درخواست کارگزاری شغلی

چرا گلرن را می‌توان برای کارگزاری شغلی انتخاب کرد؟
  • دلیل اول: احتمال بالای استخدام

    پیدا کردن شغل دلخواه و استخدام در یک سازمان معتبر، با دارا بودن همه شرایط مطلوب کاری آسان نیست. این فرایند همواره مسیری ناهموار برای کارجویان بوده و همچنان هست. همه کارجویان در هر حوزه تمایل به کوتاه کردن و آسان نمودن این مسیر دارند. در این راستا شرکت گلرن به صورت مستمر و رو در رو با شرکت های مختلف در ارتباط هست و این مسئله به کارجو کمک می کند با استفاده از روابط مثبت گلرن با شرکت ها احتمال بالایی برای پیدا کردن شغل مناسب در یک مدت زمان کوتاه داشته باشد. همچنین گلرن بسیاری از مذاکرات شغلی را با شرکت ها انجام داده تا کار شما را ساده تر کند.

  • دلیل دوم: معرفی مشاغل متناسب با شخصیت شما

    میزان تطبیق پذیری پوزیشن شغلی با ویژگی های شخصیتی کارجو از نکات بسیار مهمی است که اغلب نادیده گرفته می شود. سیستم ما به گونه ای طراحی شده است که کارجویان قبل از یافتن شغل مناسب، به کمک آزمون های روانشناسی و تحلیل آنها توسط مشاورین به شناخت مناسبی از خود برسند. این کار به ما کمک میکند تا بتوانیم متناسب با خصوصیت های شما، شغلی را برایتان بیابیم که انطباق بالایی با ویژگی های شما داشته باشد.

  • دلیل سوم: شما یک متخصص مصاحبه شغلی خواهید شد.

    بخش بزرگی از موفقیت شما در جلسه مصاحبه و یا قبل از آن است. گلرن در این راه به شما کمک می کند که ضمن ایجاد یک رزومه قوی و اصولی با شیوه های درست مصاحبه آشنا شوید، تمرین کنید، روی برند شخصی خودتان در لینکدین کار کنید و راه و رسم درست صحبت کردن در جلسات مصاحبه و مذاکره آشنا شوید و به قوانین اداره کار و مسائل حقوقی اشراف بیشتری پیدا کنید. این موارد از طریق روش منتورینگ و کلاس آموزشی به کارجو انتقال داده می شوند.

گلرن چه طور شما رو به شرکت‌ها برای کار معرفی و استخدام می‌کند؟!

تکمیل فرم درخواست کارگزاری شغلی در سایت گلرن

مرحله اول
مرحله دوم

دعوت به یک مصاحبه اولیه حضوری و بررسی نحوه همکاری

پر کردن آزمون های روانشناسی و تیپ شخصیتی و سپس یک جلسه با روانشناس مجموعه جهت تحلیل آزمون ها

مرحله سوم
مرحله چهارم

تکمیل رزومه‌ی حرفه‌ای، صفحه لینکدین و شروع منتورینگ، آموزش مصاحبه و مذاکره شغلی و پرسونال برندینگ

شروع فرایند معرفی نیرو جهت مصاحبه شغلی

مرحله پنجم
مرحله ششم

استخدام در شرکت های هدف

آخرین کارجویان ثبت نام شده

dm22
کارجوی دیجیتال مارکتینگ
مهارت‌ها: آشنایی با وردپرس، آشنایی با مدیریت شبکه‌های اجتماعی تحصیلات: دانشجوی نرم‌افزار شغل درخواستی: کارشناس دیجیتال مارکتینگ
dm15
کارجوی فروش و بازاریابی
مهارت‌ها: تحصیلات: شغل درخواستی:
dm11
کارجوی دیجیتال مارکتینگ
مهارت‌ها: تحصیلات: شغل درخواستی:

سوالات متداول

دلیل مهم اینه که گلرن با ارتباطات گسترده خود با شرکت‌های مختلف و مذاکراتی که تاکنون با اونا انجام داده میتونه پل ارتباطی مناسبی برای شما باشه.

دلیل دیگه اینه که گلرن دوست نداره با معرفی نامناسب اعتبار خودشو خراب کنه برای همینه که سعی میکنه آدمای فیت با پوزیشن‌های شغلی مورد نظر رو به شرکت‌ها معرفی کنه. 

با توجه به اینکه در طول زمان همکاری آموزش‌های مختلفی مثل ارتقای پرسونال برندینگ، تحلیل شخصیت به روش DISC، اصول مصاحبه و مشاوره شغلی و … انجام میشه، هزینه ناچیزی به این فرآیند تعلق میگیره که توسط کارفرما پرداخت میشه.

قابل ذکره که تیم گلرن قبل از تشکیل جلسه مصاحبه کارجو با کارفرما، وارد مذاکره شده‌ و طبق شاخص‌های عملکرد، سازمان مورد نظر رو از جنبه‌های گوناگون ارزیابی کرده اند. بعد از آن هم برای تعیین سطح حرفه‌ای کرجو، خود کارجو هم طبق معیارهای مختلف مورد ارزیابی قرار میگیره که تطبیق‌پذیری به صورت کامل اتفاق بیفته.

همانطور که میدونید سایت‌های آگهی استخدام هیچ شناخت و رابطه‌ای با شرکت‌های درخواست‌کننده نیرو ندارند و صرفا یک پلتفرم برای انتشار آگهی هستند. از همه مهمتر اینه که در این سایت‌ها امکان مشاوره و پرسش و پاسخ با متخصصین وجود نداره. لذا گلرن فرصتی رو فراهم آورده تا کارجویان بتونند مشکلات خود را به صورت مستقیم با تیم ما درمیون بزارند.

یافتن شغل دلخواه و استخدام در سازمان معتبر با وجود همه شرایط مطلوب، کاری دشوار، زمان‌بر و حتی درمواقعی هزینه‌بر هست که گلرن با تلاش و ارتباطات خود سعی کرده که این مسیر رو برای کارجویان کوتاه‌تر کنه.

پس از نیازسنجی و بررسی کامل شرایط کارجو، گلرن ملزم خواهد بود که حداقل 5 شرکت رو برای کار معرفی کنه و هیچ الزامی هم برای استخدام شدن در این شرکت‌ها توسط کارجو وجود نخواهد داشت.

هیچگونه محدودیتی در گلرن برای معرفی به کار و استخدام از لحاظ مکانی و زمانی وجود نداره اما مسلماکارکردن در کلانشهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و … از شرایط بیشتری برخوردار خواهد بود.

تمامی شرکت‌ها براساس معیارهای یک چک لیست از قبیل حوزه کسب‌وکار، اعتبار و مدت زمان فعالیتشون، فرهنگ سازمانی، موقعیت مکانی و …  توسط تیم باتجربه و حرفه‌ای گلرن مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

امکان معرفی به کار و استخدام بنا بر درخواست و شرایط کارجو به صورت تمام‌وقت، نیمه‌وقت و حتی پروژه‌ای وجود داره.

تمامی گام‌ها و مراحل ذکر شده برای کارگزاری و استخدام در گلرن طی یک قرارداد پیش خواهد رفت.

علاوه بر بحث معرفی به کار و استخدام مستقیم کارجو، امکان کارآموزی به روش منتورینگ برای کسب مهارت، تجربه‌اندوزی و همچنین مشاوره شغلی و رشد فردی هم در گلرن وجود داره.

فرآیند و روند استخدام، منوط به سازوکار سازمان معرفی شده است و جزء شرایطی است که بین خود کارفرما و کارجو منعقد میشه.

اگر هنوز سوال دیگری دارید...