لوگوی گل اِرن
hirad-zakeri-fardi-1

Hirad Zakeri Fardi

Data science Program

Data VisualizationProcessing large data setsProgrammingPythonTableau

منتی هیراد ذاکری فردی:

بعد از گذراندن لیسانس در رشته مهندسی پزشکی علاقه‌مند به کار با داده ها و بررسی و تحلیل شدم ، در طول ۲ سال گذشته پیش نیاز ها و پایه های مورد نیاز به این حوزه از جمله Excel ، Power BI و زبان Python رو پشت سر گذاشتم و چند پروژه برای آشنایی بهتر با کار در این زمینه انجام دادم.

پروژه و تسک ها

.Analyze and check the number of rented bicycles, rental time and related weather conditions
در این پروژه که مجموعه داده‌ای شامل تعداد دوچرخه‌های اجاره‌ای به صورت روزانه با تکیه بر اطلاعات آب‌وهوا است . هدف ما تجزیه و تحلیل و بررسی تعداد دوچرخه های اجاره ای، زمان اجاره و شرایط آب و هوایی مربوطه است.

لینک پروژه:

.Analyzing profits and losses of a retail store
داده های در دسترس مربوط به یک فروشگاه خرده فروشی است . هدف از این پروژه تجزیه و تحلیل فروش ، بررسی سود و زیان در ارتباط با محصولات مختلف و به طور کلی ارزیابی بخش های مختلف فروشگاه و به تصویر کشیدن اطلاعاتی است که به خودی خود ممکن است خیلی قابل لمس و تشخیص نباشند.

لینک پروژه:

Diabetic's different grades and symptoms + Modeling
داده های این پروژه مربوط افراد دارای علائم مختلف و وجود بیماری دیابت در آنها است. هدف از این پروژه مصور سازی اطلاعات ، پیدا کردن بهترین مدل برای پیش‌بینی است.

لینک پروژه:

نظر منتی درباره گُل اِرن

این دوره برای من تجربه خوب و فرصتی برای شناسایی نقاط ضعف و قوتم در این زمینه بود که من رو برای پیشرفت در این زمینه هدف‌مند تر کرد. از طرفی فراهم کردن شرایطی برای انجام پروژه به شیوه کار در دنیای واقعی از نکات مهم این دوره برای من بود. تشکر ویژه از منتی و تیم خوب گلرن می کنم.

Sara Gholami

Mentee

Data science Program

photo.1

Rana Madani

Mentee

UX analysis Program

EAC78943-FAFA-4238-A0FB-90A563FACF39-2

Sajjad Hadi

Mentee

Data science Program

image-2

zahra panahi

Mentee

Back-end web Program

zahraa