لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

سوالات رایج: درباره گلرن

ما در تمام فضای وب(فعلا Web2) فعال هستیم و هیچ دفتر اصلی، نمایندگی و… نداریم. در حال حاضر برای ورود به بازارهای جهانی درحال برنامه ریزی هستیم و در سال ۱۴۰۲ قصد ورود به اتحادیه اروپا از طریق کشور استونی را نیز داریم. اما کماکان آدرس ما صرفا برای شخصیت حقوقی مان کارکرد دارد و نه بیشتر.

در حال حاضر نیز آدرس ثبتی ما همانی است که در سایت و گوگل مپ قید شده است.

 

از آنجایی که ما به روش غیر سنکرون کار می کنیم، نیازی به لوکیشن و همزمانی در کارها نداریم و می توانیم از هرجای دنیا و هر GMT کارمان را پیش ببریم. بهتر است بدانید در حال حاضر اکثر شرکت های دنیا به سمت ابزارها و روش های جدیدی برای انجام کارهایشان رفت اند که بهتر است ما و شما نیز خودمان را با آن تغییرات تطبیق دهید.

بله. به کنجکاوی خودت ادامه بده. یوتوب را اولویت بگذار و اگر سواد زبانت هم به  کنجکاوی ات چربش دارد،‌ سری به سایت های زیر بزن: مگر نه کمی بیشتر در سایت ما گردش تا time on page ما بالاتر برود.(از این پیج به اون پیج پور فرجه!)

growthtribe.io

Careerfoundry.com

springboard.com

ما به شما در این مورد پیشنهاد می کنیم که حتما از نظر یک مشاوره شغلی یا کوچ مسیر شغلی آگاه و با تجربه استفاده کنید. نظر افراد متخصص را جویا شوید و جستجو کنید و حتماً در زمینه بازار کار آینده شغلی تان در ایران و خارج از کشور جستجو کنید. سایت های استخدام داخلی و بین المللی را مشاهده کنید، از میزان حقوق شان، شرایط و مزایای شرکت ها مطلع شوید و از طریق روانشناسان شغلی، آزمون های شخصیتی و رفتاری استعداد و علاقه مندی تان را مشخص کنید و متناسب با آنها تصمیم‌گیری کنید.

برای این منظور هم می توانید به صورت رایگان از طریق این لینک با مشاورین برنامه های منتورینگ گلرن در تماس باشید و یا اینکه از برنامه‌های منتورینگ فردی و منتورینگ شغلی گلرن پس از ورود به دیگر برنامه های منتورینگ استفاده کنید.

با توجه به اینکه گلرن یک شخصیت حقوقی وابسته به شرکت توسعه کسب و کار چابک است، مجوزهای مختلف و مورد نیاز انجام این کار را از سازمان های زیر کسب کرده است:

۱- قوه قضاییه(سازمان ثبت شرکت ها و موسسات تجاری)

۲- فنی و حرفه ای(آموزشگاه نوع د) صرفا برای ارایه مدرک به متقاضیان این نوع مدارک

۳- مرکز توسعه تجارت الکترونیک

۴- سازمان تامین اجتماعی

۵- سازمان امور مالیاتی کشور

جهت مشاهده تمامی مجوز ها به این لینک مراجعه کنید.

بعد از اتمام برنامه منتورینگ شما یک گواهی رسمی به زبان انگلیسی از شرکت توسعه کسب و کار چابک دریافت می کنید و در آن ما به از تسک هایی که انجام داده اید، منتور ها و وضعیت ارزیابی تان اشاره می‌کنیم. در صورتی هم که برای مهاجرت شغلی و یا پیدا کردن شغل نیاز به معرفی نامه از سمت گلرن داشته باشید ما به شرکتی که شما می‌خواهید با آن وارد همکاری شوید رسما نامه میزنیم.  نمونه ای از گواهی پایان برنامه منتورینگ در ادامه قابل مشاهده است.

در حالی که شرکت‌ها علاقه زیادی به داشتن کارمندانی با مهارت‌های نرم دارند، به نظر نمی‌رسد که چگونه خود مهارت‌های نرم آموخته می‌شوند. با این حال، شرکت‌ها در موقعیتی عالی هستند تا با اتخاذ برخی از استراتژی‌های مهارت نرم، این موارد را به استخدام‌کنندگان جدید منتقل کنند.

یکی از روش‌های آزموده‌شده برای انتقال مهارت‌های نرم که به بهترین شکل در شرکت کار می‌کند، از طریق منتورینگ در محل کار است.۷۱  درصد از شرکت های Fortune 500 نوعی برنامه منتورینگ سازمانی / شرکتی دارند. جایی که 75 درصد از مدیران با کمک منتورهای خود به موقعیت ها سطح بالاتر رسیده اند.

با نگاهی به تأثیرات منتورینگ در سطح کالج، دانشجویانی که حداقل یک استاد داشتند که آنها را درگیر کرده و الهام‌بخش آن‌ها در مورد آنچه می‌آموزند باشد، بیش از دو برابر دیگران شانس موفقیت در فعالیت‌های علمی و اجتماعی خود را افزایش می‌دهد. و این همان کاری است که شرکت‌ها در حال حاضر بدون در نظر گرفتن اندازه شان، توانایی انجام آن را دارند، به جای آنکه منتظر سیستم آموزشی باشند تا بیش از پیش آنها را به عقب ببرد. نه تنها در درازمدت از نظر مدیریت و حفظ استعداد، بلکه به عنوان یک برند کارفرما به طور کلی مزایای مثبتی از اجرای برنامه های منتورینگ در سازمان خود خواهید یافت.

فرآیند منتورینگ

بعد از انجام مصاحبه ها و نهایی شدن پرداخت مدیر برنامه های منتورینگ گلرن یا ناظر تسک با شما هماهنگ می شود و پس از تعیین مسیر شغلی تان اولین تسکتان را با همکاری یکی از منتورها مشخص می کند.

منتورشیپ سازمانی

با توجه به اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی یک سازمان و مهمترین مزیت رقابتی آن در جامعه اقتصاد محور امروز است، می ­بایست به صورت مداوم کشف، استخراج، پرورش، به کارگیری و نگهداری شود…