Digital Marketing Mentor

Shayan Naderi

شایان نادری Shayan Naderi Digital Marketing Mentor

Back-end web developer Mentor

طی مدتی که در خدمت شرکت گلرن بودم با چهره ها و افراد بسیار نازنینی مثل آقای فرشاد عرب و دیگر مسولین شرکت آشنا شدم . و منتی هایی هم در حوزه بک اند باهاشون افتخار همکاری داشتم .در کل گلرن مجموعه بسیار خوبیه که هدفش تربیت نسلی از جوانهاست که طبق بازار کار مهارت لازم رو کسب کنن و بتونن طبق نیاز بازار کار وارد حوزه عملی بشن .

Saeed Hoseini

Back-end web developer Mentor

دوره منتورینگ به نظر خیلی سازگار با روحیه من هست و من تونستم در مسیر کمک و تربیت برنامه نویس های جدید تاثیر کمی داشته باشم.

Hamid Reza Mojtahed

Back-end web developer Mentor

با توجه به تجربیات قبلی در آموزش، به شدت معتقدم که بهترین راه درک یه موضوع آموزش به دیگرانه و مشتاقانه منتظرم تا تجربیات خودم را با بقیه به اشتراک بذارم و با هم پیشرفت کنیم.

Keyvan Poursoltani

Front-end web developer Mentor

فرصت خوبی برای پرورش افراد با پروژه‌های عملی ایجاد می‌کند

Mehdi Hosseinpour

Data Scientist Mentor

حضور به عنوان منتور در سه تسک در زمینه برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی از ابتدای امر و طراحی فرآیندهای ارزیابی عملکرد و تجزیه و تحلیل شغل

Mojtaba KHoshsirat

Front-end web developer Mentor

دوره منتورینگ گلرن فرصت خیلی خوبیست برای استفاده از تجربیات افرادی که در حوزه تخصص خودشان انواع چالش ها را تجربه کرده اند و می توانند در پیشرفت افراد دیگر موثر واقع شوند

Farzaneh Dadashi

Data Scientist Mentor

برای یادآوری و مرور مطالب فرصت مناسبی هست، قطعا یادآوری موضاعات باعث تثبیت هر چه بیشتر آنها می‌شود.توضیه به منتی‌ها : لطفا قبل از ورود به هر مبحث در مورد آن مطالعه کنید و جستجوی بهینه و مناسب در دنیای دیجیتال را به خوبی فرا بگیرید.

Iman Abbasi

UX analysis Mentor

هدف من از همکاری با گلرن تنها انتقال تجارب و آموخته هایم به علاقه مندان تجربه کاربری است ، چرا که شاید بتوانم سهمی از توسعه این فیلد کاری در کشور داشته باشم .

Reza Manoosi

Front-end web developer Mentor

برنامه منتورینگ گلرن باعث شد که لذت و تجربه شیرینی بدست بیاورم و با تجربه خود بتوانم مسیر درستی را پیش روی منتی های محترم بگذارم تا بتوانند در این حوزه جذاب موفق باشند.

Mohammad Naderi

Digital Marketing Mentor

بنده در زمینه ی طراحی رابط کاربری ui ux افتخار همکاری با مجموعه ی خوب گلرن را داشتم. همکاری با مجموعه ی حرفه ای گلرن فرصتی برای رشد و افزایش مهارت و دانش کاری همزمان با آموزش منتی های عزیز را در اختیار منتورها قرار میدهد.از همین جهت مایل هستم که فعالیت های کاری خود را از طریق آموزش سئو و به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش خود افزایش داده و فرصتی مغتنم را جهت تربیت منتورها بدست بیاورم.

Sadra azizi

Front-end web developer Mentor

به نظرم بخشی از مسیر شغلی هر فردی باید آموزش و منتورینگ افراد دیگر باشه. به این صورت که بخشی از تجربیاتی که در مسیر به دست آورده رو سعی کنه با بقیه به اشتراک بذاره و به افراد دیگه کمک کنه تا مسیر دلخواهشون رو سریع‌تر و با کیفیت بهتری پیدا کنند.

Pouya Mozaffar Magham

Digital Marketing Mentor

در دوره‌ای که اطلاعات بیش از همیشه در دسترس ما هست، استفاده از تحربیات دیگران می‌تونه مسیر روشنی رو در مسیری که دوستش داریم جلوی پایمان قرار بده، وجود پلتفرم‌هایی مث گلرن بستری برای روشن کردن مسیر رو در اختیارمون قرار میده.

Borhan Ebnoddin Hamidi

Front-end web developer Mentor

از بهترین ویژگی های گلرن پروژه محور بودن و داشتن برنامه ی درست برای انجام پروژه ها است که باعث میشود منتی به تخصص مورد نیاز برای کار تو حوزه مورد نظرش برسد.

Mahan Jafari

برای دریافت آخرین وبینارها و آفرهای شغلی ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد