطالب فرصت مناسبی هست، قطعا یادآوری موضاعات باعث تثبیت هر چه بیشتر آنها می‌شود.توضیه به منتی‌ها : لطفا قبل از ورود به هر مبحث در مورد آن مطالعه کنید و جستجوی بهینه و مناسب در دنیای دیجیتال را به خوبی فرا بگیرید.

Reza Manoosi

UX designer

Adobe XDPrototypingSketchUser researchUX and CXWireframing

هدف من از همکاری با گلرن تنها انتقال تجارب و آموخته هایم به علاقه مندان تجربه کاربری است ، چرا که شاید بتوانم سهمی از توسعه این فیلد کاری در کشور داشته باشم .

Alireza Ebrahimian

Data-driven marketer

Data optimizationMicrosoft Excel (or Google Sheets)PythonSQLStatistical analysis

دوره منتورینگ به دلیل تسک محور بودن جذابیت بیشتری نسبت به روش های سنتی یادگیری آنالیز دیتا دارد. در روش های سنتی فرد، تنها به کمک منابع موجود در اینترنت دانش های پراکنده ای به دست می آورد که به دلیل به کار نگرفتن این دانش در یک پروژه عملی این دانش به مرور زمان فراموش میشد. اما در روش منتورینگ به دلیل تسک محور بودن دانش های به دست آمده منسجم و در یک مسیر مشخص میباشد و همچنین با به کار گرفتن دانش به دست آمده در یک شبه پروژه واقعی دانش به دست آمده در ذهن شخص ثبت میگردد.

Zahir Dezhbord

Frontend Engineer

BootstrapCSSHTMLJavaScriptjQueryLESSReact.jsResponsive DesignSASS

Mohammad Naderi

Frontend Developer

BootstrapCSSHTMLJavaScriptjQueryResponsive Design

برنامه منتورینگ گلرن باعث شد که لذت و تجربه شیرینی بدست بیاورم و با تجربه خود بتوانم مسیر درستی را پیش روی منتی های محترم بگذارم تا بتوانند در این حوزه جذاب موفق باشند.

Sadra azizi

SEO specialist

Content marketingDigital marketing campaignSEOSocial media

بنده در زمینه ی طراحی رابط کاربری ui ux افتخار همکاری با مجموعه ی خوب گلرن را داشتم. همکاری با مجموعه ی حرفه ای گلرن فرصتی برای رشد و افزایش مهارت و دانش کاری همزمان با آموزش منتی های عزیز را در اختیار منتورها قرار میدهد.از همین جهت مایل هستم که فعالیت های کاری خود را از طریق آموزش سئو و به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش خود افزایش داده و فرصتی مغتنم را جهت تربیت منتورها بدست بیاورم.

Ahmad Esmaili

Backend Developer

PHPPostgreSQL)REST

اصولا در مبحث منتورینگ در وحله اول استعداد ها مهارت های فردی منتی ارتقا پیدا میکند و وارد چالش های جدیدی میشوند و در وحله دوم منتی در بهترین مسیر یادگیری قرار می گیرد و به سمت هدف اصلی سوق داده می شود.

Pouya Mozaffar Magham

Frontend Engineer

CSSHTMLJavaScriptjQueryLESSResponsive DesignTesting and Debugging

به نظرم بخشی از مسیر شغلی هر فردی باید آموزش و منتورینگ افراد دیگر باشه. به این صورت که بخشی از تجربیاتی که در مسیر به دست آورده رو سعی کنه با بقیه به اشتراک بذاره و به افراد دیگه کمک کنه تا مسیر دلخواهشون رو سریع‌تر و با کیفیت بهتری پیدا کنند.

Borhan Ebnoddin Hamidi

Content marketing specialist

Channels and techniquesContent marketingDigital marketing campaignSEOSocial mediaVideo marketing

در دوره‌ای که اطلاعات بیش از همیشه در دسترس ما هست، استفاده از تحربیات دیگران می‌تونه مسیر روشنی رو در مسیری که دوستش داریم جلوی پایمان قرار بده، وجود پلتفرم‌هایی مث گلرن بستری برای روشن کردن مسیر رو در اختیارمون قرار میده.

Mostafa Saber

Social media marketing specialist

Channels and techniquesDigital marketing campaignEmail marketingfunnel, marketing metrics, and KPIsMultichannel marketingPerformance marketingSocial media

My inner satisfaction always comes with my achievements in education and work. Looking forward to taking up new challenges at Goalearn!

Mahan Jafari

Frontend Developer

JavaScriptjQueryReact.jsResponsive DesignSASSTesting and Debugging

از بهترین ویژگی های گلرن پروژه محور بودن و داشتن برنامه ی درست برای انجام پروژه ها است که باعث میشود منتی به تخصص مورد نیاز برای کار تو حوزه مورد نظرش برسد.

مهاجرت شغلی و کاری گلرن راهنمای مهاجرت گلرن
کتابچه راهنمای
مهاجرت شغلی در سال ۲۰۲۳
(برای تازه کارها)
برای دانلود رایگان ایمیلتان را ثبت کنید

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد