لوگوی گل اِرن

Digital Marketing Task-Based Mentoring Program

برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ

حدود ۶ ماه پاره وقت

یک پرتفولیوی واقعی از نمونه کارهای معتبر خود بسازید.

با متخصصین دیجیتال مارکتینگ

مسیر شغلی اختصاصی شما طراحی می شود و کاملا خصوصی با هم کار می کنید.

دورکاری و تسک به تسک

مشغول یادگیری می شوید، و به آمادگی کافی جهت شرکت در مصاحبه های کاری می رسید.

در برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ(Digital Marketing) گل اِرن قرار است در کنار هم، با به کار گیری تکنیک ها و ابزارها دنیای بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ)، احساس و تجربه مشتریانمان را به سمت شناخت خدماتمان یا محصولتمان بکشانیم. به کمک ابزارهاحضورمان را در دنیای دیجیتال حرفه ای و پررنگ کنیم. مجموعه ای از مهارت های عملی را بارها تمرین کنیم تا تصویری جذاب و دوست داشتنی از محصولمان برای مشتری بیافرینیم.در کنار آن برای رسیدن به هدفمان که گرفتن جاب آفر خارجی در شغل دیجیتال مارکتینگ ست، آماده شویم.

برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ دقیقا چیست؟

چه اتفاقاتی پیش روی شماست:

قبل از شروع برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ در طی ۲ مرحله ارزیابی عمومی و تخصصی، متناسب با اهداف شغلی و سطح تان، برنامه شما را در قالب تعداد مشخصی تسک طراحی می کنیم تا به سمت شغلی که دوستش دارید، گام برداریم.

علاوه بر انجام تسک های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در کنار منتورهای شغلی، با ساخت یک رزومه و شبکه ارتباطی حرفه ای، خودتان را برای شرکت در مصاحبه های کاری با شرکت های خارجی، آماده می کنید.

برای دستیابی هرچه بهتر به هدف مهاجرت کاری تان، بارها مسیر و عملکردتان را در لحظاتی کلیدی از برنامه، ارزیابی می کنیم.

با توجه به اینکه می دانیم گرفتن جاب آفر و مهاجرت کاری، یک هدف بسیار مهم و ارزشمند برای شماست، مدیر برنامه و کارشناس تجربه انسانی را به شکل پیگیر و مستمر کنارتان خواهید داشت تا با حفظ انگیزه این مسیر را تا انتها ادامه دهید.

نمایش ویدیو درباره برنامه منتورینگ تسک محور گل اِرن دقیقا چیست؟ در این ویدیو شما با چه در برنامه منتورینگ تسک محور گل اِرن تجربه خواهید کرد آشنا می شوید.

کاملا آنلاین و منعطف

در خانه خود، پذیرای تجربه منتورهای ایرانی از سراسر دنیا شوید

حمایت و پیگیری دائمی

مهم نیست با چه چالشی در مسیر رشد فردی و کاریتان مواجه می شوید، ما همواره کنارتان هستیم.

منتورینگ روی تسک های واقعی

سبکی کاملا متفاوت از یادگیری را، در کنار متخصصین، روی پروژه های واقعی و طی برنامه منتورینگ تجربه می کنید.

جزییات برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ گل اِرن ویژه مهاجرت کاری:

برنامه منتورینگ شما شامل دو بخش اصلی زیر است:

بخش فنی و تکنیکال
بخش شغلی و ویژه اخذ جاب آفر
این بخش شامل ۸ تسک است
این بخش شامل ۵ تسک است.
در بخش فنی/تکنیکال هدف این است که در کنار منتورها، و با انجام تسک ها و پروژه ها، به سطح قابل قبولی از مهارت های تکنیکال دست یابید، تا بتوانید به خوبی از مرحله مصاحبه تکنیکال عبور کنید و شغل مدنظرتان را بدست آورید.
در این بخش هدف این است که در کنار منتورهای شغلی به تکنیک ها، مهارت ها و اعتماد به نفس کافی برای گرفتن مصاحبه و موفقیت در آن دست یابید. همچنین بتوانید ضروریات پیش از مصاحبه، از جمله، شبکه های اجتماعی، رزومه، کاورلدر و وب سایت شخصی تان را آماده کنید و حتی سناریوهای معرفی خود در جلسه مصاحبه را از پیش تعیین کنید.

