لوگوی گل اِرن

برنامه منتورینگ علم داده (دیتا ساینس)
تسک محور و کاملا اختصاصی

Data Science Task-Based Mentoring Program

حدود ۸ ماه پاره وقت

یک پرتفولیوی واقعی از نمونه کارهای معتبر خود (در علوم داده) بسازید.

با متخصصین علم داده

مسیر شغلی اختصاصی شما طراحی می شود و کاملا خصوصی با هم کار می کنید.

دورکاری و تسک به تسک

مشغول یادگیری می شوید، و به آمادگی کافی جهت شرکت در مصاحبه های کاری می رسید.

قرار است دربرنامه منتورینگ تسک محور علم داده، داده ها و ابزارهای مهم این دنیا را تجربه کنیم و مجموعه ای از مهارت های عملی را بارها تمرین کنیم تا داده ها را به اطلاعات مفید و جذاب تری تبدیل کنیم و برای رسیدن به هدفمان که گرفتن جاب آفر خارجی در یکی از مشاغل مرتبط با علم داده است، آماده شویم.

برنامه منتورینگ تسک محور علم داده ویژه مهاجرت کاری دقیقا شامل چیست

قبل از شروع برنامه منتورینگ تسک محور علم داده در طی ۲ مرحله ارزیابی عمومی و تخصصی، متناسب با اهداف شغلی و سطح تان، برنامه شما را در قالب تعداد مشخصی تسک طراحی می کنیم تا به سمت شغل علم داده ای که دوستش دارید، گام برداریم.

علاوه بر انجام تسک های تخصصی علم داده، در کنار منتورهای شغلی، با ساخت یک رزومه و شبکه ارتباطی حرفه ای، خودتان را برای شرکت در مصاحبه های کاری با شرکت های خارجی، آماده می کنید.

برای دستیابی هرچه بهتر به هدف مهاجرت کاری تان، بارها مسیر و عملکردتان را در لحظاتی کلیدی از برنامه، ارزیابی می کنیم.

با توجه به اینکه می دانیم گرفتن جاب آفر و مهاجرت کاری، یک هدف بسیار مهم و ارزشمند برای شماست، مدیر برنامه و کارشناس تجربه انسانی را به شکل پیگیر و مستمر کنارتان خواهید داشت تا با حفظ انگیزه این مسیر را تا انتها ادامه دهید.

نمایش ویدیو درباره برنامه منتورینگ تسک محور علم داده گل اِرن دقیقا چیست؟ در این ویدیو شما با چه در برنامه منتورینگ تسک محور گل اِرن تجربه خواهید کرد آشنا می شوید.

کاملا آنلاین و منعطف

در خانه خود، پذیرای تجربه منتورهای ایرانی از سراسر دنیا شوید

حمایت و پیگیری دائمی

مهم نیست با چه چالشی در مسیر رشد فردی و کاریتان مواجه می شوید، ما همواره کنارتان هستیم.

منتورینگ روی تسک های واقعی

سبکی کاملا متفاوت از یادگیری را، در کنار متخصصین، روی پروژه های واقعی و طی برنامه منتورینگ تجربه می کنید.

جزییات برنامه منتورینگ تسک محور علم داده Data Science گل اِرن ویژه مهاجرت کاری:

برنامه منتورینگ شما شامل دو بخش اصلی زیر است:

بخش فنی و تکنیکال
بخش شغلی و ویژه اخذ جاب آفر
این بخش شامل ۸ تسک است
این بخش شامل ۵ تسک است.
در بخش فنی/تکنیکال هدف این است که در کنار منتورها، و با انجام تسک ها و پروژه ها، به سطح قابل قبولی از مهارت های تکنیکال دست یابید، تا بتوانید به خوبی از مرحله مصاحبه تکنیکال عبور کنید و شغل مدنظرتان را بدست آورید.
در این بخش هدف این است که در کنار منتورهای شغلی به تکنیک ها، مهارت ها و اعتماد به نفس کافی برای گرفتن مصاحبه و موفقیت در آن دست یابید. همچنین بتوانید ضروریات پیش از مصاحبه، از جمله، شبکه های اجتماعی، رزومه، کاورلدر و وب سایت شخصی تان را آماده کنید و حتی سناریوهای معرفی خود در جلسه مصاحبه را از پیش تعیین کنید.

تکنولوژی ها، مهارت ها و ابزارها

پس ازینکه به کمک منتور ارزیاب و مدیر برنامه تعیین سطح شدید. برای گرفتن جاب آفر مورد نظرتان(کشور و موقعیت شغلی)، هدفگذاری می کنیم. پس از آن منتورها و مدیر برنامه، مهارت ها، تکنولوژی ها و ابزارهایی موردنیاز شما برای رسیدن به این هدف را تعیین کرده و در براساس آن برنامه ریزی دقیقی انجام می دهند تا به شما کمک کنند با تمرکز کامل مهارت های مهم را، برای استخدام در کمپانی و کشور مدنظرتان را یاد بگیرید.

ابزار های دیتا ساینس

دیتا ساینس یا دانشمند داده

و همچنین: Machine Learning: Regression / Machine Learning: Clustering Sourcing / nalyzing Time Series / Data Linear regression / Decision tree / KNN algorithm

تحلیلگر داده و هوش تجاری(BI)

و همچنین: Comparison & Composition / Charts Temporal Visualizations & Forecasting /Summarizing / Cleaning Data in SQL Combining / Exporting Data

تسک های شما در مسیر گرفتن جاب آفر

برای اینکه بتوانید در مراحل اخذ شغل مدنظرتان را به خوبی طی کنید، برنامه منسجم را دنبال می کنیم.

تحلیل و بررسی بازار کار جهانی
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
شبکه سازی و لینکدین
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
کاور لدر و رزومه
براساس شرکت هایی که برای ارسال درخواست همکاری انتخاب کرده اید، به کمک منتور شغلی رزومه ها و کاورلدر های حرفه ای، برای ارسال و ارائه آماده می کنید.
وب سایت شخصی
با کمک محتواهایی که تا این گام، برای معرفی خود آماده کرده اید، شروع به ساخت یک پرتفولیو و وب سایت قدرتمند می کنید.
مصاحبه
در نهایت، شما برای گرفتن مصاحبه آماده اید، پس با کمک و همراهی منتور شغلیتان، در مصاحبه ها حضور پیدا می کنید و آنقدر تمرین می کنید تا شغل مدنظرتان را بدست آورید.

مدت زمان برنامه منتورینگ

مدت زمان برنامه منتورینگ شما براساس شرایطتان در زمان ورود به برنامه مشخص می شود و یکی از دو حالت زیر است.

تمام وقت
پاره وقت
۶ ماه
۶ + ۲ ماه
اگر تمام تمرکز شما بر گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن است، و شاغل و یا در حال تحصیل نیستید، برنامه شما از نوع تمام وقت به حساب می آید.
اگر به طور همزمان با گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن، شاغل و یا در حال تحصیل هستید، برنامه شما از نوع پاره وقت به حساب می آید.

زمانبندی، مراحل و گام ها(ترتیب و جزییات تسک ها و پروژه ها)

پس از سال ها تجربه، گل اِرن به یک برنامه و زمانبندی قدرتمند برای موفقیت شما دست یافته است، قرار است با هم مسیر زیر را در راستای موفقیتتان طی کنیم.

هفته: اول تا دوم
انجام تسک ارزیابی
هفته: پنجم تا دهم
دو تسک فنی / دو تسک شغلی
هفته: دهم تا بیستم
سه تسک فنی / یک تسک شغلی
۵٪
۱۰٪
۵۰٪
۸۰٪
۱۰۰٪

اشتغال صد در صدی

هزاران موقعیت خالی علم داده در شرکت های اینترنشتال وجود دارند که به دنبال افرادی هستند که مهارت هایشان را به صورت مداوم به روز نگه دارند. مثلا Indeed، Glassdoor و Monster هم اکنون بیش از ۷۰هزار شغل باز در حوزه های مرتبط با علم داده دارند، که هر روز نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود.

تقاضای بالاتر یعنی درآمد بالاتر

این یکی از بزرگترین دلایلی است که می تواند ورود حرفه ای شما به مشاغل علم داده را تایید کند. مثلا متوسط حقوق، تنها برای تحلیلگران داده تازه کار در آمریکا ۵۲ هزار دلار در سال است، در حالی که حقوق تحلیلگران ارشد داده به ۳ برابر این رقم می رسد.

موقعیت های شغلی متنوع و رو به رشد

از فناوری گرفته تا حوزه سلامت، از حوزه مالی تا خودرو، و بسیاری صنایع دیگر که روز به روز به واسطه بازار رقابتی جهانی، بیشتر و بیشتر تشنه متخصصین علم داده آگاه، ماهر و آماده به کار هستند.

تجربه سبک کار منعطف و ترکیبی

با ورود به بازارکار علم داده، این فرصت را دارید که برای همه نوع کسب و کار کوچک تا هلدینگ های بزرگ چه به صورت تمام وقت، چه هایبرید و حتی فریلنسری کار کنید. بنابراین می توانید با انتخاب محل زندگی در یک کشور ارزان تر در اتحادیه اروپا، و کار با شرکت های ایالات متحده، به بهترین نحوه هزینه های سال های اولیه مهاجرت کاری خود را مدیریت کنید(در سایت های استخدامی جهانی، فیلتر دورکاری(remote) را فعال کنید تا به گزینه های جذاب تری رو به رو شوید.

حوزه کاری با رشد و توسعه دائمی

حوزه علم داده به سرعت در حال توسعه است و مهارت های لازم نیز در طول زمان به سرعت در حال تغییر هستند. مهارت هایی که امروزه برای تبدیل شدن به یک دانشمند داده ضروری هستند، ممکن است فردا چندان اهمیتی نداشته باشند. بنابراین، به عنوان یک دانشمند داده، یادگیری شما هرگز راکد نمی شود. به طور مداوم، شما این شانس را دارید که با فناوری ها و ابزارهای جدیدی که توسعه یافته و تشویق می شوند، کار کنید. این نوع محیط کاری مهیج یکی دیگر از عوامل کلیدی است که بسیاری را برای تبدیل شدن به یک دانشمند داده ترغیب می کند.

مهارت بیشتر، درآمد خیلی بیشتر!

در این پوزیشن شغلی هر چه مهارت های خود را ارتقا دهید فرصت بیشتری دارید تا موقعیت های شغلی مناسب تری را در شرکت های بزرگ تر و معتبرتر پیدا کنید و به طبع آن حقوق های جذاب تری را در مقایسه با سایر مشاغل مرتبط با فناوری دریافت کنید. توجه به این نکته مهم است که بسیاری از این موقعیت‌ها مشاغل پردرآمد و رویایی در شرکت‌های غول‌پیکر هستند. بنابراین، برای نامزدهایی که به دنبال ارتقای حرفه خود به سطح بعدی هستند، تبدیل شدن به یک دانشمند داده به احتمال زیاد بهترین راه برای ورود به یک زمینه بسیار پر ارزش است.

فرصت تبدیل شدن از کارمند معمولی به مهره ای کلیدی

اگر سال هاست مهارت های خود را در یک شغل خاص متمرکز کرده اید و یک زندگی روتین و کارمندی را تجربه می کنید، ورود به شغل علم داده بهترین فرصت برای نشان دادن ثمره این همه سال تمرکز و تخصص شما در یک زمینه به دنیاست. برای کارمندانی که در موقعیت فعلی خود متوقف شده‌اند، تبدیل شدن به یک دانشمند داده می‌تواند به آنها کمک کند تا به سرعت در زمینه‌ای که قبلاً در آن کار می کرده اند، از نردبان ترقی بالا بروند. بنابراین، می توان گفت که برای یک دانشمند داده، هیچ نقطه توقف و سقفی وجود ندارد. علاوه بر این، دانشمندان داده که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا هستند. با صرف همین مدرک تحصیلی می توانند بیشتر از همتایان خود با تحصیلات کمتر، درآمد داشته باشند و با افزودن چاشنی چند سال تجربه شغل قبلی شان، حقوق بالاتری دریافت کنند.

جذابیت کار با چندین ابزار پیشرفته

زمینه های بسیار کمی وجود دارد که در آن متخصصان با چندین ابزار پیشرفته کار کنند. هنگامی که در تلاش خود برای تبدیل شدن به یک دانشمند داده موفق شدید، این شانس را دارید که با کار کردن با ابزارها و نرم افزارهای متعدد، مهارت های مختلف و جذابی را بدست آورید.

پخش ویدیو

چرا برنامه منتورینگ گل اِرن را انتخاب کنم؟

تسک محور و مسیر یادگیری اختصاصی

در حین برنامه منتورینگ تسک محور ما، متناسب ترین هدفگذاری شغلیتان را به کمک منتور متخصص، منتور شغلی و مدیر برنامه تان انجام می دهید و بهترین مسیر یادگیری را برای دستیابی به این هدف ترسیم می کنید و روی هر تسک تان نیز از بازخورد و توصیه های افراد حرفه ای بهره می برید.

انعطاف پذیر و پاسخگو

در طول برنامه به صورت کاملا منعطف و بدون مجبور کردن شما برای شرکت در جلسات و دوره های آموزشی، تسک هایتان را به پیش می برید. در این حین منتور متخصص، مدیر برنامه، منتور شغلی و کارشناس تجربه انسانی با ایجاد انعطاف در مسیر برنامه تان، کمک می کنند تا انتهای کار در مسیر بمانید و پاسخگوی چالش ها و ابهامات شما خواهند بود.

منتی های موفق

با توجه به درصد موفقیت بالای منتی ها در رسیدن به اهداف شغلی شان به ویژه برای مهاجرت کاری، که گاهی این کار درست در میانه راه برنامه منتورینگ شان اتفاق می افتد، می توانید مطمئن باشید که این برنامه، شما را به جایی که می خواهید می رساند: گرفتن جاب آفر و مهاجرت کاری به عنوان یک کارشناس علم داده یعنی همان شغلی که دوستش دارید!

برنامه ریزی و نظارت دائمی مدیر برنامه

مدیر برنامه های منتورینگ ما از نزدیک با منتورها همکاری می کند تا آنها را به سرعت در مورد آخرین ابزارها و روش هایی که تضمین کننده یک تجربه با کیفیت بالا در طی برنامه برای شماست، ارتقا دهد. با حمایت و ارائه راهنمایی مداوم، مطمئن می شود که منتورها در مورد رسیدگی به نیازها و چالش های خاص شما - صرف نظر از گذشته شان، از آمادگی کافی برخوردار هستند و به محض اینکه نیاز به ایجاد تغییری در روند کار باشد(مانند تغییر تسک یا منتور) وارد عمل شده و سعی می کند با تجربه بالای خود تغییرات و فیدبک های لازم را عملی کند.

ارزیابی سخت گیرانه در انتخاب منتورها

منتورهای شم، هم منتورهای علم داده و هم منتورهای شغلی تان، پیش از ورود به جمع منتورهای گل اِرن حداقل پنج مرحله ارزیابی سخت گیرانه و تخصصی را در زمینه فنی و حتی رفتاری و شخصیت، پشت سر می گذارند تا مطمئن شویم که جهت توانمندسازی نسل بعدی نیروی کار با ارزش در حوزه فناوری واجد شرایط لازم هستند. الزامات ما شامل نمونه کارهای درجه یک، ۳ سال سابقه کار در سطح بالا و داشتن معرف شناخته شده است و اشتیاق به تدریس و برند بودن شخص هرگز ملاک خوبی برای انتخاب ما نبوده و نخواهد بود.

یادگیری به سبکی مدرن با به روز رسانی مداوم

ما طبق آخرین تغییرات فناوری و سبک کار جهانی، سیستم منتورینگ تسک محور و ابزارهای مورد استفاده مان را به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌کنیم، تا اطمینان حاصل کنیم که با نیاز صنعت، بازار کار و نیاز شرکت ها متناسب است. ما دایما مهارت های مورد تقاضا و ضروری شرکت ها را شناسایی می کنیم، سپس موضوعات تسک ها، پروژه های تیمی و سایر جزییات کار را نیز طبق آن مشخص میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما طبق هدفتان، در حال آماده شدن هستند.

ارتقای مهارت های فردی در کنار پشتیبانی همیشگی کارشناس تجربه انسانی

به عنوان بخشی از تعهد ما به بهبود مستمر، گل اِرن یک نقش مهم با نام«کارشناس HX» یا همان تجربه انسانی را خلق کرده است تا در مورد همه چیز، بازخوردهای صریحی را از سمت شما به تک تک اعضای تیم به منظور بهبود هر چه بیشتر روند کارها ارائه دهد، تا تضمین کند که تجربه همکاری بی‌نظیری را برای یکدیگر فراهم می‌کنیم. همچنین، در مورد مهارت های فردی و حرفه ای موردنیاز شما در محیط کار و سبک کاریتان، به شما بازخوردهای مناسب و به موقع ارائه دهد و یا در شرایط خاص و ضروری، برای شما با روان شناس تیم جلسه تنطیم کنید. پس از آن تا حصول اطمینان از بهبود وضعیت شما، پیگیری لازم را انجام دهد.

برنامه تسک محور منتورینگ گل اِرن ویژه مهاجرت کاری، چه کمکی به مهاجرت کاری من می کند و چرا باید برنامه منتورینگ علم داده گل اِرن را انتخاب کنم؟

تجربه‌ی من از برنامه منتورینگ تسک محور علم داده در گُل اِرن بسیار مثبت بوده است. در این دوره، با کار با داده‌های متنی، تصویری و اعداد آشنا شدم و با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، توانستم مدل‌های پیشرفته‌ای برای پیش‌بینی و تحلیل داده‌ها ایجاد کنم. کمک کرد تا با مسائل روزمره در در حوزه دیتا آشنا شوم.

داستان موفقیت

منتی های ما به رشد و یادگیری بی وقفه در صنعت فناوری ادامه می دهند.

M1

Maryam Ataei

Data science Program

Data engineeringData VisualizationDeep Learning
hirad-zakeri-fardi-1

Hirad Zakeri Fardi

Data science Program

Data VisualizationProcessing large data setsProgramming
t-1

Mostafa nikosersht

Data science Program

Data VisualizationData WranglingDeep Learning

این گواهی شامل چه موضوعاتی ست:

مدرک اول: گواهی گذران دوره{Work Experience Verification}

برای چه کاری مناسب است:

این گواهی شامل یک کد رهگیری ست که به آن اعتبار می بخشد و کارفرمای کمپانی مدنظرتان، به راحتی از طریق "وب سایت گل اِرن و این کد رهگیری" به نمونه کارها و سابقه شما در گل اِرن دسترسی پیدا می کند.

این گواهی شامل چه موضوعاتی ست:

مدرک دوم: توصیه نامه سابقه کار رسمی{Recommendation letter}

برای چه کاری مناسب است:

این شامل یک کد رهگیری ست که به آن اعتبار می بخشد و کارفرمای کمپانی مدنظرتان، به راحتی از طریق "وب سایت گل اِرن و این کد رهگیری" به نمونه کارها و سابقه شما در گل اِرن دسترسی پیدا می کند؛ حتی می تواند از طریق ایمیل، برای اطلاعات بیشتر درمورد وضعیت کاری شما، درخواست دهد.

معیارهای ورود به برنامه منتورینگ تسک محور علم داده - ویژه مهاجرت کاری

آنچه که نیاز نیست داشته باشید:

پیشینه کاری یا تحصیلی در حوزه علم داده یا تکنولوژی

ارزیابی و سبک برنامه به گونه ای طراحی شده است که بتواند صرف نظر از پیشینه شغلی و تحصیلی تان، شما را از هر سطحی که دارید به مرحله ای برساند که از هر نظر آماده ارسال درخواست همکاری برای موقعیت های باز در بازار کار جهانی شوید. اکنون بیش از هر زمان دیگری، کارفرمایان، به فارغ التحصیلان برنامه های منتورینگ به عنوان کاندید شغلی اعتماد دارند.

زمان آزاد بسیار زیاد و بدون محدودیت

در صورتیکه به صورت پاره وقت ۱۵-۲۰ ساعت در هفته صرف کنید، برنامه را در عرض ۸ تا ۱۰ ماه به پایان می رسانید.

یادگیری همه تکنولوژی ها آن هم به تنهایی

شما می توانید از انعطاف پذیری سبک یادگیری ما استفاده کنید و دقیقا هر آنچه برای انجام هر تسک نیاز دارید را آموزش ببینید، و هیچ نیازی نیست تا به تمامی ابزارها و تکنولوژی های صنعت آشنا باشید.

چیزهایی که لازم است داشته باشید:

انگیزه و زمان کافی

این برنامه نیازمند تعهد و آمادگی کافی است. شما باید آمادگی داشته باشید که حداقل ۲۰ تا ۳۰ ساعت در هفته را به انجام تسک هایتان اختصاص دهید تا بتوانید برنامه را طی ۶ ماه تکمیل کنید.

علاقه به تجزیه و تحلیل داده ها

اگر در حال گذراندن دوره آموزشی یا خواندن در مورد تجزیه و تحلیل داده ها هستید، شروع خوبی است. البته اگر مطمئن نیستید که شغل علم داده واقعاً برای شما مناسب است، می توانید: وارد مرحله ارزیابی عمومی ما شوید؛ یا پیش از ورود با تکمیل فرم مشاوره، از یکی از مشاوران برنامه راهنمایی بگیرید.

علاقه به ریاضیات و آمار

اگر تا طی سال های تحصیل، واحد های ریاضی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و به حل مسائل ریاضی و بازی با فرمول های ریاضی علاقه مندید، فرصت خوبی است تا قدم های بلندتری در حوزه علم داده بردارید.

مهارت های زبانی

مهارت های زبانی به ویژه در نوشتار و گفتار (ترجیحا انگلیسی) در سطح B2 یا بالاتر

مدل های پرداخت:
جهت مشاهده مبلغ و جزییات پرداخت روی"مشاهده قیمت" کلیک کنید.

پرداخت یکجا با تخفیف

پرداخت با وام بدون بهره

پرداخت به صورت اسپرینت به اسپرینت

چه چیزهایی را برنامه منتورینگ تسک محور علم داده کسب می کنم

بله. قطعا. ما اولین سازمانی هستیم که مشتاقانه آماده شروع همکاری با منتی های با استعداد و آماده به کارمان هستیم. 

البته در این زمینه با توجه به اینکه فرایند همکاری و جذب و استخدام هر شرکت الزامات خاص خودش را دارد، در طی سال با اشخاص محدودی توانایی هم تیمی شدن داریم. اما شاید این نکته که تاکنون بیش از ۷۰ درصد اعضای تیم گل ارن را کارآموزان و منتی هایش تشکیل داده اند، برایتان جذابیت داشته باشد

برنامه های منتورینگ مسیر شغلی مهاجرت کاری در گُل اِرن با آپدیت جدید(اسفند ماه ۱۴۰۱-Feb 21) اولین برنامه کاری با هدف مهاجرت در ایران است. بنابراین هیچ آمار قبلی و تجمیعی از آن در دسترس نیست. 

اما بسیاری از کارآموزان قبلی ما(که در برنامه های مشابه شرکت کرده اند) موفق به مهاجرت شده اند و یا در حال حاضر در فرایند مهاجرت هستند. 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مدیر برنامه های منتورینگ گُل اِرن تماس بگیرید.

لغت اسپرینت (Sprint) در مدیریت پروژه چابک و اسکرام(سبکی از مدیریت یک پروژه یا محصول است) به معنی مدت زمانی است برای انجام یک سری اقدامات مشخص روی محصول یا پروژه. در واقع یک دوره زمانی است که به شما فرصت داده میشود تا محصول را توسعه دهید و در پایان اسپرینت بعدی را در تکمیل فرایند توسعه محصول شروع کنید. تعیین مدت زمان اسپرینت تجربی و دلخواه است. اما معمولا بین کمتر از ۲ ماهه تعیین می شود.

با توجه به اینکه منتی ها نیاز است بارهای یک مهارت را در تسک ها و پروژه های مختلف تمرین کنند تا به خوبی به آن مسلط شوند، ما این برنامه را در قالب ۴ اسپرینت تعریف کرده ایم. که هر اسپرینت ترکیبی از تسک های شغلی و تسک های تخصصی است. که پس از تکمیل هر ۴ اسپرینت به سطح بسیار مناسبی از مهارت های شغلی و فنی برای استخدام شدن می رسید.

فاکتورهای زیادی برای اینکه بتوانید یک پیشنهاد شغلی خوب(جاب آفر) دریافت کنید که منتهی به ویزای کار کشور مقصدتان شود وجود دارند که مهمترین آنها عبارتند از:

۱- سابقه کاری(در اکثر مواقع بیش از ۳ سال)

۲- سطح تسلط به زبان انگلیسی و زبان رسمی آن کشور(نیاز به مدرک زبان نیست)

۳- تمکن مالی برای یکسال زندگی ( به ویژه زمانیکه بدون جاب آفر ویزای کار می گیرید)

۴- آشنایی به بازار کار، روابط عمومی و شبکه قوی، آشنایی با فرهنگ زندگی و کار کشور مقصد، نحوه معرفی و مصاحبه و کیفیت برندسازی که برای خودتان انجام می دهید. 

۵- مدرک تحصیلی مرتبط (در تعدادی از کشورها برای ارزیابی میزان امتیاز شما برای اعطای مجوز کار،‌مدرک تحصیلی مرتبط مهم است)

۶- داشتن توصیه نامه و معرفی نامه از افراد شناخته شده یا شرکت ها

۷- داشتن حساب بانکی در یک بانک مورد تایید شرکتی که میخواهید از آن پیشنهاد شغلی بگیرید.

در حال حاضر شما می توانید زبان انگلیسی را نیز به عنوان زبان فرعی برنامه منتورینگتان انتخاب کنید. 

در این حالت تسک ها و جلساتتان با منتوری که به زبان انگلیسی مسلط است، به این زبان انجام می شود. و تمام ایمیل ها و مکاتبات کاری بین ما نیز به انگلیسی خواهد بود.

با مدیر برنامه های منتورینگ گُل اِرن صحبت کنید تا بفهمید:

مدل ۱: پرداخت نقدی (شامل تخفیف ویژه)

تسویه حساب یکجا تا ۱ ماه پس از شروع برنامه

در صورتی که مبلغ برنامه را به صورت نقدی و تا حداکثر ۱ ماه از شروع برنامه تسویه کنید، مشمول دریافت حداقل ۸ درصد تخفیف در پرداخت خواهید شد. 

مبلغ برنامه منتورینگ (ویژه مهاجرت)= 38/000/000 تومان

مبلغ قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف = ۳۴/900/000 تومان

مدل ۲: پرداخت ماهانه (وام بدون بهره)

پرداخت مرحله ای

در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ  در ابتدا پرداخت می کنید. و ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده را نیز طی حداکثر ۸ ماه بعد در قالب ۸ چک تسویه خواهید کرد. این حالت کاملا مشابه دریافت یک وام بدون بهره است که با استفاده از آن می توانید برنامه را سریعا آغاز کنید. 

مبلغ قابل پرداخت برنامه منتورینگ = 3۸/0۰۰/۰۰۰ تومان

مدل ۳: پرداخت اسپرینتی

در این حالت شما بر اساس تعداد اسپرینت انتخابی، تسویه حسابتان را انجام می دهید و سپس وارد برنامه منتورینگ خواهید شد. در این حالت میتوانید با انتخاب حداقل ۱ اسپرینت برنامه را شروع کنید.

از ۶ ماه به بالا (به صورت منقطع)