دوره کارآموزی برنامه نویسی بک اند

حضوری و دورکاری

 Back-End Web Developing Apprenticeship  

برنامه نویسی بک اند چیست؟

 منظور از برنامه نویسی بک اند،  تمام عملیاتی است که پشت صحنه انجام میشود و کاربر توانایی مشاهده آناها را ندارد. در واقع برنامه نویسی بک اند   کد نویسی  و برنامه نویسی همه ی آن چیزی است که مربوط به پشت صحنه است و کاربر امکان دیدن آنرا ندارد  مربوط به پشت صحنه است. برای برنامه نویسی سمت سرور یا برنامه نویسی بک اند، اولین چیزی که نیاز دارید، یک زبان برنامه نویسی‌ای است که سمت سرور اجرا شود. برای مثال زبانی مثل PHP یک زبان برنامه نویسی Back End است که باید روی سرور اجرا شود. پر در اولین قدم شما به یک زبان برنامه نویسی نیاز دارید.نیاز بعدی پایگاه داده است، تسلط بر یک دیتا بیس از اوجب واجبات در برنامه نویسی بک اند است.

 

 

آینده و مسیر شغلی یک بک اند کار

ما بررسی روند جذب نیروی شرکت ها و همچنین از طریق صحبت با مدیران سازمان ها متوجه شده ایم که تقاضای نیرو برای شغل بک اند نیز ماند فرانت اند  روز به روز زیاد تر می شود و کسب و کارهای بیشتری در این حوزه اقدام به تیم سازی و جذب متخصص می کنند.. نکته جالب دیگر اینکه با توجه به روند پر سرعت دیجیتالی شدن، دورکاری و کارهای پروژه ای در این حوزه نیز از شرایط خوبی برخوردار است و میتواند منجر به درآمد بدون استخدام شدن نیز شود.

متخصصان این حوزه در دنیا به صورت دائم در حال به روز رسانی و بهبود فرایندهای آن هستند که این نکته باعث می شود که یک بک اند کار همواره در حال توسعه دانش و تخصص خود باشد و از تکرار و یکنواختی فاصله بگیرد.
مسیر شغلی این رشته از کارآموزی شما شروع شده و سپس شما با ورود به دوره ی کارآموزی برنامه نویسی بک اند مهارتهای لازم رو یاد گرفته و میتوانید تبدیل به یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ شوید. شما سپس میتوانید توی در برخی از سرفصل های این حوزه عمیق تر شوید و با افزایش سطح مهارت خود به متخصص آن حوزه تبدیل شوید.

در باره دوره

این روزها شرکت ها بیش از پیش به دنبال نیروهای متخصصی هستند که در یک حوزه از برنامه نویسی متمرکز شده اند. دوره برنامه نویسی گلرن با استفاده از منتورهای با تجربه میخواد که از کارآموزهای این دوره، نیروهایی بسازه که بتونن با تمرکز روی یک یا دو تا از زبان های برنامه نویسی سمت وب بخشی از خواسته های این شرکت هارو پاسخ بده. سرفصل های انتخاب شده کاملا با مشورت با افراد اهل فن، نیاز مدیران شرکت ها و مارکت حال حاضر تهیه شده. برنامه نویسی بدون کار عملی و واقعی معنای خاصی نداره به همین دلیل شما در این دوره باید درگیر پروژه های واقعی بشید تا برای کار در سازمان های هدف روز به روز به یک برنامه نویسی آماده تر و با تجربه تر تبدیل بشید.

در این دوره در کنار انجام تسک های مشخص در قالب 2 پروژه پایلوت سرفصل ها و موضوعات زیر را نیز در کنار منتورها و سایر همکاران تمرین خواهید کرد. چنانچه در مورد چگونگی برگزاری دوره نیاز به جزئیات بیشتری دارید به قسمت سوالات متداول مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

چرا دوره برنامه نویسی بک اند گلرن؟

 این دوره شامل محیطی است که کاملا محیط کار واقعی را برای شما به نمایش میگذارد. کارتیمی، چالش ها، پروژه ها و … همه اینا مواردی هستند که در کنار آموزش تئوری و اولیه تجربه میکنید. این دوره روحیه جست و جوگرانه شما را تقویت کرده و سازگاری با چالش های واقعی را به شما هدیه میدهد. در دوره ی کارآموزی دیجیتال مارکتینگ، باید صفر تا صد ساخت و پیاده سازی یک وب سایت را انجام دهید و یاد میگیرید که چگونه سایت را سئو کنید. مدیریت صفحات شبکه های اجتماعی و روش های موفق سازی آنهار را یاد میگیرد و میزان رسیدن به اهداف مارکتینگی خود را میسنجید.

چه طور باید در دوره کارآموزی بک اند شرکت کنیم؟

اگر فکر میکنید به شرکت در دوره ی کارآموزی برنامه نویسی بک اند علاقه دارید، اصلا نگران این نباشید که رشته تحصیلیتان مرتبط نیست و یا تجربه خاصی در این زمینه ندارید. اینجا در گلرن فارغ از تمام تجربیات گذشتتان از شما تست های مختلف استعدادیابی و شخصیت شناسی گرفته می شود تا متناسب بودن شما با دوره کارآموزی دیجیتال مارکتینگ و یا حوزه های دیگر مشخص شود. 

بعد از مطالعه شرایط و سرفصل های مربوط به دوره کارآموزی برنامه نویسی بک اند گلرن، میتوانید فرم مربوط به درخواست کارآموزی را تکمیل کنید. در اسرع وقت، تماس تلفنی از طرف گلرن با شما گرفته شده و قرار مصاحبه تنظیم میشود. 

مدل های کار آموزی:

مدل اول: کاربا آموزش

دسته اول مخاطبین گلرن افرادی هستند که به حوزه   دیجیتال مارکتینگ علاقه مند بوده اما نیازمند آموزش   کامل در این زمینه  هستند.این افراد با گذراندن دوره   های آموزشی که در گلرن برگزار میشود، موفق به کسب دانش لازم در این زمینه میشوند.اما آنچه دوره های آموزشی گلرن  را متفاوت ساخته و مزیت رقابتی گلرن، دوره های پروژه محور  گلرن می باشد. دوره های آموزشی گلرن کاملا پروژه محور هستند. افرادسر فصلها و مطالب مورد نیاز، که متناسب با نیاز های  بازار کار   مشخص شده اند را، با انجام پروژه های پایلوت و با حضور به صورت یک روز در هفته و دسترسی  به منتور ها در  زمان های مشخص آموزش میبینند و به طور عملی تجربه میکنند. افراد در پایان دوره قادر به انجام پروژه هستند

دوره کارآموزی برنامه نویسی بک اند

تومان 5 میلیون
  • 5 ماهه پارت تایم(حضوری و دورکاری)
  • به همراه انجام حداقل 2 پروژه پایلوت
  • دسترسی دائم به تمامی منتورها
با پروژه

مدل دوم: کاربدون آموزش

این گروه از مخاطبا، افرادی هستند که آموزش دیده اند و در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ دوره ها و آموزش های لازم رو با موفقیت گذرانده اند اما به دلیل نداشتن سابقه کار و نداشتند پروژه های عملی و واقعی برای ورود به بازار کار با مشکل مواجه هستند. تیم گلرن برای این گروه از افراد برنامه مشخصی طرحی کرده است به این صورت که پروژه های واقعی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. اینافراد با راهنمایی منتورهای گلرن پروژههای واقعی پیش میبرند و در این مسیر هدایت میشوند تا  تجربه لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند و با داشتن سابقه کار در پروژه های واقعی معرفی به کار شوند.

 

 

 

پروژه واقعی (اضافی)

تومان1500000
تومان 1 میلیون از ماه چهارم
  • 1 پروژه واقعی با خروجی و تسک های مشخص
  • همراه قرارداد و منتورینگ
  • گواهی حسن انجام کار
با حقوق

نگاهی اجمالی به دوره

مقدمات برنامه نویسی با زبان  PHP و تسلط نسبی بر فریم ورک Laravel، معرفی و نصب  Xammp, PhpStorm، آشنایی انواع متغییرها در PHP، کار با آرایه ها، شرط ها، توابع و انواع فایل، Database, OOP, Class, Session, Cookie، آپلود و دانلود فایل از طریق RestAPI, PHP، کار با وب سرویس ارسال پیامک، کار با وب سرویس های درگاه پرداخت

آشنایی با HTML CSS و منطق و مقدمات برنامه نویسی

آشنایی با زبان برنامه نویسی JavaScript

CSS Preprocessor, Task Runner, Git، کامل ساختن فایل های SASS با Gulp، کار با Webpack، استفاده از Karma با Webpack Solution، کار با ابزار طراحی رابط کاربری Adobe XD، آشنایی با Reactjs، آشنایی با  مفاهیم bootstrap، آشنایی با اصول SPA و PWAو REST

منتورهای دوره

نیما حمید پور

متخصص Mysql، Laravel، PHP

محمدرضا طاهری منتور دوره کارآموزی برنام نویسی فرانت اند

محمد رضا طاهری

متخصص HTML, CSS و JavaScript