لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

گارانتی شغل

امروزه بیش از هر زمان دیگری انتخاب شغل یک گام مهم و حیاتی است. اما با اشتیاق و انگیزه بالای شما و یادگیری مهارت های روز بازار کار به صورت کاملاً عملی و در کنار منتورهای متخصص، ما مطمئن هستیم که شما می توانید به شغل دلخواهتان دست یابید.

ما گارانتی شغلی را به این دلیل ارائه می‌دهیم زیرا می‌دانیم برنامه‌های ما دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهند که ما آن‌ها را برای انجام دادنشان برای هر منتی طراحی کرده‌ایم و به افراد این قدرت را می‌دهد تا وارد بازار کار شوند و یا شغل خود را به سادگی تغییر دهند.

اگر واجد شرایط گارانتی شغلی هستید و پس از گذشت ۸ ماه پس از تکمیل برنامه منتورینگ شغل جدیدی پیدا نکنید، گلرن متعهد است ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت کند.

با حمایت گلرن وارد مسیر شغلی جدیدتان شوید و از گارانتی شغل ما استفاده کنید

در صورتیکه ظرف مدت 8 ماه پس از برنامه منتورینگ شغلی جدیدی پیدا نکنید، ما مبلغ پرداختی شما را بازپرداخت خواهیم کرد

گارانتی شغل در عمل

هدف هر کاری که ما در گلرن انجام می‌دهیم، این است که شما را به مهارت‌ها و تجربه‌ای که برای ساختن حرفه رویایی‌تان به آنها نیاز دارید مجهز کنیم و می‌دانیم که این روش به خوبی کار می‌کند! به عنوان یک منتی در گلرن، نمونه کار های حرفه‌ای در دوره های منتورینگ 1:1 ایجاد می‌کنید، یک مجموعه از مهارت‌های تخصصی به دست می‌آورید و استراتژی و مهارت‌های جستجوی شغل و برند سازی شخصی تان را از طریق منتورینگ و پشتیبانی حرفه‌ای و کاملا شخصی ایجاد و تقویت می‌کنید.

سابقه کار قابل استناد

پورتفولیو هر پروژه ای که تکمیل می کنید به رزومه شما الصاق می شود. مجموعه ای از پروژه هایی که مهارت های جدید شما را به نمایش می گذارند و توجه کارفرمایان را به خود جلب می کنند.

منتورینگ ۱:۱

در طول دوره منتورینگ، شما به صورت فرد به فرد 1:1 روی تسک های مشخصی که متناسب با شرایط شما و بازار کار آن حوزه شغلی برایتان تعریف شده اند، کار خواهید کرد و با انجام مداوم تسک ها و یادگیری دانش ضروری در هرکدام به مرور زمان به یک کاربلد در آن حوزه تبدیل می شوید.

تخصص و تجربه

تسک ها و پروژه هایی که انجام می دهید در شما یکسری مهارت بسیار رقابتی ایجاد خواهند کرد. برنامه های منتورینگ تخصصی ما در حوزه های شغلی با تقاضای بالا در بازار کار تمرکز دارد که شما را نسبت به سایرین بسیار متمایز می کنند.

آماده‌سازی و منتورینگ شغلی

برنامه آمادگی شغلی به شما دسترسی کاملی به منتور های شغلی ما می‌دهد. که شامل پیگیری وضعیت درخواست های شغلی شما، شبیه‌سازی جلسه مصاحبه، طراحی سایت شخصی، ایجاد رزومه های حرفه ای، و کار روی برند شخصی شما و شبکه سازی تان است.

ارزیابی کاملا اختصاصی

در طول مسیرشغلی تان منتور، ناظر تسک و کارشناس تجربه انسانی گلرن در کنارتان خواهند بود تا بینش خود را با شما به اشتراک بگذارند و ارزیابی دقیقی از عملکرد شما ارائه دهند، تا اطمینان حاصل شود که کار شما مطابق با استانداردهای بازار کار است.

شرایط استفاده از گارانتی شغلی چیست؟

برای واجد شرایط بودن برای گارانتی شغلی، معیارهایی وجود دارد که منتی ها باید رعایت کنند. اینها بر اساس تجارب قبلی ما همگی آیتم های مثبتی هستند که در نهایت به شما کمک می کنند حضور بسیار موفقی در بازار کار داشته باشید. در صورتیکه شما واجد شرایط گارانتی شغلی هستید که تمامی الزامات ما که مهمترین آنها در زیر ذکر شده است، برآورده شوند:

برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

سوالات رایج گارانتی شغلی

گلرن چه چیزی را به عنوان «شغل» در نظر می گیرد؟

ما به شرایطی می گوییم که منتی شاغل شده است که یکی از این دو حالت اتفاق بیفتد. ۱) مشغول یک شغل تمام وقت در یک شرکت، استارتاپ و یا با یک شخص حقیقی شود. ۲) در یک موقعیت شغلی پاره وقت، کارآموزی، فریلنسری با حقوق که حداقل 15 ساعت کار در هفته باشد، مشغول شود. برخی از منتی ها با تجربه مرتبط، به دنبال فرصت های شغلی ارشد و سطح بالاتری هستند. که گاها نیاز است مدتی به عنوان کارآموزی یا پروژه ای با شرکت هدف همکاری کنند تا شانس خود را برای یافتن موقعیت افزایش دهند. برای این منظور گلرن دوره جستجوی کار ایشان را به مدت ۳ ماه دیگر تمدید خواهد کرد.

گارانتی شغل کجا ارائه می شود؟

ما در حال حاضر به افرادی که در مناطق شهری ایران با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و یا شهروند دو تابعیتی که ساکن یکی از کشورهای زیر هستند نیز، گارانتی شغل ارایه می کنیم: ایالات متحده آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا و کشورهای عضو منطقه تجارت آزاد اروپا مانند بریتانیا، استرالیا و نیوزیلند، امارات، قطر و ژاپن.

آیا می توان درخواست من را برای یافتن شغل در خارج از ایران باشد؟

بله، در شرایط خاصی ما می توانیم برای این منظور به شما راهنمایی کنیم. می توانید با مشاورین برنامه های منتورینگ گلرن تماس بگیرید.

طول برنامه منتورینگ آمادگی شغلی چقدر است؟

این برنامه همزمان یا پس از برنامه منتورینگ تخصصی شما شروع می شود و تقریباً یک تا دو ماه طول می کشد. اگر به دنبال واجد شرایط بودن برای گارانتی شغل هستید، مهم است که ظرف این مدت برنامه منتورینگ آمادگی شغلی تان تکمیل شود.

آیا می توانم حتی اگر در ۴۵ سالگی یا بیشتر تر باشم، همچنان شغلم را تغییر دهم و شغلی پیدا کنم؟
منتی های گلرن از نظر سنی از اوایل ۲۰ سالگی تا ۴۵ سالگی متفاوت هستند. این امکان وجود دارد که در هر زمانی از زندگی خود بتوانید با موفقیت شغل خود را تغییر دهید. سن گرایی در بسیاری از شرکت ها و بازار کار یک مشکل است و ما نیز از این موضوع آگاهیم. فناوری می تواند در این زمینه کاملاً بازار کار را به چالش بکشد! ما دریافتیم که فارغ التحصیلان بالای ۴۵ سال زمانی بسیار موفق هستند که بدانند چگونه تجربه کاری قبلی و مهارت های قابل انتقال خود را چارچوب بندی کنند. داشتن تجربه کاری بیشتر در واقع می تواند به شما مزیت بالایی بدهد در صورتیکه بدانید چگونه و کی از آن استفاده کنید. شما دیدگاه متفاوت و پخته تری نسبت به همکاران 20 یا 30 ساله خود دارید – و این در صنعت فناوری بسیار ارزشمند است.
گلرن چگونه تشخیص می دهد که من شاغل شده ایم یا خیر؟

در وهله اول ما تمامی فرایندهای خود را بر اساس شفافیت اطلاعات و اعتماد طراحی کرده ایم و می دانیم منتی های گلرن کسانی هستند که به این موضوع احترام می گذارند و آن را ارزش می نهند. 

همچنین شما چنانچه الزامات گارانتی شغل را رعایت کنید و اقدامات مربوط به دوره جستجوی کار را نیز انجام دهید احتمال اینکه در این مدل شغل پیدا نکنید نزدیک به صفر است.

با این وجود طبق ارتباطاتی که با سایر شرکت ها داریم و مکانیزم های گزارش گیری و استعلام هایی که می توان انجام داد از این بابت نگران نیستیم.

البته بعید است قصد شما از حضور در برنامه های منتورینگ گلرن  استفاده از گارانتی شغل باشد و به قیمت بیکار ماندن بخواهید یک دوره رایگان طی کنید(که البته احتمالش تقریبا صفر است) و تا حداقل ۱۵ ماه آينده درآمدی نداشته باشید و زمانتان را از دست بدهید. 
به هر حال کسانیکه دنبال شغل هستند قطعا در این مدت به هدف خود می رسند و ما نیز با تمام توان در طی این مسیر کنارشان هستیم. در غیر اینصورت هرگز نمی توانستیم با این رویکرد به کارمان ادامه دهیم.

مهسا نصر اصفهانی mahsa-nasr esfahani کارشناس تجربه انسانی

میتونی بعد از مطالعه سایت، درمورد مسیر شغلی و برنامه های منتورینگ، از طریق تقویم کاری زیر زمان جلسه ات رو تنظیم کنی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنم.