لوگوی گل اِرن

جزییات برنامه منتورینگ تسک محور توسعه وب فول استک (Full-Stack Web Developer) گل اِرن ویژه مهاجرت کاری:

برنامه منتورینگ شما شامل دو بخش اصلی زیر است:

بخش فنی و تکنیکال
بخش شغلی و ویژه اخذ جاب آفر
این بخش شامل ۸ تسک است
این بخش شامل ۵ تسک است.
در بخش فنی/تکنیکال هدف این است که در کنار منتورها، و با انجام تسک ها و پروژه ها، به سطح قابل قبولی از مهارت های تکنیکال دست یابید، تا بتوانید به خوبی از مرحله مصاحبه تکنیکال عبور کنید و شغل مدنظرتان را بدست آورید.
در این بخش هدف این است که در کنار منتورهای شغلی به تکنیک ها، مهارت ها و اعتماد به نفس کافی برای گرفتن مصاحبه و موفقیت در آن دست یابید. همچنین بتوانید ضروریات پیش از مصاحبه، از جمله، شبکه های اجتماعی، رزومه، کاورلدر و وب سایت شخصی تان را آماده کنید و حتی سناریوهای معرفی خود در جلسه مصاحبه را از پیش تعیین کنید.

تکنولوژی ها، مهارت ها و ابزارها

پس ازینکه به کمک منتور ارزیاب و مدیر برنامه تعیین سطح شدید. برای گرفتن جاب آفر مورد نظرتان(کشور و موقعیت شغلی)، هدفگذاری می کنیم. پس از آن منتورها و مدیر برنامه، مهارت ها، تکنولوژی ها و ابزارهایی موردنیاز شما برای رسیدن به این هدف را تعیین کرده و در براساس آن برنامه ریزی دقیقی انجام می دهند تا به شما کمک کنند با تمرکز کامل مهارت های مهم را، برای استخدام در کمپانی و کشور مدنظرتان را یاد بگیرید.

بک اند - Backend

و حتی بیشتر: UI Patterns, UI Libraries, Performance, Debugging Web Server Frameworks, Express, REST & API Endpoints

گام ها/تسک های شما در مسیر گرفتن جاب آفر

برای اینکه بتوانید در مراحل اخذ شغل مدنظرتان را به خوبی طی کنید، برنامه منسجم را دنبال می کنیم.

تحلیل و بررسی بازار کار جهانی
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
شبکه سازی و لینکدین
در گام اول تسک های شغلی، به کمک منتور شغلی تان به بررسی کشور و شغل های مورد نظرتان می پردازید. ما براساس این خروجی برنامه منتورینگ شما را با دقت بالا، ترسیم می کنیم.
کاور لدر و رزومه
براساس شرکت هایی که برای ارسال درخواست همکاری انتخاب کرده اید، به کمک منتور شغلی رزومه ها و کاورلدر های حرفه ای، برای ارسال و ارائه آماده می کنید.
وب سایت شخصی
با کمک محتواهایی که تا این گام، برای معرفی خود آماده کرده اید، شروع به ساخت یک پرتفولیو و وب سایت قدرتمند می کنید.
مصاحبه
در نهایت، شما برای گرفتن مصاحبه آماده اید، پس با کمک و همراهی منتور شغلیتان، در مصاحبه ها حضور پیدا می کنید و آنقدر تمرین می کنید تا شغل مدنظرتان را بدست آورید.

مدت زمان برنامه منتورینگ

مدت زمان برنامه منتورینگ شما براساس شرایطتان در زمان ورود به برنامه مشخص می شود و یکی از دو حالت زیر است.

تمام وقت
پاره وقت
۶ ماه
۶ + ۲ ماه
اگر تمام تمرکز شما بر گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن است، و شاغل و یا در حال تحصیل نیستید، برنامه شما از نوع تمام وقت به حساب می آید.
اگر به طور همزمان با گذراندن برنامه منتورینگتان در گل اِرن، شاغل و یا در حال تحصیل هستید، برنامه شما از نوع پاره وقت به حساب می آید.

زمانبندی، مراحل و گام ها(ترتیب و جزییات تسک ها و پروژه ها)

پس از سال ها تجربه، گل اِرن به یک برنامه و زمانبندی قدرتمند برای موفقیت شما دست یافته است، قرار است با هم مسیر زیر را در راستای موفقیتتان طی کنیم.

هفته: اول تا دوم
انجام تسک ارزیابی
هفته: پنجم تا دهم
دو تسک فنی / دو تسک شغلی
هفته: دهم تا بیستم
سه تسک فنی / یک تسک شغلی
۵٪
۱۰٪
۵۰٪
۸۰٪
۱۰۰٪