لوگو گلرن goalearn logo برنامه منتورینگ گلرن

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

گارانتی شغل

اگر واجد شرایط گارانتی شغلی هستید و پس از گذشت ۸ ماه پس از تکمیل برنامه شغل جدیدی پیدا نکنید، گلرن متعهد است ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی را به شما بازپرداخت کند.

مدل های مالی و شرایط پرداخت

ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند…

مسیر های شغلی

چنانچه قصد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی داشته باشیم رزومه و سابقه کاری از مهمترین پارامترهایی ها و مواردی است که باید داخل رزومه به آنها اشاره شود.

درباره گلرن

با توجه به اینکه گلرن یک شخصیت حقوقی وابسته به شرکت توسعه کسب و کار چابک است، مجوزهای مختلف و مورد نیاز انجام این کار را از سازمان های زیر کسب کرده است…

فرآیند منتورینگ

بعد از انجام مصاحبه ها و نهایی شدن پرداخت مدیر برنامه های منتورینگ گلرن یا ناظر تسک با شما هماهنگ می شود و پس از تعیین مسیر شغلی تان اولین تسکتان را با همکاری یکی از منتورها مشخص می کند.

منتورشیپ سازمانی

با توجه به اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی یک سازمان و مهمترین مزیت رقابتی آن در جامعه اقتصاد محور امروز است، می ­بایست به صورت مداوم کشف، استخراج، پرورش، به کارگیری و نگهداری شود…

می خوام منتور بشم

منتور: کسی است که نقش یک راه بلد را برای یک منتی یا همان کارآموز تازه کار و کم تجربه در مواجهه با چالشهای احتمالی در طی کردن مسیر خاصی بازی میکند. منتور را میتوان از بین نیروهای حال حاضر سازمان ها و یا خارج از آن انتخاب کرد.

منتورینگ شغلی

در نیمه راه برنامه های منتورینگ(به جز مسیر شغلی آمادگی برای بازار کار)، شما این شانس را خواهید داشت که در طی برنامه منتورینگ شغلی، آمادگی کافی جهت ورود به بازار کار را نیز کسب کنید

تمامی سوالات رایج

در حالی که شرکت‌ها علاقه زیادی به داشتن کارمندانی با مهارت‌های نرم دارند، به نظر نمی‌رسد که چگونه خود مهارت‌های نرم آموخته می‌شوند. با این حال، شرکت‌ها در موقعیتی عالی هستند تا با اتخاذ برخی از استراتژی‌های مهارت نرم، این موارد را به استخدام‌کنندگان جدید منتقل کنند.

یکی از روش‌های آزموده‌شده برای انتقال مهارت‌های نرم که به بهترین شکل در شرکت کار می‌کند، از طریق منتورینگ در محل کار است.۷۱  درصد از شرکت های Fortune 500 نوعی برنامه منتورینگ سازمانی / شرکتی دارند. جایی که 75 درصد از مدیران با کمک منتورهای خود به موقعیت ها سطح بالاتر رسیده اند.

با نگاهی به تأثیرات منتورینگ در سطح کالج، دانشجویانی که حداقل یک استاد داشتند که آنها را درگیر کرده و الهام‌بخش آن‌ها در مورد آنچه می‌آموزند باشد، بیش از دو برابر دیگران شانس موفقیت در فعالیت‌های علمی و اجتماعی خود را افزایش می‌دهد. و این همان کاری است که شرکت‌ها در حال حاضر بدون در نظر گرفتن اندازه شان، توانایی انجام آن را دارند، به جای آنکه منتظر سیستم آموزشی باشند تا بیش از پیش آنها را به عقب ببرد. نه تنها در درازمدت از نظر مدیریت و حفظ استعداد، بلکه به عنوان یک برند کارفرما به طور کلی مزایای مثبتی از اجرای برنامه های منتورینگ در سازمان خود خواهید یافت.

