لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

گارانتی شغل
ویژه مسیر شغلی "تغییر شغل و استخدام"

Job-track Guarantee

امروزه بیش از هر زمان دیگری انتخاب شغل یک گام مهم و حیاتی است. اما با اشتیاق و انگیزه بالای شما و یادگیری مهارت های روز بازار کار به صورت کاملاً عملی و در کنار منتورهای متخصص، ما مطمئن هستیم که شما می توانید به شغل دلخواهتان دست یابید.

ما گارانتی شغلی را به این دلیل ارائه می‌دهیم زیرا می‌دانیم برنامه‌های ما دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهند که ما آن‌ها را برای انجام دادنشان برای هر منتی طراحی کرده‌ایم و به افراد این قدرت را می‌دهد تا وارد بازار کار شوند و یا شغل خود را به سادگی تغییر دهند.

اگر واجد شرایط گارانتی شغلی هستید و پس از گذشت ۸ ماه پس از تکمیل برنامه منتورینگ شغل جدیدی پیدا نکنید، گلرن متعهد است ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت کند.

با حمایت گلرن وارد مسیر شغلی جدیدتان شوید و از گارانتی شغل ما استفاده کنید

در صورتیکه ظرف مدت 8 ماه پس از برنامه منتورینگ شغلی جدیدی پیدا نکنید، ما مبلغ پرداختی شما را بازپرداخت خواهیم کرد

گارانتی شغل در عمل

هدف هر کاری که ما در گلرن انجام می‌دهیم، این است که شما را به مهارت‌ها و تجربه‌ای که برای ساختن حرفه رویایی‌تان به آنها نیاز دارید مجهز کنیم و می‌دانیم که این روش به خوبی کار می‌کند! به عنوان یک منتی در گلرن، نمونه کار های حرفه‌ای در دوره های منتورینگ 1:1 ایجاد می‌کنید، یک مجموعه از مهارت‌های تخصصی به دست می‌آورید و استراتژی و مهارت‌های جستجوی شغل و برند سازی شخصی تان را از طریق منتورینگ و پشتیبانی حرفه‌ای و کاملا شخصی ایجاد و تقویت می‌کنید.

سابقه کار قابل استناد

پورتفولیو هر پروژه ای که تکمیل می کنید به رزومه شما الصاق می شود. مجموعه ای از پروژه هایی که مهارت های جدید شما را به نمایش می گذارند و توجه کارفرمایان را به خود جلب می کنند.

منتورینگ ۱:۱

در طول دوره منتورینگ، شما به صورت فرد به فرد 1:1 روی تسک های مشخصی که متناسب با شرایط شما و بازار کار آن حوزه شغلی برایتان تعریف شده اند، کار خواهید کرد و با انجام مداوم تسک ها و یادگیری دانش ضروری در هرکدام به مرور زمان به یک کاربلد در آن حوزه تبدیل می شوید.

تخصص و تجربه

تسک ها و پروژه هایی که انجام می دهید در شما یکسری مهارت بسیار رقابتی ایجاد خواهند کرد. برنامه های منتورینگ تخصصی ما در حوزه های شغلی با تقاضای بالا در بازار کار تمرکز دارد که شما را نسبت به سایرین بسیار متمایز می کنند.

آماده‌سازی و منتورینگ شغلی

برنامه آمادگی شغلی به شما دسترسی کاملی به منتور های شغلی ما می‌دهد. که شامل پیگیری وضعیت درخواست های شغلی شما، شبیه‌سازی جلسه مصاحبه، طراحی سایت شخصی، ایجاد رزومه های حرفه ای، و کار روی برند شخصی شما و شبکه سازی تان است.

ارزیابی کاملا اختصاصی

در طول مسیرشغلی تان منتور، ناظر تسک و کارشناس تجربه انسانی گلرن در کنارتان خواهند بود تا بینش خود را با شما به اشتراک بگذارند و ارزیابی دقیقی از عملکرد شما ارائه دهند، تا اطمینان حاصل شود که کار شما مطابق با استانداردهای بازار کار است.

شرایط استفاده از گارانتی شغلی چیست؟

برای واجد شرایط بودن برای گارانتی شغلی، معیارهایی وجود دارد که منتی ها باید رعایت کنند. اینها بر اساس تجارب قبلی ما همگی آیتم های مثبتی هستند که در نهایت به شما کمک می کنند حضور بسیار موفقی در بازار کار داشته باشید. در صورتیکه شما واجد شرایط گارانتی شغلی هستید که تمامی الزامات ما که مهمترین آنها در زیر ذکر شده است، برآورده شوند:

برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

در صورتی که هنوز سوالی دارید فرم زیر را تکمیل کنید، ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت. یا اینکه از طریق قرار ملاقات calendly جلسه تنظیم کنید.

مهسا نصر اصفهانی mahsa-nasr esfahani کارشناس تجربه انسانی

میتونی بعد از مطالعه سایت، درمورد مسیر شغلی و برنامه های منتورینگ، از طریق calendly زمان جلسه ات رو تنظیم کنی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنم.
(نیاز به فیلتر شکن)

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سوالات رایج