تکنولوژی ها، مهارت ها و ابزارها

پس ازینکه به کمک منتور ارزیاب و مدیر برنامه تعیین سطح شدید. برای گرفتن جاب آفر مورد نظرتان(کشور و موقعیت شغلی)، هدفگذاری می کنیم. پس از آن منتورها و مدیر برنامه، مهارت ها، تکنولوژی ها و ابزارهایی موردنیاز شما برای رسیدن به این هدف را تعیین کرده و در براساس آن برنامه ریزی دقیقی انجام می دهند تا به شما کمک کنند با تمرکز کامل مهارت های مهم را، برای استخدام در کمپانی و کشور مدنظرتان را یاد بگیرید.

ابزار های دیجیتال مارکتینگ

تسک های شما در مسیر گرفتن جاب آفر

برای اینکه بتوانید در مراحل اخذ شغل مدنظرتان را به خوبی طی کنید، برنامه منسجم را دنبال می کنیم.

تحلیل و بررسی بازار کار جهانی
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
شبکه سازی و لینکدین
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
کاور لدر و رزومه
براساس شرکت هایی که برای ارسال درخواست همکاری انتخاب کرده اید، به کمک منتور شغلی رزومه ها و کاورلدر های حرفه ای، برای ارسال و ارائه آماده می کنید.
وب سایت شخصی
با کمک محتواهایی که تا این گام، برای معرفی خود آماده کرده اید، شروع به ساخت یک پرتفولیو و وب سایت قدرتمند می کنید.
مصاحبه
در نهایت، شما برای گرفتن مصاحبه آماده اید، پس با کمک و همراهی منتور شغلیتان، در مصاحبه ها حضور پیدا می کنید و آنقدر تمرین می کنید تا شغل مدنظرتان را بدست آورید.

مدت زمان برنامه منتورینگ

مدت زمان برنامه منتورینگ شما براساس شرایطتان در زمان ورود به برنامه مشخص می شود و یکی از دو حالت زیر است.

تمام وقت
پاره وقت
۶ ماه
۶ + ۲ ماه
اگر تمام تمرکز شما بر گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن است، و شاغل و یا در حال تحصیل نیستید، برنامه شما از نوع تمام وقت به حساب می آید.
اگر به طور همزمان با گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن، شاغل و یا در حال تحصیل هستید، برنامه شما از نوع پاره وقت به حساب می آید.

زمانبندی، مراحل و گام ها(ترتیب و جزییات تسک ها و پروژه ها)

پس از سال ها تجربه، گل اِرن به یک برنامه و زمانبندی قدرتمند برای موفقیت شما دست یافته است، قرار است با هم مسیر زیر را در راستای موفقیتتان طی کنیم.

هفته: اول تا دوم
انجام تسک ارزیابی
هفته: پنجم تا دهم
دو تسک فنی / دو تسک شغلی
هفته: دهم تا بیستم
سه تسک فنی / یک تسک شغلی
۵٪
۱۰٪
۵۰٪
۸۰٪
۱۰۰٪

و چرا دیجیتال مارکتینگ را برای مهاجرت کاری انتخاب کنم؟

اشتغال صد در صدی

علیرغم ورود هوش مصنوعی و اخراج های صنایع، موقعیت های دیجیتال مارکتینگ همچنان در حال افزایش است. لینکدین اخیراً نقش‌های «متخصص بازاریابی دیجیتال» را به عنوان ششمین موقعیت‌های پرتقاضا معرفی کرده است و ۸۶۰۰۰۰ موقعیت شغلی جهانی جدید را گزارش کرده است، به این معنی که تقاضا فقط در حال افزایش است.

یک تغییر شغل عالی برای مهاجرت کاری

دیجیتال مارکتینگ به دلیل ماهیت چند رشته‌ای و سهولت یادگیری مهارت‌های قابل انتقالی که نیاز دارد، با آغوش باز منتظر شماست، اگر به دنبال تغییر شغل و ورود به مشاغل تکنولوژی هستید تا مهاجرت کاری خود را آسان و سریع تر کنید. بسیاری از دیجیتال مارکترها در یک مرحله نسبتاً دیر هنگام در زندگی حرفه ای خود وارد این عرصه شدند ولی با سرعت زیادی پیشرفت کردند. برای تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر نیازی به مدرک یا تجربه قبلی ندارید، اما باید سخت کار کنید.

تنوع بیشتر و تقاضای بالاتر

منصفانه است که بگوییم امروزه تقریباً هر کسب و کاری دارای نوعی حضور آنلاین است و این طیف گسترده ای از تخصص ها را ارائه می دهد. از یک وب سایت فروشگاهی تا سوشال مدیا ها و شما این فرصت را دارید که براساس علاقه و توانمندی خود در این حوزه رشد کنید.

رشد سریع در صنعت

حرفه دیجیتال مارکتینگ همچنان به رشد خود ادامه می دهد، و همچنان کسب و کارها در این زمینه پول خرج می کنند. در واقع، در سال ۲۰۲۲ هزینه کلی بازاریابی دیجیتال در بریتانیا ۲۵.۸۴ میلیارد پوند بود. این رقم هر سال در حال افزایش است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد، بنابراین آینده برای بازاریابان دیجیتال روشن است.

حقوق رقابتی

به سایت Salary.com سری بزنید تا از حقوقی که در ایالات متحده به افراد در شاخه های مختلف شغل دیجیتال مارکتینگ پرداخت می شود، آگاه شوید. البته این موضوع بسته به تجربه و جنبه‌ای از بازاریابی دیجیتال که برای تخصص در آن انتخاب می‌کنید متفاوت است، اما هر مسیری که انتخاب کنید، حقوقی مناسب با فضای زیاد، برای پیشرفت در کسب درآمدهای کلان دارد.

طیف باورنکردنی از فرصت های شغلی

از فناوری گرفته تا حوزه سلامت، از حوزه مالی تا خودرو، و بسیاری صنایع دیگر که روز به روز به واسطه بازار رقابتی جهانی، شما می توایند انتخاب کنید که با کدام یک و حتی در چه سطحی کار کنید،یک استارتاپ، یا یک تیم بزرگ تر از یک سازمان جاافتاده.

بدون نیاز به مدرک دانشگاهی

یکی از جذابیت های بزرگ ورود حرفه دیجیتال مارکتینگ این است که برای شروع نیازی به مدرک رسمی یا آموزش فراوان ندارید.در عوض شرکت ها به تمایل شما برای یادگیری، رشد و تفکر خلاق برای حل مشکلات علاقه مند هستند.

تجربه سبک کار منعطف و ترکیبی

با ورود به بازارکاردیجیتال مارکتینگ، این فرصت را دارید که برای همه نوع کسب و کار کوچک تا هلدینگ های بزرگ چه به صورت تمام وقت، چه هایبرید و حتی فریلنسری کار کنید. بنابراین می توانید با انتخاب محل زندگی در یک کشور ارزان تر در اتحادیه اروپا، و کار با شرکت های ایالات متحده، به بهترین نحوه هزینه های سال های اولیه مهاجرت کاری خود را مدیریت کنید(در سایت های استخدامی جهانی، فیلتر دورکاری(remote) را فعال کنید تا به گزینه های جذاب تری رو به رو شوید.

کار با تیم های متنوع و رشد شغلی

مشاغل دیجیتال مارکتینگ اغلب شامل چندین نفر است که در یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، شما با انیماتورها، توسعه دهندگان وب، نویسندگان، فیلمبرداران و مدیران پروژه روبرو خواهید شد. این شما را در موقعیتی عالی برای جذب اطلاعات مفید از همه اطرافیان قرار می دهد و به شما کمک می کند تا زمینه های دانش در اطراف صنعت را رشد و توسعه دهید.

کار با تیم های متنوع و رشد شغلی

مشاغل دیجیتال مارکتینگ اغلب شامل چندین نفر است که در یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، شما با انیماتورها، توسعه دهندگان وب، نویسندگان، فیلمبرداران و مدیران پروژه روبرو خواهید شد. این شما را در موقعیتی عالی برای جذب اطلاعات مفید از همه اطرافیان قرار می دهد و به شما کمک می کند تا زمینه های دانش در اطراف صنعت را رشد و توسعه دهید.

یک حرفه عالی برای ذهن های تحلیلی

بخشی از تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر تمام عیار، یادگیری نحوه تبدیل داده های مشتری و کمپین به بینش های عملی است که استراتژی های شرکت را هدایت می کند. تحلیلگران داده و محققان بازار برای تدوین کمپین های دقیق و آگاهانه ضروری هستند و در حالی که این کمپین ها به تنهایی به عنوان مشاغل جداگانه وجود دارند، یک ذهن تحلیلی مشتاق می تواند اصول اولیه را برای کمک به موفقیت آنها انتخاب کند.

بهترین فرصت برای ورود به کار تکنولوژی

خوشبختانه، لازم نیست نابغه فناوری باشید و همه زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرید تا بتوانید به شغل مورد علاقه تان در شاخه دیجیتال مارکتینگ ورود کنید. برای تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر نیازی به پیشینه فنی ندارید، اما در عوض می‌توانید با یادگیری به کمک برنامه های یادگیری پروژه و تسک محور و آموزش های مناسب، به شغل مدنظرتان ورود کنید.

چرا برنامه منتورینگ گل اِرن را انتخاب کنم؟

تسک محور و مسیر یادگیری اختصاصی

در حین برنامه منتورینگ تسک محور ما، متناسب ترین هدفگذاری شغلیتان را به کمک منتور متخصص، منتور شغلی و مدیر برنامه تان انجام می دهید و بهترین مسیر یادگیری را برای دستیابی به این هدف ترسیم می کنید و روی هر تسک تان نیز از بازخورد و توصیه های افراد حرفه ای بهره می برید.

انعطاف پذیر و پاسخگو

در طول برنامه به صورت کاملا منعطف و بدون مجبور کردن شما برای شرکت در جلسات و دوره های آموزشی، تسک هایتان را به پیش می برید. در این حین منتور متخصص، مدیر برنامه، منتور شغلی و کارشناس تجربه انسانی با ایجاد انعطاف در مسیر برنامه تان، کمک می کنند تا انتهای کار در مسیر بمانید و پاسخگوی چالش ها و ابهامات شما خواهند بود.

منتی های موفق

با توجه به درصد موفقیت بالای منتی ها در رسیدن به اهداف شغلی شان به ویژه برای مهاجرت کاری، که گاهی این کار درست در میانه راه برنامه منتورینگ شان اتفاق می افتد، می توانید مطمئن باشید که این برنامه، شما را به جایی که می خواهید می رساند: گرفتن جاب آفر و مهاجرت کاری به عنوان یک کارشناس علم داده یعنی همان شغلی که دوستش دارید!

برنامه ریزی و نظارت دائمی مدیر برنامه

مدیر برنامه های منتورینگ ما از نزدیک با منتورها همکاری می کند تا آنها را به سرعت در مورد آخرین ابزارها و روش هایی که تضمین کننده یک تجربه با کیفیت بالا در طی برنامه برای شماست، ارتقا دهد. با حمایت و ارائه راهنمایی مداوم، مطمئن می شود که منتورها در مورد رسیدگی به نیازها و چالش های خاص شما - صرف نظر از گذشته شان، از آمادگی کافی برخوردار هستند و به محض اینکه نیاز به ایجاد تغییری در روند کار باشد(مانند تغییر تسک یا منتور) وارد عمل شده و سعی می کند با تجربه بالای خود تغییرات و فیدبک های لازم را عملی کند.

ارزیابی سخت گیرانه در انتخاب منتورها

منتورهای شم، هم منتورهای علم داده و هم منتورهای شغلی تان، پیش از ورود به جمع منتورهای گل اِرن حداقل پنج مرحله ارزیابی سخت گیرانه و تخصصی را در زمینه فنی و حتی رفتاری و شخصیت، پشت سر می گذارند تا مطمئن شویم که جهت توانمندسازی نسل بعدی نیروی کار با ارزش در حوزه فناوری واجد شرایط لازم هستند. الزامات ما شامل نمونه کارهای درجه یک، ۳ سال سابقه کار در سطح بالا و داشتن معرف شناخته شده است و اشتیاق به تدریس و برند بودن شخص هرگز ملاک خوبی برای انتخاب ما نبوده و نخواهد بود.

یادگیری به سبکی مدرن با به روز رسانی مداوم

ما طبق آخرین تغییرات فناوری و سبک کار جهانی، سیستم منتورینگ تسک محور و ابزارهای مورد استفاده مان را به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌کنیم، تا اطمینان حاصل کنیم که با نیاز صنعت، بازار کار و نیاز شرکت ها متناسب است. ما دایما مهارت های مورد تقاضا و ضروری شرکت ها را شناسایی می کنیم، سپس موضوعات تسک ها، پروژه های تیمی و سایر جزییات کار را نیز طبق آن مشخص میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما طبق هدفتان، در حال آماده شدن هستند.

ارتقای مهارت های فردی در کنار پشتیبانی همیشگی کارشناس تجربه انسانی

به عنوان بخشی از تعهد ما به بهبود مستمر، گل اِرن یک نقش مهم با نام«کارشناس HX» یا همان تجربه انسانی را خلق کرده است تا در مورد همه چیز، بازخوردهای صریحی را از سمت شما به تک تک اعضای تیم به منظور بهبود هر چه بیشتر روند کارها ارائه دهد، تا تضمین کند که تجربه همکاری بی‌نظیری را برای یکدیگر فراهم می‌کنیم. همچنین، در مورد مهارت های فردی و حرفه ای موردنیاز شما در محیط کار و سبک کاریتان، به شما بازخوردهای مناسب و به موقع ارائه دهد و یا در شرایط خاص و ضروری، برای شما با روان شناس تیم جلسه تنطیم کنید. پس از آن تا حصول اطمینان از بهبود وضعیت شما، پیگیری لازم را انجام دهد.

برنامه تسک محور منتورینگ گل اِرن ویژه مهاجرت کاری، چه کمکی به مهاجرت کاری من می کند و چرا باید برنامه منتورینگ علم داده گل اِرن را انتخاب کنم؟

دربرنامه منتورینگ گُل اِرن، آموزش‌های جدید و به‌روز رو داشتم و با انجام پروژه‌ها مهارت‌هام رو بهبود دادم. به علاوه، از کارشناسان و متخصصان مجرب واقعاً استفاده کردم و پشتیبانی‌شون هم بهتر از انتظارم بود، همیشه در دسترس بودن و راهنمایی‌هاشون برام مفید بود. این تجربه به من امکان پیشرفت و یادگیری رو به صورت جدی داد و واقعاً لذت بردم.

داستان موفقیت

منتی های ما به رشد و یادگیری بی وقفه در صنعت فناوری ادامه می دهند.

Untitled2نسخه-مجازی-2

Morteza kooshki

Digital marketing Program

Microsoft Excel (or Google Sheets)SEOWeb design(wordpress)
1

Mohammadreza Sayadi

Digital marketing Program

Content marketingSEOWeb design(wordpress)
IMG_20230106_082629-2

Farnaz zamani

Digital marketing Program

Content marketingSEOWeb design(wordpress)

این گواهی شامل چه موضوعاتی ست:

مدرک اول: گواهی گذران دوره{Work Experience Verification}

برای چه کاری مناسب است:

این گواهی شامل یک کد رهگیری ست که به آن اعتبار می بخشد و کارفرمای کمپانی مدنظرتان، به راحتی از طریق "وب سایت گل اِرن و این کد رهگیری" به نمونه کارها و سابقه شما در گل اِرن دسترسی پیدا می کند.

این گواهی شامل چه موضوعاتی ست:

مدرک دوم: توصیه نامه سابقه کار رسمی{Recommendation letter}

برای چه کاری مناسب است:

این شامل یک کد رهگیری ست که به آن اعتبار می بخشد و کارفرمای کمپانی مدنظرتان، به راحتی از طریق "وب سایت گل اِرن و این کد رهگیری" به نمونه کارها و سابقه شما در گل اِرن دسترسی پیدا می کند؛ حتی می تواند از طریق ایمیل، برای اطلاعات بیشتر درمورد وضعیت کاری شما، درخواست دهد.

معیارهای ورود به برنامه منتورینگ تسک محور دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)

آنچه که نیاز نیست داشته باشید:

پیشینه کاری یا تحصیلی در زمینه کدنویسی یا فناوری

ارزیابی و سبک برنامه به گونه ای طراحی شده است که بتواند صرف نظر از پیشینه شغلی و تحصیلی تان، شما را از هر سطحی که دارید به مرحله ای برساند که از هر نظر آماده ارسال درخواست همکاری برای موقعیت های باز در بازار کار جهانی شوید. اکنون بیش از هر زمان دیگری، کارفرمایان، به فارغ التحصیلان برنامه های منتورینگ به عنوان کاندید شغلی اعتماد دارند.

زمان آزاد بسیار زیاد و بدون محدودیت

در صورتیکه به صورت پاره وقت ۱۵-۲۰ ساعت در هفته صرف کنید، برنامه را در عرض ۸ تا ۱۰ ماه به پایان می رسانید.

یادگیری همه تکنولوژی ها آن هم به تنهایی

شما می توانید از انعطاف پذیری سبک یادگیری ما استفاده کنید و دقیقا هر آنچه برای انجام هر تسک نیاز دارید را آموزش ببینید، و هیچ نیازی نیست تا به تمامی ابزارها و تکنولوژی های صنعت آشنا باشید.

چیزهایی که لازم است داشته باشید:

انگیزه و زمان کافی

این برنامه نیازمند تعهد و آمادگی کافی است. شما باید آمادگی داشته باشید که حداقل ۲۰ تا ۳۰ ساعت در هفته را به انجام تسک هایتان اختصاص دهید تا بتوانید برنامه را طی ۶ ماه تکمیل کنید.

علاقه به برنامه نویسی(توسعه وب فول استک(Full-Stack Web Developer))

اگر در حال خواندن کتاب ها و پست های وبلاگ در مورد کدنویسی هستید، این یک نشانه عالی است. اگر مطمئن نیستید که توسعه وب واقعا برای شما مناسب است، در اینجا چند راه عالی برای کشف آن وجود دارد: وارد مرحله ارزیابی عمومی ما شوید؛ یا پیش از ورود با تکمیل فرم مشاوره، از یکی از مشاوران برنامه راهنمایی بگیرید. آنها به شما بازخورد شخصی می‌دهند که بر اساس علایق و اهدافتان به کدام سمت بروید.

مهارت های زبانی

مهارت های زبانی به ویژه در نوشتار و گفتار (ترجیحا انگلیسی) در سطح B2 یا بالاتر

رایانه شخصی (macOS M1، Windows، یا Linux)

وب‌کم، میکروفون، اینترنت مناسب + وی پی ان

مدل های پرداخت

پرداخت به صورت یکجا

پرداخت به صورت ماهانه

پرداخت به صورت اسپرینت به اسپرینت

چه چیزهایی را برنامه منتورینگ تسک محور علم داده کسب می کنم

بله. قطعا. ما اولین سازمانی هستیم که مشتاقانه آماده شروع همکاری با منتی های با استعداد و آماده به کارمان هستیم. 

البته در این زمینه با توجه به اینکه فرایند همکاری و جذب و استخدام هر شرکت الزامات خاص خودش را دارد، در طی سال با اشخاص محدودی توانایی هم تیمی شدن داریم. اما شاید این نکته که تاکنون بیش از ۷۰ درصد اعضای تیم گل ارن را کارآموزان و منتی هایش تشکیل داده اند، برایتان جذابیت داشته باشد

برنامه های منتورینگ مسیر شغلی مهاجرت کاری در گُل اِرن با آپدیت جدید(اسفند ماه ۱۴۰۱-Feb 21) اولین برنامه کاری با هدف مهاجرت در ایران است. بنابراین هیچ آمار قبلی و تجمیعی از آن در دسترس نیست. 

اما بسیاری از کارآموزان قبلی ما(که در برنامه های مشابه شرکت کرده اند) موفق به مهاجرت شده اند و یا در حال حاضر در فرایند مهاجرت هستند. 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مدیر برنامه های منتورینگ گُل اِرن تماس بگیرید.

لغت اسپرینت (Sprint) در مدیریت پروژه چابک و اسکرام(سبکی از مدیریت یک پروژه یا محصول است) به معنی مدت زمانی است برای انجام یک سری اقدامات مشخص روی محصول یا پروژه. در واقع یک دوره زمانی است که به شما فرصت داده میشود تا محصول را توسعه دهید و در پایان اسپرینت بعدی را در تکمیل فرایند توسعه محصول شروع کنید. تعیین مدت زمان اسپرینت تجربی و دلخواه است. اما معمولا بین کمتر از ۲ ماهه تعیین می شود.

با توجه به اینکه منتی ها نیاز است بارهای یک مهارت را در تسک ها و پروژه های مختلف تمرین کنند تا به خوبی به آن مسلط شوند، ما این برنامه را در قالب ۴ اسپرینت تعریف کرده ایم. که هر اسپرینت ترکیبی از تسک های شغلی و تسک های تخصصی است. که پس از تکمیل هر ۴ اسپرینت به سطح بسیار مناسبی از مهارت های شغلی و فنی برای استخدام شدن می رسید.

فاکتورهای زیادی برای اینکه بتوانید یک پیشنهاد شغلی خوب(جاب آفر) دریافت کنید که منتهی به ویزای کار کشور مقصدتان شود وجود دارند که مهمترین آنها عبارتند از:

۱- سابقه کاری(در اکثر مواقع بیش از ۳ سال)

۲- سطح تسلط به زبان انگلیسی و زبان رسمی آن کشور(نیاز به مدرک زبان نیست)

۳- تمکن مالی برای یکسال زندگی ( به ویژه زمانیکه بدون جاب آفر ویزای کار می گیرید)

۴- آشنایی به بازار کار، روابط عمومی و شبکه قوی، آشنایی با فرهنگ زندگی و کار کشور مقصد، نحوه معرفی و مصاحبه و کیفیت برندسازی که برای خودتان انجام می دهید. 

۵- مدرک تحصیلی مرتبط (در تعدادی از کشورها برای ارزیابی میزان امتیاز شما برای اعطای مجوز کار،‌مدرک تحصیلی مرتبط مهم است)

۶- داشتن توصیه نامه و معرفی نامه از افراد شناخته شده یا شرکت ها

۷- داشتن حساب بانکی در یک بانک مورد تایید شرکتی که میخواهید از آن پیشنهاد شغلی بگیرید.

در حال حاضر شما می توانید زبان انگلیسی را نیز به عنوان زبان فرعی برنامه منتورینگتان انتخاب کنید. 

در این حالت تسک ها و جلساتتان با منتوری که به زبان انگلیسی مسلط است، به این زبان انجام می شود. و تمام ایمیل ها و مکاتبات کاری بین ما نیز به انگلیسی خواهد بود.

ما در انتخاب منتورها فاکتورهای زیادی را لحاظ می کنیم و ایشان بایستی حداقل امتیاز کافی جهت شروع همکاری با ما را کسب کنند. 

همچنین در مسیر شغلی مهاجرت کاری، سعی می کنیم افرادی که سابقه کار خارج از کشور دارند را به عنوان منتورتان انتخاب کنیم. بیشترین مزیت این کار بالاتر رفتن اعتماد به نفس و انگیزه شما جهت تکمیل موفق برنامه تان است.

هدف برنامه منتورینگ در مسیر شغلی مهاجرت کاری، آماده شدن شما از لحاظ نمونه کار، نحوه ارائه و روش های جستجوی کار در مراحل گرفتن جاب آفر و طی کردن فرایند مهاجرت است. که مهمترین فاکتورهایی است چه برای گرفتن جاب آفر و یا گرفتن پروژه های دلاری به آنها نیاز دارید. 

بنابراین ما مستقیما برای شما جاب آفر یا پروژه ای نمی گیریم. اما به کمک برنامه منتورینگ تخصصی و شغلی تان به صورت متمرکز در طی این مسیر کنارتان هستیم.

البته اگر در طی این مسیر نیاز به راهنمایی داشتید، حتما کنارتان هستیم.

بله حتما. ما در یک فرمت استاندارد و مشخص به شما گواهی پایان برنامه که در آن تسک هایی که انجام داده اید و نام منتورتان به همراه نمره ارزیابی تان را قید می کنیم. 

همچنین چنانچه برای مهاجرت و یا استخدام در شرکت خاصی نیاز به معرفی نامه با فرمت خاصی دارید نیز به صورت کاملا رایگان این کار را انجام خواهیم داد.

با توجه به اینکه امکان پرداخت به صورت مرحله ای(تسک به تسک یا اسپرینت به اسپرینت) را دارید، می توانید زمانیکه بودجه تان به میزان مورد نیاز رسید وارد برنامه شوید. 

اما چنانچه میخواهید سریعتر فرایند رشد شغلی تان را طی کنید و زودتر به نتیجه برسید، و صرفا پرداخت این مبالغ برایتان چالش بر انگیر شده است، پیشنهاد می کنیم حتما این موضوع را به ما اطلاع دهید تا به طرقی این مشکل را حل کنیم. پس جواب این سوال «بله» است!

شاید کسی (به جز سرمایه گذاران) تا این لحظه به این صراحت این سوال را از ما نپرسیده باشد. درواقع ما همیشه از شفافیت استقبال می کنیم. هرچند در شرایط و روزگار فعلی صداقت بیش از حد بارها به ضررمان تمام شده است! با این حال دست از ارزش هایمان بر نمیداریم و دیگران و قوانین حاکم نمی توانند ذهنیت ما را تغییر دهند(ارزش هر کس به کاری است که انجام می دهد نه کاری که منتظر است دیگران در حقش انجام دهند!). بنابراین در این مورد هم تا جای امکان با شما شفافانه صحبت می کنیم. 

 

مهمترین مواردی که قیمت گذاری برنامه های منتورینگ گل ارن را تحت شعاع قرار می دهند، به شرح زیر هستند:

  • تعداد تسک هایی که انجام می دهید.(هر تسک با توجه به اینکه توسط افراد متخصص تعریف می شود و فرایند مشخصی را با ایشان طی می کنید، بین ۶ تا ۱۵ درصد مبلغ کل پرداختی شما را شامل خواهد شد)
  • نظارت، ارزیابی و مدیریت برنامه شما توسط مدیر برنامه و کارشناس تجربه انسانی تان(با توجه به اینکه ایشان افرادی متخصص و ارزشمند هستند، به طور متوسط ۱۰ تا ۱۵ درصد از کل مبلغ پرداختی شما شامل این بخش می شود)
  • هزینه های فنی مربوط به وبسایت، خرید ابزارها و…(که تا ۱۰ درصد از مبلغ پرداختی شما را شامل می شود)
  • هزینه های مربوط به تبلیغات و بازاریابی(قطعا هر کسب و کاری بدون شناخته شدن نمی تواند ادامه حیات دهد. البته ما تاکنون کمترین مبلغ را به این کار اختصاص داده ایم(متاسفانه و خوشبختانه!). چیزی کمتر از ۵ درصد کل مبلغ پرداختی شما مربوط به این بخش است)
  • هزینه های قانونی و مربوط به نگهداری کسب و کار( که شامل مالیات، تغییرات شرکت،‌ تمدید مجوزهاست که حدود ۱۰ درصد دیگر از مبلغ کل پرداختی شما را شامل خواهد شد)
  • حقوق، دستمزد و بیمه منابع انسانی( این رقم در کسب وکارهای خدماتی بیشترین تاثیر را در مبلغ نهایی خواهد گذاشت. اما چون قبلا ما دو بخش مهم آنرا جدا کرده ایم، و سعی کرده ایم اندازه تیم اصلی گل ارن را نیز بسیار کوچک نگه داریم،‌ خوشبختانه! کمتر از ۱۰ درصد مبلغ پرداختی شما مربوط به این بخش است)
  • هزینه های جاری کسب و کار مانند:‌اجاره دفتر، خرید تجهیزات، یوتیلیتی و… که حداقل ۵ درصد از مبلغ پرداختی شما را شامل می شود.
  • بنابراین بازه سودی که از هر درآمد نصیب کسب و کار می شود(که در این مرحله صرفا بایستی در توسعه و زیرساخت هایش هزینه شود و قرار نیست به جیب سهامداران برود) بین ۵ تا ۲۰ درصد متغیر است!

 

 این در حالی است که با نرخ تورم فعلی این میزان سود دهی برای هیچ کسب و کاری قابل قبول نیست و از این بابت گل ارن برای بانکها و سرمایه گذار ایرانی جذابیتی ندارد! 

واقعیت این است که ما به عنوان خلق یک اثر هنری به کارمان نگاه می کنیم نه صرفا یک منبع درآمدی پرسود!‌ ما از همان ابتدا می دانستیم چنین کسب و کارهایی در ایران به چه سرنوشتی دچار خواهند شد و با دید باز تصمیم گرفتیم وارد حوزه ای شویم که بسیار دوستش داریم و به راحتی دست از آن نمی کشیم.

با مشاور برنامه های منتورینگ گُل اِرن صحبت کنید

با ما در تماس باشید تا بفهمید:

مدل ۱: پرداخت نقدی (شامل تخفیف ویژه)

تسویه حساب یکجا تا ۱ ماه پس از شروع برنامه

در صورتی که مبلغ برنامه را به صورت نقدی و تا حداکثر ۱ ماه از شروع برنامه تسویه کنید، مشمول دریافت حداقل ۸ درصد تخفیف در پرداخت خواهید شد. 

مبلغ برنامه منتورینگ (ویژه مهاجرت)= 38/000/000 تومان

مبلغ قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف = ۳۴/900/000 تومان

مدل ۲: پرداخت ماهانه (وام بدون بهره)

پرداخت مرحله ای

در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ  در ابتدا پرداخت می کنید. و ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده را نیز طی حداکثر ۸ ماه بعد در قالب ۸ چک تسویه خواهید کرد. این حالت کاملا مشابه دریافت یک وام بدون بهره است که با استفاده از آن می توانید برنامه را سریعا آغاز کنید. 

مبلغ قابل پرداخت برنامه منتورینگ = 3۸/0۰۰/۰۰۰ تومان

مدل ۳: پرداخت اسپرینتی

در این حالت شما بر اساس تعداد اسپرینت انتخابی، تسویه حسابتان را انجام می دهید و سپس وارد برنامه منتورینگ خواهید شد. در این حالت میتوانید با انتخاب حداقل ۱ اسپرینت برنامه را شروع کنید.

از ۶ ماه به بالا (به صورت منقطع)