لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

سوالات رایج: مدل های مالی و شرایط پرداخت

اگر تصمیم به ماندن در شرکت را دارید بهتر است از مدیرتان بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. در غیر اینصورت چنانچه ترک شغل و تغییر آن تا ۶ ماه آینده قطعی است، بهتر است خودتان مستقیما اقدام کنید.

طبق قانون کار یک شرکت نمی تواند در ازای خرید خدمت(یا استخدام و همکاری با کارگر) به وی خدمت ارایه کند. می بایست حقوق و مزایای ایشان پرداخت شده و کارگر نیز در صورتیکه خدمتی از شرکت دریافت کند که از شمول مزایا، بیمه، حق مسکن و…. خارج باشد لازم است همانند یک مشتری مبلغ آن را پرداخت نماید. حال آنکه بسیاری از شرکت ها به خاطر این عدم آگاهی افراد، چندین برابر مبلغی که صرف آموزش دادن نیروی کار می کنند از آنها بهره کشی می کنند.

شفافیت یکی از اصول مهم کار ماست. به شما می گوییم بابت چه چیزی چه قدر پول پرداخت می کنید و در ازای آن نیز کاملا پاسخگو هستیم. کوچکترین همکاری ما نیز منجر به پرداخت دستمزد و حقوق می گردد.

نکته دیگر آنکه به صورت قطعی برای بسیاری از منتی ها نمی توان گفت که از همان ابتدای کار پس کاری به آنان محول می شود بر بیایند. بنابراین بهترین کار این است که شخص ابتدا و حداقل یکبار به صورت اصولی روی خودش سرمایه گذرای کند تا اعتماد و توجه شرکت های بیشتری را به سمت خودش جلب نماید. و با سابقه و آمادگی ای که کسب می کند، ریسک همکاری با آنها را نیز کاهش دهد.

بله نیاز به چک صیادی هست که در این مدل شما ۱۰ درصد از مبلغ اصلی را به عنوان پیش پرداخت پیش از ورود به مرحله برنامه ریزی و شروع برنامه منتورینگ پرداخت می کنید. ۹۰ درصد مبلغ باقی مانده نیز بر اساس مدت تخمینی برنامه  در قالب ۱ یا چند چک صیادی بخش بندی می کنیم.

بستگی دارد که چه میزان از مسیر شغلی شما سپری شده است. کمتر یا بیش از ۶۰ درصد از آن(با توجه به تعداد تسک هایی که انجام داده اید). برای جزییات بیشتر در خصوص لطفا در برگه قوانین وضوابط گلرن، بند۸.۴ را به طور کامل مطالعه کنید.

نه، شما می توانید با پرداخت زودهنگام مبلغ پرداختی خود را کاهش دهید! این مزیتی است که امیدواریم منتی های ما از آن استفاده کنند. وقتی برای پرداخت مرحله ای درخواست می‌کنید، تا جایی که می‌توانیم جزئیات را به شما نشان می‌دهیم. یکی از این جزئیات مبلغ کل پرداختی است، که کل مبلغی است که در طول مدت زمان برنامه ریزی شده پرداخت می کنید. محاسبه ما از کل مبلغ فرض می کند که مبالغ خود را با حداقل پرداخت به موقع برای کل مدت زمان خود، که حداکثر ۲۳ ماه است، پرداخت خواهید کرد. کل هزینه شامل (۱) پیش پرداخت (۲) مبلغ پرداختی حین برنامه و (۳) مبلغ پرداختی حین جستجوی کار یا پس از شاغل شدن شما+ افزایش مبلغ بابت تاخیر در پرداخت است.

بله، می توانید مبلغ خود را در هر زمانی پرداخت کنید. شما انعطاف پذیری دارید تا زودتر پرداخت کنید یا مبلغ خود را به طور کامل بدون کارمزد پرداخت کنید. در این حالت مبلغ در زمان پرداخت محاسبه شده و به اطلاع شما خواهد رسید و پس از تسویه حساب چک های دریافتی نیز به شما عودت می گردد.

بله، برای مدل ۳ و ۴ پرداخت بایستی یک ضامن اضافه کنید. بسته به سلامت اعتبار شما، ممکن است به ۱ یا ۲ ضامن نیاز باشد. ضامن ممکن است سلامت اعتبار کلی برنامه شما را تقویت کند. اگر در مورد واجد شرایط بودن خود نگران هستید، یک شرکت ضامن با اعتبار اعتباری قوی اضافه کنید.

ما این فرآیند را آسان کرده ایم. می‌توانید قبل یا پس از ورود به برنامه، ضامن خود را نیز معرفی کنید.

ما شما و ضامن شما را از وضعیت درخواست شما در طول فرآیند به روز خواهیم کرد. در صورتی که شما یا ضامن شما اقدامات لازم را انجام دهید، ایمیل یا اعلانی مبنی بر تایید درخواست ورود به برنامه دریافت خواهید کرد.

اگر در پیش از شروع تسک اول از برنامه خود خارج شوید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت می شود و هیچ عددی از آن کسر نخواهد شد. اگر پس از آن درخواست خروج از دوره را داشته باشید، مبلغی در هر ماه که توسط گلرن تعیین شده است، از شما کسر می شود.

گلرن سیاست بازپرداخت را در شرایط خاصی ارائه می دهد. لطفاً به صفحه گارانتی شغل مراجعه کنید.

اگر شرایط گارانتی شغلی گلرن را برآورده کنید و ظرف ۸ ماه شغل مناسبی پیدا نکنید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت خواهد شد. اگر شرایط گارانتی شغل گلرن را برآورده نکردید و ظرف ۸ ماه شغل نیز پیدا نکردید، ممکن است گلرن با به تعویق انداختن پرداخت های شما تا حداکثر ۳ ماه دیگر موافقت کند.

خیر، در طول زمانی که در دوره ۸ ماهه کاریابی هستید، نیازی به پرداخت نیست. و طبق ۲ مدل از مدل های پرداختی، ما تا زمانیکه شما شاغل نشوید(تا حداکثر۶ ماه پس از پایان دوره جستجوی کار) برای تسویه حساب به شما فرصت خواهیم داد.

این ۲ مدل پرداخت صرفا برای منتی هایی است که متقضایی مسیر شغلی تغییر شغل و استخدام (Job-Track) هستند. لطفا برای جزئیات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ تماس بگیرید.

هدف ما  این است که به منتی ها از همه اقشار و شرایط مختلف کمک کنیم تا به برنامه‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. ما دو راه ممکن برای تضمین پرداخت به شما ارائه می‌کنیم:

خودتان به تنهایی یا باضامن.

برای اینکه ببینید آیا برای پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار واجد شرایط هستید یا نه، یک درخواست ارسال کنید تا آن را بررسی کنیم. در فرآیند ارزیابی، ما یک بررسی اعتباری نرم بدون تأثیر بر امتیاز اعتباری شما انجام خواهیم داد. علاوه بر راهنمایی بیشتر در مورد واجد شرایط بودن خود، می‌توانید نرخ‌ها و شرایطی را که برای شما مناسب تر است را نیز مشاهده کنید.

متقاضیان باید شهروند ایرانی، مقیم دائم با سابقه اعتباری مثبت و بدون بدهی بانکی باشند. ساکنان غیر ایرانی می توانند با ضامن معتبر مقیم ایران درخواست خود را به گلرن ارایه دهند.

فرآیند درخواست ارزیابی ما جزئیات درآمد و شغل ضامن را نیز  بررسی می کند.

ویژگی های مشترک برنامه های شغلی ما شامل موارد زیر است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه همان برنامه منتورینگ برای مسیر شغلی خودش مراجعه کنید:

  • مسیر شغلی که توسط کارشناسان صنعت تنظیم شده است
  • جلست هفتگی ۱-۱ با منتور شخصی خود
  • دسترسی به یک جامعه انحصاری از منتورهای، منتورهای شغلی و دیگر افراد متخصص
  • مدیر برنامه منتورینگ اختصاص داده شده و ارائه بازخورد در مورد پروژه ها و تسک ها
  • بازخورد شخصی برای کمک به شما برای بهبود رزومه، نمونه کارها، و نمایه های اجتماعی
  • شرکت  در جلسات ۱ به ۱ با یک منتور مسیر شغلی برای شخصی سازی برنامه و استراتژی جستجوی شغل شما
  • تمرین مصاحبه عمیق از طریق ۱ مصاحبه های آزمایشی
  • دسترسی انحصاری به شبکه کارفرمایان گلرن
  • ۱۰۰% ضمانت بازگشت پول در صورتی که ظرف ۸ ماه پس از اتمام برنامه نتوانید شغلی پیدا کنید. *برای منتی هایی که شرایط گارانتی شغل را دارند
  • لطفا توجه داشته باشید که تمامی موارد فوق برای مسیر آمادگی برای بازار کار صدق نمی‌کند.

است.

هنگامی که برنامه خود را کامل کردید، مادام العمر به حساب خود دسترسی خواهید داشت. ما حتی در صورت درخواست، ۳ ماه دیگر دسترسی به شبکه متخصصین را برای شما فراهم خواهیم کرد. هر زمان که تیم توسعه برنامه ما برنامه ای را به روز کند، این به روز رسانی در برنامه منتورینگ شما نیز در بازه همکاری اعمال می گردد.

لطفاً برای جزییات دقیق تر، از صفحات برنامه های منتورینگ و مسیرهای شغلی دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ گلرن ارتباط بگیرید.

 بله ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند، می توانند با قید وثیقه معتبر و لحاظ کردن تغییر قیمت ها در پرداختشان، زمانیکه مشغول به کار شدند از حقوقشان با گلرن تسویه حساب کنند. در این مورد می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

گارانتی شغل

اگر واجد شرایط گارانتی شغلی هستید و پس از گذشت ۸ ماه پس از تکمیل برنامه شغل جدیدی پیدا نکنید، گلرن متعهد است ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت کند.

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.