 بله ما گزینه های پرداختی منعطفی داریم به ویژه برای کسانی که دانشجو هستند و شاغل نیستند و از لحاظ بحث مالی و پرداخت شرایط مساعدی ندارند، می توانند با قید وثیقه معتبر و لحاظ کردن تغییر قیمت ها در پرداختشان، زمانیکه مشغول به کار شدند از حقوقشان با گلرن تسویه حساب کنند. در این مورد می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ما به شرایطی می گوییم که منتی شاغل شده است که یکی از این دو حالت اتفاق بیفتد. ۱) مشغول یک شغل تمام وقت در یک شرکت، استارتاپ و یا با یک شخص حقیقی شود. ۲) در یک موقعیت شغلی پاره وقت، کارآموزی، فریلنسری با حقوق که حداقل ۱۵ ساعت کار در هفته باشد، مشغول شود. برخی از منتی ها با تجربه مرتبط، به دنبال فرصت های شغلی ارشد و سطح بالاتری هستند. که گاها نیاز است مدتی به عنوان کارآموزی یا پروژه ای با شرکت هدف همکاری کنند تا شانس خود را برای یافتن موقعیت افزایش دهند. برای این منظور گلرن دوره جستجوی کار ایشان را به مدت ۳ ماه دیگر تمدید خواهد کرد.

ما در حال حاضر به افرادی که در مناطق شهری ایران با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و یا شهروند دو تابعیتی که ساکن یکی از کشورهای زیر هستند نیز، گارانتی شغل ارایه می کنیم: ایالات متحده آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا و کشورهای عضو منطقه تجارت آزاد اروپا مانند بریتانیا، استرالیا و نیوزیلند، امارات، قطر و ژاپن.

بله، در شرایط خاصی ما می توانیم برای این منظور به شما راهنمایی کنیم. می توانید با مشاورین برنامه های منتورینگ گلرن تماس بگیرید.

این برنامه همزمان یا پس از برنامه منتورینگ تخصصی شما شروع می شود و تقریباً یک تا دو ماه طول می کشد. اگر به دنبال واجد شرایط بودن برای گارانتی شغل هستید، مهم است که ظرف این مدت برنامه منتورینگ آمادگی شغلی تان تکمیل شود.

منتی های گلرن از نظر سنی از اوایل ۲۰ سالگی تا ۴۵ سالگی متفاوت هستند. این امکان وجود دارد که در هر زمانی از زندگی خود بتوانید با موفقیت شغل خود را تغییر دهید. سن گرایی در بسیاری از شرکت ها و بازار کار یک مشکل است و ما نیز از این موضوع آگاهیم. فناوری می تواند در این زمینه کاملاً بازار کار را به چالش بکشد! ما دریافتیم که فارغ التحصیلان بالای ۴۵ سال زمانی بسیار موفق هستند که بدانند چگونه تجربه کاری قبلی و مهارت های قابل انتقال خود را چارچوب بندی کنند. داشتن تجربه کاری بیشتر در واقع می تواند به شما مزیت بالایی بدهد در صورتیکه بدانید چگونه و کی از آن استفاده کنید. شما دیدگاه متفاوت و پخته تری نسبت به همکاران ۲۰ یا ۳۰ ساله خود دارید – و این در صنعت فناوری بسیار ارزشمند است.

در وهله اول ما تمامی فرایندهای خود را بر اساس شفافیت اطلاعات و اعتماد طراحی کرده ایم و می دانیم منتی های گلرن کسانی هستند که به این موضوع احترام می گذارند و آن را ارزش می نهند.

همچنین شما چنانچه الزامات گارانتی شغل را رعایت کنید و اقدامات مربوط به دوره جستجوی کار را نیز انجام دهید احتمال اینکه در این مدل شغل پیدا نکنید نزدیک به صفر است.

با این وجود طبق ارتباطاتی که با سایر شرکت ها داریم و مکانیزم های گزارش گیری و استعلام هایی که می توان انجام داد از این بابت نگران نیستیم.

البته بعید است قصد شما از حضور در برنامه های منتورینگ گلرن  استفاده از گارانتی شغل باشد و به قیمت بیکار ماندن بخواهید یک دوره رایگان طی کنید(که البته احتمالش تقریبا صفر است) و تا حداقل ۱۵ ماه آينده درآمدی نداشته باشید و زمانتان را از دست بدهید.
به هر حال کسانیکه دنبال شغل هستند قطعا در این مدت به هدف خود می رسند و ما نیز با تمام توان در طی این مسیر کنارشان هستیم. در غیر اینصورت هرگز نمی توانستیم با این رویکرد به کارمان ادامه دهیم.

ویژگی های مشترک برنامه های شغلی ما شامل موارد زیر است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه همان برنامه منتورینگ برای مسیر شغلی خودش مراجعه کنید:

  • مسیر شغلی که توسط کارشناسان صنعت تنظیم شده است
  • جلست هفتگی ۱-۱ با منتور شخصی خود
  • دسترسی به یک جامعه انحصاری از منتورهای، منتورهای شغلی و دیگر افراد متخصص
  • مدیر برنامه منتورینگ اختصاص داده شده و ارائه بازخورد در مورد پروژه ها و تسک ها
  • بازخورد شخصی برای کمک به شما برای بهبود رزومه، نمونه کارها، و نمایه های اجتماعی
  • شرکت  در جلسات ۱ به ۱ با یک منتور مسیر شغلی برای شخصی سازی برنامه و استراتژی جستجوی شغل شما
  • تمرین مصاحبه عمیق از طریق ۱ مصاحبه های آزمایشی
  • دسترسی انحصاری به شبکه کارفرمایان گلرن
  • ۱۰۰% ضمانت بازگشت پول در صورتی که ظرف ۸ ماه پس از اتمام برنامه نتوانید شغلی پیدا کنید. *برای منتی هایی که شرایط گارانتی شغل را دارند
  • لطفا توجه داشته باشید که تمامی موارد فوق برای مسیر آمادگی برای بازار کار صدق نمی‌کند.

است.

هنگامی که برنامه خود را کامل کردید، مادام العمر به حساب خود دسترسی خواهید داشت. ما حتی در صورت درخواست، ۳ ماه دیگر دسترسی به شبکه متخصصین را برای شما فراهم خواهیم کرد. هر زمان که تیم توسعه برنامه ما برنامه ای را به روز کند، این به روز رسانی در برنامه منتورینگ شما نیز در بازه همکاری اعمال می گردد.

لطفاً برای جزییات دقیق تر، از صفحات برنامه های منتورینگ و مسیرهای شغلی دیدن کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ گلرن ارتباط بگیرید.

این ۲ مدل پرداخت صرفا برای منتی هایی است که متقضایی مسیر شغلی تغییر شغل و استخدام (Job-Track) هستند. لطفا برای جزئیات بیشتر با مشاور برنامه های منتورینگ تماس بگیرید.

هدف ما  این است که به منتی ها از همه اقشار و شرایط مختلف کمک کنیم تا به برنامه‌های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند. ما دو راه ممکن برای تضمین پرداخت به شما ارائه می‌کنیم:

خودتان به تنهایی یا باضامن.

برای اینکه ببینید آیا برای پرداخت ترکیبی و پرداخت حین کار واجد شرایط هستید یا نه، یک درخواست ارسال کنید تا آن را بررسی کنیم. در فرآیند ارزیابی، ما یک بررسی اعتباری نرم بدون تأثیر بر امتیاز اعتباری شما انجام خواهیم داد. علاوه بر راهنمایی بیشتر در مورد واجد شرایط بودن خود، می‌توانید نرخ‌ها و شرایطی را که برای شما مناسب تر است را نیز مشاهده کنید.

متقاضیان باید شهروند ایرانی، مقیم دائم با سابقه اعتباری مثبت و بدون بدهی بانکی باشند. ساکنان غیر ایرانی می توانند با ضامن معتبر مقیم ایران درخواست خود را به گلرن ارایه دهند.

فرآیند درخواست ارزیابی ما جزئیات درآمد و شغل ضامن را نیز  بررسی می کند.

خیر، در طول زمانی که در دوره ۸ ماهه کاریابی هستید، نیازی به پرداخت نیست. و طبق ۲ مدل از مدل های پرداختی، ما تا زمانیکه شما شاغل نشوید(تا حداکثر۶ ماه پس از پایان دوره جستجوی کار) برای تسویه حساب به شما فرصت خواهیم داد.

گلرن سیاست بازپرداخت را در شرایط خاصی ارائه می دهد. لطفاً به صفحه گارانتی شغل مراجعه کنید.

اگر شرایط گارانتی شغلی گلرن را برآورده کنید و ظرف ۸ ماه شغل مناسبی پیدا نکنید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت خواهد شد. اگر شرایط گارانتی شغل گلرن را برآورده نکردید و ظرف ۸ ماه شغل نیز پیدا نکردید، ممکن است گلرن با به تعویق انداختن پرداخت های شما تا حداکثر ۳ ماه دیگر موافقت کند.

اگر در پیش از شروع تسک اول از برنامه خود خارج شوید، کل مبلغ پرداختی به شما بازپرداخت می شود و هیچ عددی از آن کسر نخواهد شد. اگر پس از آن درخواست خروج از دوره را داشته باشید، مبلغی در هر ماه که توسط گلرن تعیین شده است، از شما کسر می شود.

بله، برای مدل ۳ و ۴ پرداخت بایستی یک ضامن اضافه کنید. بسته به سلامت اعتبار شما، ممکن است به ۱ یا ۲ ضامن نیاز باشد. ضامن ممکن است سلامت اعتبار کلی برنامه شما را تقویت کند. اگر در مورد واجد شرایط بودن خود نگران هستید، یک شرکت ضامن با اعتبار اعتباری قوی اضافه کنید.

ما این فرآیند را آسان کرده ایم. می‌توانید قبل یا پس از ورود به برنامه، ضامن خود را نیز معرفی کنید.

ما شما و ضامن شما را از وضعیت درخواست شما در طول فرآیند به روز خواهیم کرد. در صورتی که شما یا ضامن شما اقدامات لازم را انجام دهید، ایمیل یا اعلانی مبنی بر تایید درخواست ورود به برنامه دریافت خواهید کرد.

بله، می توانید مبلغ خود را در هر زمانی پرداخت کنید. شما انعطاف پذیری دارید تا زودتر پرداخت کنید یا مبلغ خود را به طور کامل بدون کارمزد پرداخت کنید. در این حالت مبلغ در زمان پرداخت محاسبه شده و به اطلاع شما خواهد رسید و پس از تسویه حساب چک های دریافتی نیز به شما عودت می گردد.

نه، شما می توانید با پرداخت زودهنگام مبلغ پرداختی خود را کاهش دهید! این مزیتی است که امیدواریم منتی های ما از آن استفاده کنند. وقتی برای پرداخت مرحله ای درخواست می‌کنید، تا جایی که می‌توانیم جزئیات را به شما نشان می‌دهیم. یکی از این جزئیات مبلغ کل پرداختی است، که کل مبلغی است که در طول مدت زمان برنامه ریزی شده پرداخت می کنید. محاسبه ما از کل مبلغ فرض می کند که مبالغ خود را با حداقل پرداخت به موقع برای کل مدت زمان خود، که حداکثر ۲۳ ماه است، پرداخت خواهید کرد. کل هزینه شامل (۱) پیش پرداخت (۲) مبلغ پرداختی حین برنامه و (۳) مبلغ پرداختی حین جستجوی کار یا پس از شاغل شدن شما+ افزایش مبلغ بابت تاخیر در پرداخت است.

مدیر برنامه شما بر اساس در دسترس بودن و مهارت ها و شرایط هر منتی و منتور، مناسب ترین فرد را به عنوان منتور برای شما تعیین می کند. با این وجود چنانچه پس از انجام تسک نتوانید ارتباط موثری با یکدیگر برقرار کنید و یا حداقل خروجی مورد انتظار تسک را برآورده کنید و به این نتیجه برسیم که نیاز به تغییر منتور و حتی مسیر شغلی تان دارید، حتما این کار را انجام خواهیم داد.

همه منتورها ما مهارت های لازم را دارند تا یک راهنما و چراغ راه عالی برای شما باشند، که اولویت شماره یک ما است. اگر پس از هر تسک با منتور خود احساس کردید که ایشان مناسب شما نیستند، می توانید با کارشناس HX خود تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنیم.

بله، در شرایط خاصی ما می توانیم برای این منظور به شما راهنمایی کنیم. می توانید با مشاورین برنامه های منتورینگ گلرن تماس بگیرید.

منتورها حداقل ۲ بار هفته برای تسک های ۲ هفته ای و ۶ بار در ماه برای تسک های ۱ ماهه با شما جلسه منتورینگ که به صورت استاندارد ۳۰ دقیقه هستند برگزار می کنند، ما محدودیتی بابت افزایش این جلسات نداریم. اما تصمیم آن بر عهده خود منتور و با تایید مدیر برنامه تان شدنی است.

مهسا نصر اصفهانی mahsa-nasr esfahani کارشناس تجربه انسانی

میتونی بعد از مطالعه سایت، درمورد مسیر شغلی و برنامه های منتورینگ، از طریق تقویم کاری زیر زمان جلسه ات رو تنظیم کنی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنم.