دوره حسابداری

حسابداری چیست؟

فرآیند شناسایی، اندازه گیری، ثبت و گزارش اطلاعات اقتصادی را حسابداری میکیم.  در تعریف حسابداری مساله مهم، ضرورت و اهمیت حسابداری برای همه مشاغل است. حسابداری در تمام مشاغل و معاملات نقش حیاتی دارد. یک حسابدار با ارائه گزارشات مالی و تحلیل وبررسی شرایط اقتصادی در هر کسب و کار، اطلاعات لازم را در اختیار تمام مدیران و ذینفعان قرار میده. حسابداری زبان مشترک میان  تمام بخش ها، مشاغل و فعالیت های افراد است. در واقع حسابداری ، امروزه به خودی خود یک تخصص مستقل محسوب میشود و باید کسانی در این کار فعال باشند که حسابداری را به طور تخصصی و حرفه ای مطالعه  و تجربه کردهباشه.در حسابدرای فرآیند هایی نظیر جمع آوری اطلاعات، ثبت و طبقه بندی  کردن اطلاعات  و خلاصه کردن آنها وجود دارد و همچنینی حسابدار  باید کار تنظیم گزارش های مالی را نیز انجام دهد.

آینده شغلی حسابداری

هر کسب وکاری برای کنترل هزینه ها و محاسبه میزان سود حاصل از فعالیت های خود به یک حسابدار نیاز دارد. به عنوان شاهد این ادعا می توان تعریف معروف حسابداری که آن را زبان تجارت معرفی کرده اند را گواه گرفت. پس اگر رشته حسابداری را به عنوان رشته تحصیلی خود در دانشگاه انتخاب کرده اید و یا به آن علاقه دارید، مطمئن باشید که درصورت کسب دانش مورد نیاز حسابداری، آینده کاری خوبی پیش رو خواهید داشت.

در باره دوره

دوره کاراموزی حسابداری گلرن شامل 3 بخش است ، که شرکت کنندگان آن در پایان دوره توانمندی‌های(مهارت‌ها و تجربیات کلیدی حسابداری)مورد نیازبرای تبدیل شدن به یک حسابدارباتجربه و کارآمد را بدست خواهند آورد این دوره شامل 150-180 ساعت می باشد

بعدازاین دوره کارآموران توانایی انجام انواع حسابداری اعم از حسابداری بازرگانی صنعتی پیمانی خدماتی شرکتی راخواهند داشت وبرای ورود به دنیای کار به عنوان یک کارشناس حسابداری آمادگی کامل را پیدا میکنند

چرا دوره کارآموزی حسابداری گلرن؟

 این دوره شامل محیطی است که کاملا محیط کار واقعی را برای شما به نمایش میگذارد. کارتیمی، چالش ها، پروژه ها و … همه اینا مواردی هستند که در کنار آموزش تئوری و اولیه تجربه میکنید. این دوره روحیه تحلیلگری شما را تقویت کرده و سازگاری با چالش های واقعی را به شما هدیه میدهد. در دوره ی کارآموزی حسابداری، باید صفر تا صد ساخت وتحلیل اسناد مالی را انجام دهید و یاد میگیرید که چگونه اسناد مالی را مدیریتکنید. مدیریت اسناد و گزارش های مالی و روش های طبقه بندی و ثبت  آنهار را یاد میگیرد.

چگونه میتوان در دوره های کارآموزی حسابداری شرکت کنیم؟

اگر فکر میکنید به شرکت در دوره کارآموزی حسابداری  گلرن علاقه دارید، اصلا نگران این نباشید که رشته تحصیلیتان مرتبط نیست و یا تجربه خاصی در این زمینه ندارید. اینجا در گلرن فارغ از تمام تجربیات گذشتتان از شما تست های مختلف استعدادیابی و شخصیت شناسی گرفته می شود تا متناسب بودن شما با دوره کارآموزی حسابداری و یا حوزه های دیگر مشخص شود. 

بعد از مطالعه شرایط و سرفصل های مربوط به دوره کارآموزی حسابداری گلرن میتوانید فرم مربوط به درخواست کارآموزی را تکمیل کنید. در اسرع وقت، تماس تلفنی از طرف گلرن با شما گرفته شده و قرار مصاحبه تنظیم میشود. 

مدل های کار آموزی

مدل اول:کار همراه با آموزش 

 دسته اول مخاطبین گلرن افرادی هستند که به حوزه   دیجیتال مارکتینگ علاقه مند بوده اما نیازمند آموزش   کامل در این زمینه  هستند.این افراد با گذراندن دوره   های آموزشی که در گلرن برگزار میشود، موفق به کسب دانش لازم در این زمینه میشوند.اما  مزیت رقابتی گلرن و آنچه دوره های آموزشی گلرن  را متفاوت ساخته ، دوره های پروژه محور  گلرن می باشد. دوره های آموزشی گلرن کاملا پروژه محور هستند. افرادسر فصلها و مطالب مورد نیاز، که متناسب با نیاز های  بازار کار   مشخص شده اند را، با انجام پروژه های پایلوت و با حضور به صورت یک روز در هفته و دسترسی  به منتور ها در  زمان های مشخص آموزش میبینند و به طور عملی تجربه میکنند. افراد در پایان دوره قادر به انجام پروژه هستند

دوره کارآموزی برنامه نویسی بک اند

تومان 5 میلیون
  • 5 ماهه پارت تایم(حضوری و دورکاری)
  • به همراه انجام حداقل 2 پروژه پایلوت
  • دسترسی دائم به تمامی منتورها
با پروژه

مدل دوم:کار بدون آموزش

این گروه از مخاطبا، افرادی هستند که آموزش دیده اند و در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ دوره ها و آموزش های لازم رو با موفقیت گذرانده اند اما به دلیل نداشتن سابقه کار و نداشتند پروژه های عملی و واقعی برای ورود به بازار کار با مشکل مواجه هستند. تیم گلرن برای این گروه از افراد برنامه مشخصی طرحی کرده است به این صورت که پروژه های واقعی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. اینافراد با راهنمایی منتورهای گلرن پروژههای واقعی پیش میبرند و در این مسیر هدایت میشوند تا  تجربه لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند و با داشتن سابقه کار در پروژه های واقعی معرفی به کار شوند.

 

 

 

پروژه واقعی (اضافی)

تومان1500000
تومان 1 میلیون از ماه چهارم
  • 1 پروژه واقعی با خروجی و تسک های مشخص
  • همراه قرارداد و منتورینگ
  • گواهی حسن انجام کار
با حقوق

نگاه اجمالی به دوره

معرفی انواع حسابها درسطوح مختلف
شناخت ماهیت انواع سرفصلهای حسابداری
پلمپ قانونی دفاتر
شناسایی مواردعلی الراس دردفاترقانونی
آموزش عملیات خرید وفروش و انبار
حسابداری به روش های نقدی و تعهدی
حسابداری بازرگانی به روش داِئمی وادواری
قوانین مربوط به سازمان بیمه تامین اجتماعی
قوانین مالیاتی مربوط به حقوق ودستمزد
قوانین عمومی وزارت کار واموراجتماعی
حسابداری حقوق ودستمزد
مالیات مستقیم و مالیات برارزش افزوده

تنظیم لیست بیمه تامین اجتماعی به صورت آنلاین وآفلاین
تهیه وتنظیم لیست مالیات حقوق به صورت آنلاین وآفلاین
تکمیل وثبت اظهارنامه مالیاتی
کارباچندنمونه ازنرم افزارهای آنلاین وآفلاین حسابداری
انواع سهام واوراق بهادار
تنظیم لیست حقوق ودستمزد پرسنل
تهیه صورت ترازنامه درشرکتها
ارائه انواع گزارشات ازروی دفاتر قانونی
انجام پروژه ثبت سند ودفاتر روزنامه وکل
تهیه صورت سودوزیان شرکتهای خدماتی بازرگانی وتولیدی
تهیه صورت ترازنامه درشرکتهای خدماتی بازرگانی وتولیدی
تهیه وتنظیم سند حسابداری بصورت دستی
تحریر دفاتر روزنامه معین وکل

ارزیابی عملکرد پروژه های مالی
آماده سازی گزارشات و صورتهای مالی
تجزیه وتحلیل صورتهای مالی
تحلیل هزینه فایده وارزش زمانی پول
انواع سهام درشرکتهای سهامی
محاسبه ریسک وبازده مالی
انواع اسنادمالی
مدیریت سرمایه درگردش
بودجه ریزی سرمایه ای

منتورهای دوره